Путін оголосив перемир´я на 9 травня, — Кремль
Воно діятиме з нуля годинника з 7 на 8 травня до нуля годинника з 10 на 11 травня.
Natali81-aa18• 28 апреля 2025
Ответ дляLudaSHS
Ага щоб українські дрони не заважали парадам і гостям.
А доти трохи побомбить цивільних у нас, і потім побомбить, бо на перемирʼя тривале не згоден.
Можуть самі на себе щось запустити, щоб потім розказував, що Україна така-сяка не дотримується умов, вже не знаєш, що від них очікувати.