Протру пилюку• 28 апреля 2025
Як вам професія лікар-патологоанатом?
Чи звертались до такого? Він ще й працює з живими людьми це гістологія тканин
вАлнуюся сильнА• 28 апреля 2025
Він не контактує з пацієнтами яким робить гістологію, просто дають результати аналізів.
Але зверталися, викликали на дім для бальзамування бабусі, оплатили 5000, 6 років тому, займалася вона десь годину. Професія як би страшна, але заробляти вони можуть гарно.
Протру пилюку
• 28 апреля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Бальзамують лікарі?
Подтяжка• 28 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Есть ньюансы! От его результата может зависеть судьба живого человека!
Нюансы всегда есть, а тут плюсов вона сколько
Почемучечка• 28 апреля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Не всім дадуть заробити. Хтось буде на хлібному місці, а хтось на отшибі. А місто те коштує не одну тисячу в доларах. Моєму однокласнику батьки купували це місце, бо так би і сидів в морзі , та покойників роздивлявся, а гроші інші отримували.
Подтяжка• 28 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
адреналин! это 1 и 2 курс, потом драйв заканчивается и начинается рутина!
Я про шантаж
Протру пилюку
• 28 апреля 2025
Ответ дляПочемучечка
Я думаю гарний, толковий лікар це за ним будуть бігати,щоб він у них працював
Протру пилюку
• 28 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
А в суд мед вообще фиг пролезешь без крупной суммы!
Ви там працювали? Ви знаєте ?
Позаземний розум• 28 апреля 2025
Ответ дляПротру пилюку
Не смешите, устроиться можно только платно
Позаземний розум• 28 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
да, два году проучилась на интерне, потом ушла по некоторым причинам!
Вы фантазёрка.
Своего не предлагать• 28 апреля 2025
Ответ дляПодтяжка
Еще и адреналин! Тоже в плюс запишем
И свежий хавчик - себе и на базар...