sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Бизнес, Финансы - Собственный бизнес
anonim_135
Ангел-предохранитель• 28 апреля в 18:44

Я власниця зоомагазину і грумінг-салону

Намагаюсь ставати кращою і прислухатись до порад клієнтів.
У кого є тваринки, питання до вас. Чого вам не вистачає в зоомагазинах і грумінг-салонах? Що б добавили чи змінили? Що для вас найважливіше в цих закладах? І що саме є в вашому магазині, що ви туди повертаєтесь? Взагалі, пишіть все, що вважаєте за потрібне. Мені важлива ваша думка. Дякую.
показать весь текст
like 1 heart 9 woman_facepalming 2
90 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_133
ЧорноброваЯ• 28 апреля в 19:20
31
Ответ дляСтервочка
У вас дети есть? Если спросить, то можно погладить?
Вы из лесу вышли недавно? Люди социализированные для этого и спрашивают, чтобы получить ответ. Если ответ будет не можно, то никто никого не погладит.
woman_facepalming 4 heart 2
anonim_15
СкумбріяП8• 28 апреля в 19:21
32
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вам зручніше коли зоо знаходиться біля зупинки чи біля продуктового магазину?
Головне щоб недалеко йти, і можна вискочити ввечері купити те що раптом закінчилося
like 1
anonim_210
Инфотуфелька• 28 апреля в 19:21
33
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Автор, а какую еще информацию вы планируете собрать совершенно бесплатно?
Возможно, вам подсказать поставщиков оборудования, кормов и одежды для собак, и еще рассказать, как правильно настроить таргет в Инсте?
У вас же есть срм система с данными клиентов и теми, кто вам только звонил или писал в соцсетях? Ну, так составьте правильную и не надоедливую анкету и попросите людей ее заполнить. Замотивируйте приятными маленькими сувенирами для домашних любимцев или приглашением на презентацию новой линейки премиальных кормов для тех, кто покажет в почте отчет о заполненной гугл-форме.
Обычно, за подобную консультацию мне платят. И немало. Но вам, так и быть, я помогу бесплатно.
’Ну, так составьте правильную и не надоедливую анкету и попросите людей ее заполнить’ - Смешно. Любая анкета, которая приходит без запроса клиента на ее заполнение - уже надоедливая, какая бы она ни была, никогда не заполняю подобную фигню.

’Замотивируйте приятными маленькими сувенирами для домашних любимцев или приглашением на презентацию новой линейки премиальных кормов для тех, кто покажет в почте отчет о заполненной гугл-форме’. - Уже бегу заполнять гугл формы и присылать куда-то отчеты ради какого-то сувенира. Какая презентация и какой линейки может быть в ларьке или маленьком зоомагазине?

’Обычно, за подобную консультацию мне платят. И немало. Но вам, так и быть, я помогу бесплатно.’ - За что платить то? За предложение впихивать людям анкеты, и надеяться, что они аж побегут их заполнять, да еще и присылать отчеты ради какого-то мелкого презента?
face_with_tears_of_joy 2 like 12
anonim_119
Стервочка• 28 апреля в 19:21
34
Ответ дляЧорноброваЯ
Вы из лесу вышли недавно? Люди социализированные для этого и спрашивают, чтобы получить ответ. Если ответ будет не можно, то никто никого не погладит.
Это вы вышли из леса, поэтому вам в голову пришло, что вы можете трогать чужое животное своими руками (х.з. что и где вы трогали до того)
like 2 woman_facepalming 3
anonim_172
короткопамятна• 28 апреля в 19:22
35
Ответ дляАнгел-предохранитель
Для вас плюс чи мінус, коли в магазині пропонують мисочку для пиття собаці? Чи коли продавець гладить вашу собаку чи дає зі своїх рук смаколик? Вас це відштовхує чи навпаки плюс?
Зі своїх рук ніколи ніхто не давав моїй булці смаколики. Воду питали чи потрібно .
