Ангел-предохранитель• 28 апреля в 18:44

Я власниця зоомагазину і грумінг-салону

Намагаюсь ставати кращою і прислухатись до порад клієнтів.
У кого є тваринки, питання до вас. Чого вам не вистачає в зоомагазинах і грумінг-салонах? Що б добавили чи змінили? Що для вас найважливіше в цих закладах? І що саме є в вашому магазині, що ви туди повертаєтесь? Взагалі, пишіть все, що вважаєте за потрібне. Мені важлива ваша думка. Дякую.
БезникаЯ• 28 апреля в 19:44
У меня хамелеон, редко в каких магазинах есть корм для экзотов (сверчки, мученики и т.п.). Еле выжил в начале войны( ох как мы ему еду искали…
ПодругаМужа• 28 апреля в 19:47
Ответ дляБезникаЯ
Ух ты! Вот кто нам нужен! Замахалась я уже от комаров, пауков, скорпионов и т.д. )))
Я шалунья• 28 апреля в 19:47
В нашому місті зооларьки, зоомагазини та ветклініки майже на кожному кроці, але беззерновий корм для кроликів є тільки в одній ветклініці і по ціні крила літака, тому купляю в інтернеті великий мішок, як правило, з безкоштовною доставкою додому і рік не думаю про корм. Продавцям свої бажання озвучувала, відповідь була в стилі:жричтодали
Мати тріля• 28 апреля в 19:48
Ответ дляАлина-1240
Да какая разница..если в киоске большой выбор, зачем куда то идти...тут вопрос в том, что нет корма...и надо лазить по городу, чтоб пачечки 4-5 закупить найти
Интернет магазин?
Lux Aeterna• 28 апреля в 19:54
развесной корм - самое главное, т.к. онлайн продают только пачки запечатанные

всякие чесалки - что подержать в руках перед покупкой
Електрохарчування• 28 апреля в 19:56
Ответ дляЧорноброваЯ
Куплю там, где продавцы приятные. Все остальное не важно
Согласна, у нас магазин и два продавца, хожу к одному мужчине, расскажет, подскажет и обязательно скажет сейчас нет закажу, тетка хабалка нервная, зачем он вам, такого нет и не будет, шо вы там роетесь…
Lux Aeterna• 28 апреля в 19:56
Ответ дляАнгел-предохранитель
Для вас плюс чи мінус, коли в магазині пропонують мисочку для пиття собаці? Чи коли продавець гладить вашу собаку чи дає зі своїх рук смаколик? Вас це відштовхує чи навпаки плюс?
для меня плюс, когда при зоомагазине живет кот или несколько, и можно туда прийти их гладить

