Ранковий базар• 28 апреля в 16:32
Хто не задоволений своєю зайвою вагою
Чому ви допустили її? Ви ж не прокинулись і побачили її. Це ж наїдається кілограм за кілограмом поступово. Чому не зупинитись і не переглянути своє харчування, коли побачили + 5 кг, якщо ви знаєте, що не хочете мати зайві кг? Це ж набагато легше чим потім намагатися скидати 10-20 і т.д. кг. Питання чисто для цікавості
Красота неземная• 28 апреля в 16:34
мене як раз заяві 5-8кг зупиняло, і починала худнути.... останні роки вже навіть зайві 3кг ставить на пусть істінний
Красота неземная• 28 апреля в 16:35
в кого зайві 20 - того вони не турбують. Не всім вони ’зайві’, як для вас
Ранковий базар
• 28 апреля в 16:36
Ответ дляКрасота неземная
От і в мене так. Стало цікаво, чому інші не так. А наїдають десятки зайвих кг, а потім не знають як їх позбутися.
Автор, у мене немає зайвої ваги, але я прекрасно це розумію. Я от набагато краще почуваю себе на кето (зазвичай якась слабість, туман в голові), але бажання зжерти булку часто перемагає. Це спосіб боротьби із стресом. Також бувають різні стани. Я важу 52 кг все життя до 42 р, але як прописали нейролептики - на мене напав тупо жор, я жрала не перестаючи, 3 кг набрала сходу
Директриссимо• 28 апреля в 16:37
Ответ дляРанковий базар
Яка у вас вага?
Ранковий базар
• 28 апреля в 16:37
Ответ дляИриналь
Смотря какой вес
Кожен сам для себе розуміє скільки для нього зайвих кг.
Видящие_помогите• 28 апреля в 16:37
Що це в нас тут за Фрекен Бок об´явилася?))) Автор, ви там на себе роль кого сьогодні приміряєте?))) Чи це ви тренуєтеся типу когось вичитувати?)
Где тут 0?• 28 апреля в 16:38
С подросткового возраста 5 кг лишние и никак не добью. Было время, сильно набрала после родов, но благополучно скинула все. И вот после оккупации, миграции, гормонального лечения набрала. И тоже скинула все. А эти 5 кг ну никак
Ранковий базар
• 28 апреля в 16:38
Ответ дляКрасота неземная
Так я ж питаю тих, кому зайві. Кого не турбують, до тих питань немає.
Леннон_Жив!• 28 апреля в 16:38
Из-за стресса и неправильно сформированного питания с детства.
Багиня• 28 апреля в 16:39
Ответ дляРанковий базар
Тому що з нового року свята не закінчуються. Їм та п´ю
Кручу хвости• 28 апреля в 16:39
Вже 5 років воюю з своїми зайвими, то втрачаю, то набираю. Є питання по гормонам, лікую, але безрезультатно. Так і живу
Байрактара• 28 апреля в 16:39
Я недовольна, надо скинуть 2-4 кг. Но лень и кушать я люблю.
А ещё я недовольна старением, носом, ленью.
Но ничего с этим не поделать.
Так и живу.
Но ничего с этим не поделать.
Так и живу.
Байрактара• 28 апреля в 16:40
Ответ дляРанковий базар
Не не знают, а не хотят.
Як_наготую...• 28 апреля в 16:40
Ответ дляРанковий базар
Смотрите, чтобы жизнь не показала, как это. Я всю жизнь весила 60 кг. Потом рак щитовидки, гормоны, операция, депрессия и на весах 95.
Не обижаюсь• 28 апреля в 16:41
Ответ дляРанковий базар
А вам шо до того?
Байрактара• 28 апреля в 16:41
Ответ дляБагиня
Не обижаюсь• 28 апреля в 16:41
Ответ дляРанковий базар
То в чому сенс питання?
Ранковий базар
• 28 апреля в 16:41
Ответ дляКоник-стрибунець
Йдіть під три чорти зі своєю цікавістью.
Чому? Я ж не для того щоб когось образити. Я теж жінка і теж поправляюсь, якщо не слідкувати за цим. Просто я б не знала де мені взяти скільки моральних сил, щоб скинути 20 кг. Мені легше не набират, хоч це теж важко інколи. І от і стало цікаво чому допускають так багато зайвих кг
Love_Love_Love_• 28 апреля в 16:42
Ответ дляРанковий базар
А мені цікаво, чому ви впихуєте в себе всякий харчовий мусор, чому у вас страшна шкіра не пружна, чому у вас немає красивих рельєфів? Як ви так живете?
Love_Love_Love_• 28 апреля в 16:44
Ответ дляРанковий базар
Ви не ЕТАЛОН!
Коник-стрибунець• 28 апреля в 16:44
Ответ дляРанковий базар
Ви з тих, хто з першого разу не розуміє?
Все питаю зарання• 28 апреля в 16:44
Раньше жила одна, следила за питанием и ограничивала, а когда встретила мужчину, то расслабилась
Ранковий базар
• 28 апреля в 16:45
Ответ дляMarmu
Але ж знайшли в собі сили зупинитися? Не наїлися ж +20 кг. В мене РХП, я прекрасно знаю як це, коли неможливо зупинитися їсти і їсти, але зупиняюся
Аноним НаВсеГда• 28 апреля в 16:45
Ответ дляРанковий базар
а наедают? я на сохранении лежала 7 месяцев и препаратах