Сільський ансамбль• 28 апреля 2025

Хто в Іспанії. Що там у Вас відбувається?

❗️В Іспанії оголосили надзвичайний стан у країні на тлі блекауту, – Reuters
Кудряшка Сью• 29 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
А що ви взагалі про всесвітні змови можете розповісти що б вірити в них чи не вірити?Напишіть декілька слів про Більдерберзьку группу.Ваше невіря теж має на чомусь базуватися.Раз ви атеїст.Чи ви просто не вірите бо всі не вірять?
А как вы предлагаете доказать то, чего нет?
Докажите, что бога нет. Или что нет в живой природе розовых слонов в черный горошек и красный цветочек. А я послушаю ваши аргументы
Поторописька• 29 апреля 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Фсьо, втріть сльози і лягайте спать. Вже найгірше для іспанців позаду.
Чого не скажеш про нас
Это да...детский лепет..по сравнению с нами в Украине
Винник• 29 апреля 2025
Ответ дляРусланка з гілки
На весь світ мають право злитись. Бо якби Європа повстала одразу разом з нами, то могло б бути по іншому. А так зручно було сидіти рівненько.
Ну хай сидять і далі рівненько. Тілько от вже темненько, а потім може бути ще й холодненько. А потім ще й страшненько
Підтримую ваш коментар
Я теж вважаю наш український гнів справедливим, і ми маємо право сміятися досхочу в даній ситуації
Винник• 29 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Тільки ви будучі на місці звичайного іспанця, француза тощо, буди би точно так само проти того, щоб їх країна вступала у війну. На них не нападали. Я розумію, що ми вже навічно травмовані війною та несправедливістю, але почніть давати опір хоча б оскотинюванню.
А нічого що напали на країну, яка знаходиться всього в 1000 км від тієї самої Іспанії? ’Моя хата скраю’
Винник• 29 апреля 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Ну ладно, это в Португалии такое, а в остальных странах что случилось?
У них же такая же жопа.
От і мені дивно. Я не вірю в атмосферні явища масштабом у пів Європи
Пенек Возмездия• 29 апреля 2025
Ответ дляВинник
та какие атмосферные явления? причём впервые и на такой огромной территории. раньше ж такого не было нигде
Винник• 29 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
А я не можу пройти повз, тому що це ненормально! Ненормально радіти, ржати, закидуватись тупими жартиками в бік тих, хто вам нічого поганого не зробив. Ба більше, це країни які допомагають Україні, розмістили в себе переселенців, наших людей, які втратили домівки. Якби десь в Європі трапився землетрус чи якась техногенна катастрофа, ви би раділи так само?
Ці країни мають свій зиск від біженців, ніхто просто так в урон собі нічого не робить. Це перше. Друге: багато українців без нагальної потреби займаються соціальним туризмом (оті бідолашні з Ужгорода, Івано-Франківська, Києва й інших найгарячіших точок зіткнень, ну ви знаєте). Хотіли жити як щури з протягнутою перед європейськис паном рукою — житимуть. Просто зараз живуть. У чому проблема? Звісно, це не стосується українців, що втратили житло або близьких. Мова про любителів халяви, що здають тут за 1000$ квартири і живуть на ганебні виплати. Зате в Єврооооооопі
Винник• 29 апреля 2025
Ответ дляОцененная
Люди шутят. Прям великое горе, нет света пару часов. Я поняла бы ваше возмущение, если б смеялись над трагедией. А так - решили здесь просто поумничать и пристыдить всех.
Реально. Комплекс рятівниць у деяких українок не викоренити. Сюр якийсь: сидить умовна Таня під обстрілами в 100 км від фронту і стидає форумчанок, чого це вони не ллють сльози через бідолашних португальців
Yuliya-23• 29 апреля 2025
Ответ дляВинник
та які там атмосферні явища, явно диверсія, і більш за все то справа рук рашки
Звезда в шоке• 29 апреля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Подружка в Естапоні живе, каже,що не було світла десь 4 години, зараз вже є. Але в магазинах дійсно величезні черги були, розібрали воду і консерви, оплата тільки налом
Оплата налом - це добре)
Такі форс-мажори не дадуть необачно перейти повністю на цифру, завжди повинна бути альтернатива
Телефон Рубика• 29 апреля 2025
Ответ дляРусланка з гілки
По перше я не радію.
Просто я не співчуваю такому, бо повторюсь, ми це все хлібнули на 99% більше і вижили.
І щодо розміщення переселенців які втратили домівки, не кажіть мені навіть. Ми то знаєм скільки виїхало, втративши домівки, а скільки просто скористались можливістю змінить і налагодить життя.
І ви так пишите, ніби кожен з України тепер має бути вдячний, що когось вони у себе там прийняли і кружили. То хай дякують виїхавші. Хай відпрацьрвують тепер і віддячують за добро до них. Мені то шо?! Виїду і я буду дякувать. Таке скажете. Ще внукам моїм згадайте, що Європа приймала людей і ще й вони мають дякувати за тих люлей.
А поки нам нема за що.
Ну що я не права?
Не праві бо завдяки європейським грошам та зброї ще тримається Україна. Чи це погано?
Телефон Рубика• 29 апреля 2025
Ответ дляХвець-тець
Так, я ще й думала в перші дні- як це наших біженців пускають без сертифікатів, тестів...
На мене полька в аеропорту накинулася бо я пррчитала що можна без тесту і вакцини і вирішила не витрчати гроші ра тест (і якраз за тиждень до вильоту перехворіла ковідом, тести робила). Стою здорова, ні соплинки в носі, вся черга як мінімум із тестами, але чхає і кашляє і тут ця прибацана почувши, що в мене немає тесту і вакцини, тиче на мене пальцем і кричить, що із-за таких як я, які як оті голубі грязні розносить чуму, і виник ковід. Я ох..їла. Вона ще кричала, але її спокійно спровадили в кінець черги бо намагалася лізти без черги. І в цьому я була винна, бо якраз була першою
Телефон Рубика• 29 апреля 2025
Ответ дляWomAnn
Погоджуюсь. Не цукрові, переживуть, вони ще не знають як буває. Не розумію, чому тут співчувати. Один нещасний день. Без обстрілів. І ще й коли всьому світові насрати
Це пісець... наче це вони бомблять...
Зубожиння• 29 апреля 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Це пісець... наче це вони бомблять...
Пісець те політика Євросоюзу.
Телефон Рубика• 29 апреля 2025
Ответ дляЗубожиння
Пісець те політика Євросоюзу.
Політика нормальна. Пісець це заяви зеленого на стадіоні де він війну закінчити обіцяв швидко. Далі вже по накатанній. А тепер сидять українці як вуха розвісили про ’мир в очах путіна’ і радіють, що людям які жодного відношення не мають до війни так само погано як і їм. Це просто треш.
Каляка маляка• 29 апреля 2025
Ответ дляWomAnn
100 %
Без света, на улице 40+, воды, отопления, а когда дали воду, то неделями ржавая шла. Никакой поддержки от государства через 3 года 25 долл это 1000 грн зе только дали.
И это только лайт версия.

А кто сидел в подвалах месяцами при бомбёжках, у кого в дом попали, Николаев без воды 3 года, Никополь бомбят каждый день. Мариуполь отдельная тема.
И во всем этом живём, растим и учим детей, работаем на генераторах.
Мальчижка• 29 апреля 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
А это не чёрный юмор. Это злорадство с вашей стороны.
С чего бы?