Птицекрыл• 28 апреля в 14:34

В Испании и Португалии произошел блэкаут

Нет света и интернета. Но вроде не во всех городах
E-ducate• 28 апреля в 14:43
Можемо позичити павербанки, зарядні станції і газові горілки. Але з поверненням, хз, що там на думці у хуйла
Черный Ловелас• 28 апреля в 14:43
Держитесь мы с вами мысленно.
ton-ka• 28 апреля в 14:45
Выражаем обеспокоенность
Решка7777• 28 апреля в 14:47
мы обеспокоены
Yuliya-23• 28 апреля в 14:47
і шо, можу поспівчувать. ) ну або павербанк позичить.
Даксо• 28 апреля в 14:48
В українських операторів енергосистем унікальний досвід запуску електромереж після блекаутів. Хай звертаються, тільки оплата танками і ракетами.
Ananasprotivogaz• 28 апреля в 14:51
А из за чего?
E-ducate• 28 апреля в 14:53
Ответ дляAnanasprotivogaz
А из за чего?
LudaSHS• 28 апреля в 14:53
В мене знайома проїздом буда до дітей там в час повені, каже -такі наївні, ні до чого не готові, води не було навіть запасів, все надіються на короля і владу, і навіть гроші не спасали тих кому не було як виїхати. А наші в отелі згуртовані були, воду кипʼятили, яка була, по бутилочкам розливали, понаходили консерви. Гіркий досвід причина такої ’ підготовки’.
LudaSHS• 28 апреля в 14:54
Ответ дляE-ducate
фото
Не здивуюся гібридній атаці
Як колись на аеропорт в Англії
автор Птицекрыл • 28 апреля в 14:56
Ответ дляLudaSHS
Не здивуюся гібридній атаці
Як колись на аеропорт в Англії
Да вполне возможно диверсия
Дева Мария• 28 апреля в 14:57
Примем беженцев, все есть и свет и инет
Даксо• 28 апреля в 14:59
Ответ дляLudaSHS
Не здивуюся гібридній атаці
Як колись на аеропорт в Англії
Електромережу насправді покласти досить легко, якщо зламати системи контролю і шкоди така штука може принести навіть більше, ніж ракетна атака.
LudaSHS• 28 апреля в 15:00
Ответ дляДаксо
Так було і з системою поїздів, недавно була атака
Даксо• 28 апреля в 15:01
Відключення електроенергії почалося незабаром після полудня за іспанським часом і, схоже, торкнулося міст по всій країні, хоча Балеарські і Канарські острови, схоже, не постраждали.

Континентальна Португалія та Андорра також зазнали подібного відключення електроенергії.

Робота громадського транспорту була порушена, пасажирів евакуювали з поїздів, також постраждали світлофори.

У Мадриді багато підприємств, магазинів і ресторанів занурилися в темряву. Постраждав також інтернет.

Іспанський оператор електромереж Red Eléctrica заявив, що працює з енергетичними компаніями над відновленням електропостачання.
Даксо• 28 апреля в 15:01
Вони схоже реально до такого не готові.
LudaSHS• 28 апреля в 15:03
Ответ дляДаксо

Чогось нагадало сценарій фільму з Де Ніро ’ нульовий день’. Щоб кризу викликати, багато не треба
LudaSHS• 28 апреля в 15:03
Ответ дляДаксо
Вони схоже реально до такого не готові.
Не готові.
Деякі країни то брошурки почали писати для цивільних на різні ЧС
Даксо• 28 апреля в 15:06
Ответ дляLudaSHS
Не готові.
А совєтчиці з них ржали, хоча самі ж так само бігали в перші блекаути, ще й причитали про ’шашлики’.
Bilolena• 28 апреля в 15:07
Буває. Сподіваюсь не надовго і без серйозних наслідків.
Даксо• 28 апреля в 15:13
Щойно ми отримали цю картину - черги до банкоматів у Лісабоні, де не приймають оплату картками через відключення електроенергії.

’Це божевілля, ми намагалися заплатити за наш пізній сніданок, і все вимкнулося’, - каже Емілі Ленсдаун, яка перебуває в місті. ’Ми намагалися взяти таксі на пляж, тому що всі поїзди не ходять’.
il-mari• 28 апреля в 15:15
Ответ дляДаксо

от вам и безготівка
Karin 777• 28 апреля в 15:15
Да, ничего страшного. Все починят.
Dark_Yasna• 28 апреля в 15:18
якась аварія, все буде добре.
автор Птицекрыл • 28 апреля в 15:29
Ответ дляKarin 777
Да, ничего страшного. Все починят.
Один провод порвался и нет света в четырёх странах
Yuliya-23• 28 апреля в 15:34
Ответ дляLudaSHS
Не здивуюся гібридній атаці
Як колись на аеропорт в Англії
ага. Здається там десь стирчать вуха рашки
E-ducate• 28 апреля в 15:42
Ответ дляПтицекрыл
Уже пишуть, що і в Нідерландах, і в Бельгії часткова немає електроенергії.
Що ж то за провід такий був, що на ньому уся енергосистема ЄС трималась?
Yuliya-23• 28 апреля в 15:45
Ответ дляПтицекрыл
це ж як в них там все через одне місце
иванюся• 29 апреля в 09:28
Те, советчица, которые выражают обеспокоенность.....Знаете ли вы отношение и поддержку Испании Украине? И финансовую и моральную.
-Ань-• 02 мая в 08:06
Ответ дляAnanasprotivogaz
А из за чего?
Блэкаут как тест: элиты проверили, как люди справятся без контроля.
28 апреля в Испании и Португалии произошло масштабное отключение электричества. На первый взгляд — авария. Но всё больше европейцев задаются вопросом: а не было ли это частью эксперимента?

💬 В Барселоне, Мадриде и Лиссабоне люди признавались: без интернета и гаджетов они вдруг почувствовали спокойствие и свободу. Общение вживую, прогулки, отсутствие постоянного шума информационного фона — жизнь обрела другой ритм. И это многим понравилось.
Но именно это и насторожило наблюдателей. По одной из теорий, блэкаут был организован глобальными элитами как «социальный эксперимент»: проверить, как люди поведут себя в условиях полной цифровой тишины. Ведь современный человек давно стал зависим от технологий — а значит, легко контролируем.

⚠️ Если люди начнут понимать, что свобода — это не Wi-Fi и смартфон, а тишина и мысли — это опасно для системы. Поэтому, по мнению исследователей, повторные блэкауты могут быть отменены. Эксперимент дал неожиданный эффект: вместо паники — пробуждение. А это — последнее, чего хотят те, кто привык управлять массами.