кстати, на содержание таких котов люди охотно жертвуют деньги в банку на кассе
Цибулька зла• 28 апреля в 19:56
У родственников был зоомагазин, расширили сделали ветклинику. УЗИ, рентген, операционная, стационар... до войны был ещё отель, но с войной умники начали сдавать животных на неделю и исчезали, поэтому закрыли. Очень удобно когда и зоомагазин, и корм, и ветлечебница в одном месте.
Ліньки гуглить• 28 апреля в 19:58
Живу временно в селе, животных много, поэтому всегда покупаю в больших объемах (типа чтобы на 1-2 месяца хватило). Машину не вожу, муж воюет, поэтому заказываю доставку курьером из интернет-магазина до дома. А вот если бы не было такой возможности - не знаю, как выходила бы из ситуации, т.к. ни в одном магазине в ближайшем городе нет предложений по доставке даже от 10+ мешков. Если бы были - то брала бы в обычном магазине (т.к. можно заодно посмотреть и выбрать чесалки, ошейники, игрушки, вкусняшки и прочее, а не покупать по картинке). Но вряд ли моя проблема такая уж распространенная, чтобы брать её во внимание))
Попа как у Кардашьян• 28 апреля в 19:59
Найголовніше - ціна і свіжість. У мене кіт на оріджені. То у 5-ти зоомагазинах мого району його взагалі немає. Зрозуміло, що не кожен може собі дозволити купити, але під замовлення великі мішки по 5,4 кг могли б возити, наприклад. Тому замовляю в інтернеті за хорошою ціною, а заодно і купу смаколиків, вітамінів, засобів з догляду та обробки. З тих 5-ти магазинів, що поряд хожу в один найдальший, якщо щось потрібно терміново - мають найбільш адекватні ціни, свіжий товар, великий вибір вет препаратів і за прилавком власниця - завжди проконсультує не гірше за ветеринара, порадить, уточнить вагу і дозування, підкаже, запропонує альтернативу. Знає заводчиків різних порід у місті. Своїх хвостатих клієнтів знає всіх по іменам, як і їх вподобання. Для грумінгу мені важливо, щоб максимально близько до дому і щоб грумер знайшла спільну мову з котом (пухнастий великий важкий боягуз, може з переляку вкусити). На жаль, у нас біля дому не вистачає у дівчинки сил вичесати його ідеально, у мене краще виходить, а возити мені важко.. Але покупати може - і то добре. Якби можна було викликати грумера ще й додому - було б супер.
Перша на селі• 28 апреля в 20:02
Автор, подскажите, а кота можно у вас вычесать?
Перша на селі• 28 апреля в 20:03
Ответ дляАнгел-предохранитель
Из своих рук однозначно нет. Я недавно шокирована была, когда продавец вдруг так сделала.
Попа как у Кардашьян• 28 апреля в 20:06
Додам, що купую коту часто різні собачі ласощі на вагу (кролячі вушка, слайси з качки) - тільки там де власниця завжди свіжі, нормального кольору, у інших засушені як мумія. Чи довго не продаються, чи зберігають неправильно.
Мозговая пилочка• 28 апреля в 20:12
Ответ дляАлина-1240
Кролячего корма маленький ассортимент..и мало завозят
кролики харчуються сіном, зеленню і трішки овочей, усі ’корми’ з зерном/насінням для них дуже шкідливі
Перша на селі• 28 апреля в 20:17
Ответ дляИнфотуфелька
1. Цена
2. Ассортимент (иногда нужно на пробу купить 100 гр какого-то корма, чтобы проверить, будет ли его есть животное. Если корм подходит - сравниваю цену в интернете+доставка или в магазине, покупаю, где будет мне выгоднее.
3. Искренняя любовь к животным (в том числе и бездомным): миска воды возле магазина в жаркую погоду, подкормить бездомыша, если прибьется рядом.
Согласна полностью.
Для меня самое важное это любовь к животным. Мисочки с водой возле магазина - ощутимый плюс для меня.
Мозговая пилочка• 28 апреля в 20:19
Ответ дляАнгел-предохранитель
давати смаколик точно не треба, це прям табу

