Сільський ансамбль• 28 апреля 2025
Хто в Іспанії. Що там у Вас відбувається?
❗️В Іспанії оголосили надзвичайний стан у країні на тлі блекауту, – Reuters
Мальчижка• 28 апреля 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Ну это не смешно
Ну, сори. У меня черное ЧЮ. И даже по отношению к себе.
Щебетушка• 28 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
❗️Іспанія втратила електропостачання на всіх своїх АЕС, – Енергоатом пише, що зупинилися усі енергоблоки
ви ж певно розумієте шо не можна зупиняти енергоблоки? це і не так просто зробити
на випадки відсутності електроенергії там має бути аварійне живлення. бо як рване 🫣
в пабліках пишуть шо це по протоколу, але сумнівно.
взагалі дивна ситуація.
кілька співробітників в Іспанії, вони з обіду відсутні в мережі і досі не зʼявилися 👀
взагалі дивна ситуація.
Стрекоза любви• 28 апреля 2025
Світ, дійсно, непередбачуваний. АЕС це не жарти. Впевнена, що все ж мають бути підготовлені плани дій персоналу на випадок таких позаштатних ситуацій. Сподіваюся, що все завершиться добре, без трагедій.
Ответ дляСтрекоза любви
Якщо рашка раптом зникне то і ліфти працюватимуть без перебоїв що в Іспанії, що в Португалії, що в Україні.
Щебетушка• 28 апреля 2025
⚡️В Іспанії та Португалії вже 8 годин немає електрики.
Магазини спорожніли, мобільний інтернет на межі відключення, а серед людей панують паніка й хаос. Країни опинилися в темряві, що нагадує апокаліпсис.
▪️Павербанки стали «золотом» — їх продають за захмарними цінами, до 12 500 євро.
▪️Мобільний інтернет скоро зникне, адже генератори на вишках втрачають заряд.
▪️Каналізаційна система не функціонує: унітази та насоси не працюють без електрики.
▪️Люди застрягли в ліфтах або в відкритих полях.
▪️Електропоїзди зупиняються прямо на ходу.
Стрекоза любви• 28 апреля 2025
Ответ дляasjaua
Так справа ж не лише в рашці. Може й інша країна влаштовувати такі диверсії, якщо розглядати таку теорію.
Просто ця історія, яка наразі відбувається в Іспанії та Португалії ще раз нагадує, наскільки «безпека» ефемерне поняття.
Русланка з гілки• 28 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
І чим ви відрізняєтесь від русні, яка так само радісно причвакує в коментарях з цього приводу? Мають право злитись? На кого?
На весь світ мають право злитись. Бо якби Європа повстала одразу разом з нами, то могло б бути по іншому. А так зручно було сидіти рівненько.
Ну хай сидять і далі рівненько. Тілько от вже темненько, а потім може бути ще й холодненько. А потім ще й страшненько
Ответ дляСтрекоза любви
Якщо температура не спала на 4й день чи то 4й рік, то тра дати ударну дозу антибіоти по рашці і подивитись як позитивна динаміка набирає обертів )
сою не люблю• 28 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Во-во. Пришло в голову, что Китай снабжал весь мир, техникой, оборудованием, запчастями. А что в электронике знать никто не знает.
Непогодка• 28 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Довго думали? «Круто» звичайно деякі українці реагують. А коли у нас, в Україні біда, то всі чомусь обурюються, мовляв, заходу на нас пофіг. А самі які?
Ну так закон бумеранга)
Всех в сад• 28 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
А это плохо. Надеюсь аварийное снабжение у них на высоте
Вже ні. Генератори здихають. Павери за 12 тис євро продають
Всех в сад• 28 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Хто з місцевих? Бо ті фейки набридли. Що там і чого?
Від перепаду атсосферного тиску. Спочатку казали кібератака. Магазини спустошені(((
Мальчижка• 28 апреля 2025
Ответ дляВсех в сад
Генераторы заправляются и снова работают.
Вимагаю спілкування• 28 апреля 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Тільки ви будучі на місці звичайного іспанця, француза тощо, буди би точно так само проти того, щоб їх країна вступала у війну. На них не нападали. Я розумію, що ми вже навічно травмовані війною та несправедливістю, але почніть давати опір хоча б оскотинюванню.
Белоснежко• 28 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Испанатом?
Стрекоза любви• 28 апреля 2025
Ответ дляasjaua
Та цианістого калію їм краще
Пенек Возмездия• 28 апреля 2025
Ответ дляВинник
Таке просте пояснення
Ну ладно, это в Португалии такое, а в остальных странах что случилось?
У них же такая же жопа.
Щебетушка• 28 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
заправки не працюють 🤷🏻♀️
Русланка з гілки• 28 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Я все розумію. Але і нема чого тоді стидити людей за їхню злість і відчай. Життя нас такими зробило. Краще зайвий раз просто пройти мимо ображеної людини. Бо ця образа вже еікуди не дінеться
Пенек Возмездия• 28 апреля 2025
Ответ дляasjaua
Продам павербанк. Дорого)
Читала, что по 12 500 евро покупали сегодня там
Мальчижка• 28 апреля 2025
Ответ дляЩебетушка
заправки не працюють 🤷🏻♀️
Я училась давно, но, на сколько я помню, аварийные генераторы АЭС не на бензине
Инстагра_мерша• 28 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
А это не чёрный юмор. Это злорадство с вашей стороны.
сою не люблю• 28 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
На дизеле. Хрен редьки не слаще
Мальчижка• 28 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Україна була тренувальним майданчиком для різних експериментів,які ставили над людьми.В подальшому ці експерименти будуть ставити над людьми в інших країнах.
А что это вы, дорогой наш, сообщения редактируете и приветы Родшильдам больше не передаете?