Смаколики давали мені, щоб я давала собаці, якщо можна. Воду питали чи потрібно.
like 2
anonim_133
ЧорноброваЯ• 28 апреля в 19:23
36
Ответ дляСтервочка
Это вы вышли из леса, поэтому вам в голову пришло, что вы можете трогать чужое животное своими руками (х.з. что и где вы трогали до того)
Удалено администрацией...
anonim_15
СкумбріяП8• 28 апреля в 19:24
37
У мене кіт, кормлю Пропланом, але змінюю йому смаки, тому хожу в 2 магазини, бо не всі можуть собі дозволити всю лінійку виставити. Наповнювач-кукурудза, ван лав). Ще чомусь в зоомагазинах немає акцій на консерви, тому Шебу купую в супермаркетах,набираю коли є акція
anonim_198
Глаголиця• 28 апреля в 19:26
38
Ответ дляЧорноброваЯ
Меня нет.
А че так? Почему вас это отталкивает?
like 2 woman_facepalming 2
anonim_133
ЧорноброваЯ• 28 апреля в 19:28
39
Ответ дляГлаголиця
А че так? Почему вас это отталкивает?
Удалено администрацией...
anonim_198
Глаголиця• 28 апреля в 19:28
40
Ответ дляЧорноброваЯ
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_59
#Пойду_кгадалке• 28 апреля в 19:28
41
Виктория?
woman_facepalming 2
anonim_198
Глаголиця• 28 апреля в 19:29
42
Ответ дляЧорноброваЯ
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_217
Всміхайлик• 28 апреля в 19:30
43
Коли у мене була кицька, купувала корм на місяць вперед. Тоді ще консерви по 50грн були. Кожен місяць в одному магазині. Вже рік. Кицька їла по 2 консерви в день, плюс сухий корм, плюс смаколики. І одного разу вирішила розкласти консерви по смаку. І не дорахувалась 6 шт. На хвилинку, 300 грн. Коли повернулась в магазин, продавець позіхаючи сказала, ой, я мабуть помилилась. Ні вибачте, ні жалю в очах. Тобто, це було не вперше. Я результаті повністю вернула і перестала ходити принципово. Тому моя порада - чесність, уважність, клієнтоорієнтовність. Бо всі помилитись можуть, а виправити помилку - не всі.
like 6
anonim_133
ЧорноброваЯ• 28 апреля в 19:30
44
Ответ дляГлаголиця
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_133
ЧорноброваЯ• 28 апреля в 19:30
45
Ответ дляГлаголиця
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_198
Глаголиця• 28 апреля в 19:31
46
Ответ дляЧорноброваЯ
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_216
Девальвация• 28 апреля в 19:32
47
Від того що особисто мені чогось не вистачає, ваш магазин аж ні як не поліпшиться. Тому що ваша ЦА це люди які мешкають поруч . Єдине , що можна робити (крім якості обслуговування), прислухатися до запитів (а в вас є?) та доносити інформацію, що є така крамниця ( групи в соц мережі, флаєри, тощо)
like 2
anonim_133
ЧорноброваЯ• 28 апреля в 19:32
48
Ответ дляГлаголиця
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_210
Инфотуфелька• 28 апреля в 19:33
49
1. Цена
2. Ассортимент (иногда нужно на пробу купить 100 гр какого-то корма, чтобы проверить, будет ли его есть животное. Если корм подходит - сравниваю цену в интернете+доставка или в магазине, покупаю, где будет мне выгоднее.
3. Искренняя любовь к животным (в том числе и бездомным): миска воды возле магазина в жаркую погоду, подкормить бездомыша, если прибьется рядом.
heart 4
noavatar
вре_Динка• 28 апреля в 19:33
50
Я замовляю все онлайн на петхаусі
Яка вартість грумінгу самоїда? А папільона?
anonim_119
Стервочка• 28 апреля в 19:35
51
Ответ дляЧорноброваЯ
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_220
Мочалкин блюз• 28 апреля в 19:35
52
Особисто мені не вистачає ліків. Шукала котику мазь окситетрациклінову 5%, ніде в зоокрамницях немає, тільки 1%. Прийшлося заказати в ветеринарному інтернет-магазині. Та й загалом асортимент ліків слабкий
anonim_133
ЧорноброваЯ• 28 апреля в 19:37
53
Ответ дляСтервочка
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_20
Добра, коли сита!• 28 апреля в 19:38
54
Практически не покупаю в зоомагазинах, дорого. Собака большая, корм-химия-шампуни - большие расходы. И разница весьма ощутимая в цене. Да и ассортимент в нужной дозировке для крупных собак оставляет желать лучшего.