я б дуже хотіла камеру у грумінгу онлайн, щоб можна було дивитись, страшенно завжди переживаю за собаку, оце б для мене стало важливим при виборі
Ламборджини• 28 апреля в 20:26
Ответ дляАnnеt
я Мист почту получаю в зооларьке. ох там и запашок, конечно... это везде так?
Да везде практически неприятный запах в зоомагазинах. Корма пахнут. Я привыкла уже, у меня дома кошко-собачий зверинец. Это вам с непривычки пахнет.
Даха-сваха• 28 апреля в 20:26
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вам зручніше коли зоо знаходиться біля зупинки чи біля продуктового магазину?
Біля мозку
Суцільна зрада• 28 апреля в 20:29
Мені особисто не вистачає можливості або бути присутньою на грумінгу, або спостерігати за процесом.
Даха-сваха• 28 апреля в 20:29
Ответ для#Пойду_кгадалке
Виктория?
Також Вікторію знаю, вона вже і в групі всіх хабе бала
Chaterbox• 28 апреля в 20:29
Ответ дляМУСЯкомарова
Мало товаров для попугаев...Я обошла все зоомагазины в радиусе 5 км, витаминов в воду и спреев профилактических от паразитов нигде нет... Из 10 зоо в 1м мне какой-то порошок для куриц показали... и в другом витамины просто в корм насыпать, но то фигня. Заказывала на розетке. При том, что у меня около дома 4 зоомагазина...
У нас тоже попугаи. В зоомагазинах продают только Папужку и Лоривит. Наши попугаи едят Padovan NaturalMix cocorite . Приходится всегда заказывать через интернет-магазин.
Потужна махіна• 28 апреля в 20:46
Ответ дляАнгел-предохранитель
Мені цікаво щоб я могла із зоомагазину відвезти корм тележкою в машину. Тому купую в тц
Сіточка• 28 апреля в 21:23
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не потрібно пригощати чужу тварину. В мене Бішон Фрізе, годування - натуралка, в магазин ходжу виключно за іграшками (20 раз на рік) та шампунями. Одного разу мила продавчиня пригостила мою малу смаколиком, зі словами дивиться, як їй подобається. Ну купила я тих смаколиків, хоча жодного разу не дивилась у їх сторону. На третій день у моїй собаці почервоніли шерсть навколо очей. Я рік промучалась з тією алергією. В той магазин більше не заходжу. І не розумію коли чужі люди намагаються погладити мою собаку. Це не гігієнічно. Чужих дітей ми же не намагаємось підійти погладити, навіть якщо воні дуже милі.
Бабка-ежика• 28 апреля в 21:44
Ответ дляСтервочка
У меня кошка. Ключевое -цена, поэтому покупаю в интернете. Грумминг не актуально
Навіть з доставкою дешевше виходить?
Радуга-дуга• 28 апреля в 21:58
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ви зайдете в найближчий малесенький кіос, де все на купі? Чи пройдетесь трохи далі в просторіший і красивіший магазин? Ціна однакова на товар
Мені все одно, на купі чи ні.
Ключовими факторами є наявність корму, який їсть кішка по доступній ціні і розташування магазину біля дому.
Инфотуфелька• 28 апреля в 22:59
Ответ дляАшолюдискажуть
Мене цікавить тільки ціна та якість товару.
Якість в сенсі ,щоб не підробка.Бо працювала пів року у фірмі,яка цим займалась-підробка різноманітних кормів для тварин.Відрізнити майже неможливо,якщо не знаєш куди дивитись.
Поделитесь секретом, плиз, куда смотреть? В интернет зоомагазинах может быть подделка?
Мои коты около года ели Сейвори, потом резко перестали его есть.
Сейчас на Проплане, его тоже подделывают?
Стервочка• 28 апреля в 23:15
Ответ дляБабка-ежика
Навіть з доставкою дешевше виходить?
При заказе 500грн доставка нп бесплатно. От 1000грн -курьерская доставка нп бесплатно, оплата курьеру наличкой , процента за наложку нет. Обычно заказ у меня 1000+.

П.сы: ещё и подарок к заказу положат. Мелочь, а приятно
Ашолюдискажуть• 28 апреля в 23:42
Ответ дляИнфотуфелька
Это невозможно объяснить,нужно показывать.Подделки делают очень качественно,повторяя упаковку один в один.Отличия во всяких технологических тонкостях,которые не заметны обычному человеку,если ему не показать.
Выход один-покупать в проверенных местах.
Добротная• 29 апреля в 09:03
Ответ дляАнгел-предохранитель
Да, это плюс
Морковна• 10 мая в 19:49
Я купую в чотирьох магазинах. В одному буваю тому, що там приємна продавчиня. В другому - тому що там приємний продавець з освітою ветеринара, який дає толкові рекомендації. В третьому купую сіно в упаковках 600 гр (в інших магазинах його немає), в четвертому - корм для гризунів на вагу від ТМ Верселе Лага та смаколики в стіках для кішки.
Наповнювач купую на лісопилці - мішка тирси за 200 грн вистачає на кілька тижнів.

Загалом мене вражають ціни в наших місцевих зоомагазинах - планую відкласти кошти і купити все оптом для тварин, щоб не переплачувати.