Мастер Класс• 28 апреля в 12:30
Взуття на літо
Привіт)
Дівчата, покажіть своє літнє взуття. Хочеться щось неймовірно зручне для довгих прогулянок містом. Розглядаю варіанти ecco або birkenstock, не знаю що обрати. Можливо хтось порадить
Ласковая_львица• 28 апреля в 14:05
Ответ дляПи Пи Пилюля
я такого плана планирую брать, кожаные у меня каждый год, но прям долго не могу в них ходить.
у меня такого плана, очень удобные, можно долго ходить в них и ноги не устают..