Сільський ансамбль• 28 апреля в 21:54
Хто в Іспанії. Що там у Вас відбувається?
❗️В Іспанії оголосили надзвичайний стан у країні на тлі блекауту, – Reuters
Сільський ансамбль
• 28 апреля в 21:54
❗️Іспанія втратила електропостачання на всіх своїх АЕС, – Енергоатом пише, що зупинилися усі енергоблоки
Мальчижка• 28 апреля в 21:55
Ответ дляСільський ансамбль
А это плохо. Надеюсь аварийное снабжение у них на высоте
Сільський ансамбль
• 28 апреля в 21:55
Хто з місцевих? Бо ті фейки набридли. Що там і чого?
Оцененная• 28 апреля в 21:56
Ответ дляСільський ансамбль
У них нет интернета
АяВсёЗнаю• 28 апреля в 21:57
В Валенсии уже восстановили, а вот Португальской подружке,сказали настроиться на 3-5 дней без света
Сільський ансамбль
• 28 апреля в 21:57
Ответ дляАяВсёЗнаю
Як таке взагалі можливо і хто це все організував?
неДоЖиру• 28 апреля в 21:58
Ответ дляСільський ансамбль
масоны!
Джага Джага• 28 апреля в 21:58
Україна була тренувальним майданчиком для різних експериментів,які ставили над людьми.В подальшому ці експерименти будуть ставити над людьми в інших країнах.
Снегопадка• 28 апреля в 21:59
Девочки, самое время им продавать курсы по выживанию без света. Заодно и правила езды, когда ни один светофор в городе не работает. Наконец то наши знания можно монетезировать.
Джага Джага• 28 апреля в 21:59
А потім вам будуть писати книжечки в яких будуть вам розповідати що Родшильд заробив свої мільярди продаючи дітям цукерки і школі.І саме головне що ви будете в це свято вірити.Парадокс в тому,що чим більше вам брешуть тим більше ви вірите.
Мальчижка• 28 апреля в 21:59
Ответ дляДжага Джага
Вы не думали им лично привет передать? Возможно, жену среди них найдете. Умную, как вам нужно. Инглишом спикаете?
АяВсёЗнаю• 28 апреля в 22:00
Ответ дляСільський ансамбль
Джага Джага• 28 апреля в 22:02
Ответ дляСільський ансамбль
В різні всесвітні змови не вірю☝️
А що ви взагалі про всесвітні змови можете розповісти що б вірити в них чи не вірити?Напишіть декілька слів про Більдерберзьку группу.Ваше невіря теж має на чомусь базуватися.Раз ви атеїст.Чи ви просто не вірите бо всі не вірять?
Русланка з гілки• 28 апреля в 22:03
Ответ дляСільський ансамбль
Продам генератор! Ліхтар в подарунок
Джага Джага• 28 апреля в 22:03
Ответ дляМальчижка
А ви шо не вумна?
Вимагаю спілкування• 28 апреля в 22:03
Ответ дляПолюю на дрони
Выражаем озабоченность
Довго думали? «Круто» звичайно деякі українці реагують. А коли у нас, в Україні біда, то всі чомусь обурюються, мовляв, заходу на нас пофіг. А самі які?
КонхфЭдкаТузик• 28 апреля в 22:03
Ответ дляСільський ансамбль
Та ну.
Ну если ваши новости правда, то почему нет? Да, как раз и не будет инета.
Мааарковная• 28 апреля в 22:04
Ответ дляАяВсёЗнаю
Писець. Якби тут не сміялися, але розуміння того в якому непередбачуваному світі живемо, лякає. Не знаєш де тонко..
Русланка з гілки• 28 апреля в 22:04
Ответ дляДжага Джага
Аби тільки в нас перестали
Мальчижка• 28 апреля в 22:04
Ответ дляДжага Джага
А ви шо не вумна?
А я каким боком к вам?
Я умная, а муж у меня еще умнее, я так люблю.
Мааарковная• 28 апреля в 22:04
Ответ дляСнегопадка
Наші не розгубилися і вже запропонували свої консультації)
Малая Налегке• 28 апреля в 22:05
У нас только сейчас включили. Ни мобильного ни интернета ни света не было. Поезда не ходили, добиралась домой автобусом. И да, пожарники вытаскивали людей с лифтов.