clapping_hands 1
anonim_180
МУСЯкомарова• 28 апреля в 19:40
55
Мало товаров для попугаев...Я обошла все зоомагазины в радиусе 5 км, витаминов в воду и спреев профилактических от паразитов нигде нет... Из 10 зоо в 1м мне какой-то порошок для куриц показали... и в другом витамины просто в корм насыпать, но то фигня. Заказывала на розетке. При том, что у меня около дома 4 зоомагазина...
like 2
anonim_135
Автопортрет нурофена• 28 апреля в 19:41
56
Ответ дляАnnеt
я Мист почту получаю в зооларьке. ох там и запашок, конечно... это везде так?
Удалено администрацией...
anonim_75
Ашолюдискажуть• 28 апреля в 19:41
57
Мене цікавить тільки ціна та якість товару.
Якість в сенсі ,щоб не підробка.Бо працювала пів року у фірмі,яка цим займалась-підробка різноманітних кормів для тварин.Відрізнити майже неможливо,якщо не знаєш куди дивитись.
anonim_180
ПодругаМужа• 28 апреля в 19:42
58
Ответ дляАнгел-предохранитель
Для вас плюс чи мінус, коли в магазині пропонують мисочку для пиття собаці? Чи коли продавець гладить вашу собаку чи дає зі своїх рук смаколик? Вас це відштовхує чи навпаки плюс?
Мне пофиг, но собаке нравится, к нему все всегда пристают))) Моемся мы дома, т к. ему удобнее лёжа мыться, возраст и лапы. Корм покупаю на амазоне, там на его корм регулярно скидка. Расчёски, ошейник, игрушки там же, по отзывам. Так что, по сути, магазин и салон мне не нужны.
anonim_174
СирОжино пирОжино• 28 апреля в 19:42
59
Мені якби був зоо у великому магазині. Сільпо , наприклад. Я скуповуюсь в Сільпо, виходжу за зону каси, і там зоо стоїть, я купую наповнювач кішці, і сіно морській свинці. Зручно.
like 1
anonim_36
Наивная Хо• 28 апреля в 19:43
60
мене цікавить великий вибір вітамінів для собак та котів, коли ці вітаміни є в продажу пофасовані по 10 шт і в великій банці/упаковці. Щоб я мала можливість взять на пробу спочатку десяток шт, а потім прийти за повноцінною упаковкою. Препарати від бліх/кліщів - щоб був вибір, так само і ошийники.
Ще головне - це поведінка продавця. Не впарювати найдорожчий товар, не кривить морду коли я беру більш дешевший варіант і не фукать, ненав´язуваться. Ми живемо в приватному секторі, і найближчий зоомагазин в 2 зупинках від мене, асортимент непаганий. Але я перестала туди ходить саме по причині поведінки продавця. Я краще йдучи з роботи зроблю великий крюк і зайду в інший магазин, де мені адекватно запропонують товар різної цінової категорії і нададуть право вибору, а не будуть щось навязувати своє.
Грумер - в нас один перевірений. Що до його послуг - для мене важливо щоб я могла бути зі своєю собакою під час проведення стрижки. І так, в нас дворянка, вона нічим не гірша від чистокровних собак. Тому для мене ще як для власника важливо нормальне ставлення до моєї тварини, а не ’навішо ви стрижете цю безпородну’. Ще один пункт відносин з грумером (це вже на прикладі собаки сестри) - привели тварину, озвучили власнику ціну і вона повинна бути сталою, не збільшитися після надання послуги. А то спочатку озвучили 600 грн, а коли забирали собаку накинули ще 150 грн аргументуючи тим, що собача активне і лохмате.
heart 4
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Благотворительность!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff