Залатавая• 30 марта в 18:51
Чи є хтось тут, в кого є виділення з сосків?
По УЗД фіброзно кістозна мастопатія, було видалено фіброаденому декілька років тому, зараз в цій залозі знову вона з´явилась, і з цієї ж залози перед місячними при натисканні з´являються білі виділення кремообразні, після місячних виділень немає. Тривога через те, що виділення тільки з однієї, з цієї, що була оперована. На УЗД була в грудні, ось хочу знову записатись, страшно(( Розкажіть, у кого так само, як ви справляєтесь зі страхом?
Залатавая
• 30 марта в 18:53
Ответ дляПрибираю щодня
Ніяк не справляюсь. Страшно. Треба йти, автор ♥️
У вас виділення теж є?
маска Ілона• 30 марта в 18:58
Автор я вас напугаю(( у сестры были выделения из соска
Рак
Идите срочно к врачам
Рак
Идите срочно к врачам
Божа кульбабка• 30 марта в 18:58
У меня было,2 года после прекращения ГВ, потом прошло,потом опять появлялось.
И именно в груди,которая тоже была прооперирована лет 20 назад,просто расширен проток был.
Вы рожали,кормили?
Залатавая
• 30 марта в 19:00
Ответ дляБожа кульбабка
Вы рожали,кормили?
Так, народжувала і кормила, але пройшло вже дев´ять років, перші пару років були виділення з обох, потім пройшло і ось зараз з однієї. Ви якось лікувалися?
Залатавая
• 30 марта в 19:00
Ответ длямаска Ілона
Рак
Идите срочно к врачам
Рак
Идите срочно к врачам
А якого кольору були виділення? І які ще були симптоми?
маска Ілона• 30 марта в 19:03
Ответ дляЗалатавая
Никаких кроме выделений, с одной груди, левой
Я не вспомню какого цвета выделения может я и не спрашивала
Идите и тщательно обследуйтесь, дай Бог все не не страшно и хорошо у вас
Залатавая
• 30 марта в 19:04
Ответ длямаска Ілона
Сестра вилікувалась?
маска Ілона• 30 марта в 19:05
Ответ дляЗалатавая
Сестра вилікувалась?
Сейчас проходит химиотерапию, грудь удалили полностью
Протоковая карцинома которая распространилась сильно((
Божа кульбабка• 30 марта в 19:09
Ответ дляЗалатавая
И ещё,я где - то читала,что нехорошо именно выделения- коричневые или гнойные.
Думаю у Вас все хорошо,но обследоваться надо и не тянуть с этим.
У моей сестры ситуация была нехорошая - обнаружила маленький шарик в груди,сильная боль в правой руке и кровотечение, оказалось онкология,но Слава Богу,1 степени,грудь сохранили, уже 15 лет прошло - все отлично.
Завтра же к доктору идите
Залатавая
• 30 марта в 19:10
Ответ дляБожа кульбабка
Завтра же к доктору идите
А кровотеча, це в сенсі рясні місячні?
Божа кульбабка• 30 марта в 19:11
Ответ дляЗалатавая
А кровотеча, це в сенсі рясні місячні?
Кровотечение не по циклу
Nature is a miracle• 30 марта в 19:43
Траплялося. Прозорі як вода. Обстежувалась. Нічого критичного.
Прибираю щодня• 30 марта в 20:43
Ответ дляЗалатавая
З обох чи однієї? Якого кольору?
С однієї спочатку. Потім з обох. Кремового
Залатавая
• 30 марта в 21:05
Ответ дляПрибираю щодня
Є фіброзно кістозна мастопатія? Що каже ваш лікар?
Прибираю щодня• 30 марта в 21:16
Ответ дляЗалатавая
Каже контролювати
Залатавая
• 30 марта в 21:24
Ответ дляПрибираю щодня
Каже контролювати
А є кісти, фіброаденоми?
Бабулька• 30 марта в 22:08
С обеих есть, несколько лет, протоки расширены, цвет зеленоватый прозрачный. У маммолога регулярно, по узи фкм
Язикувата Хвеська• 30 марта в 23:13
Було десь роки 4 назад. Як вода блідого кольору. Було на фоні гормонального розладу. Пролікувалась і все ок! Зараз регулярно обстежуюсь і все.