Сільський ансамбль• 28 апреля в 21:54
Хто в Іспанії. Що там у Вас відбувається?
❗️В Іспанії оголосили надзвичайний стан у країні на тлі блекауту, – Reuters
Русланка з гілки• 28 апреля в 22:41
Чесно, я все оце читаю про паніку, нема світла, не працюють ліфти, світлофори, закриті заправки і тд.... і думаю, згадую, що ми це все пережили. Бляха, як нам складно було. І це не один день. Ми без світла були з жовтня по лютий. Зимою!!! І під обстрілами.
А ще вксною 2022 бензину було не дістать.
Наче не з нами то все було. Згадую і не вірю який шлях вже пройдений.
Не дивуйтесь, що хтось тут не співчуває.
Просто нам цей одинь їхній день без світла здається такою дрібочкою в нашому океані страждань
Вимагаю спілкування• 28 апреля в 22:41
Ответ дляРусланка з гілки
Я все розумію. Але і нема чого тоді стидити людей за їхню злість і відчай. Життя нас такими зробило. Краще зайвий раз просто пройти мимо ображеної людини. Бо ця образа вже еікуди не дінеться
А я не можу пройти повз, тому що це ненормально! Ненормально радіти, ржати, закидуватись тупими жартиками в бік тих, хто вам нічого поганого не зробив. Ба більше, це країни які допомагають Україні, розмістили в себе переселенців, наших людей, які втратили домівки. Якби десь в Європі трапився землетрус чи якась техногенна катастрофа, ви би раділи так само?
Мальчижка• 28 апреля в 22:41
Ответ длясою не люблю
На дизеле. Хрен редьки не слаще
А запас на какой срок?
Амелі на мілені• 28 апреля в 22:42
Ответ дляВсех в сад
Від перепаду атсосферного тиску. Спочатку казали кібератака. Магазини спустошені(((
Скоріш за все, схоже на те, що якісь переключення пішли не по плану. Якщо весь піренейскький вирубився.
Все буде• 28 апреля в 22:42
Ответ дляЩебетушка
⚡️В Іспанії та Португалії вже 8 годин немає електрики.
Магазини спорожніли, мобільний інтернет на межі відключення, а серед людей панують паніка й хаос. Країни опинилися в темряві, що нагадує апокаліпсис.
▪️Павербанки стали «золотом» — їх продають за захмарними цінами, до 12 500 євро.
▪️Мобільний інтернет скоро зникне, адже генератори на вишках втрачають заряд.
▪️Каналізаційна система не функціонує: унітази та насоси не працюють без електрики.
▪️Люди застрягли в ліфтах або в відкритих полях.
▪️Електропоїзди зупиняються прямо на ходу.
Що не кажіть, але ми все рівно готувались до блекаутів з початку війни. Вода, ліхтарі, павери, їжа хоч в якомусь запасі вдома була з початку війни і якийсь алгоритм дій, а тут такий сюрприз . Уявляю який хаос там. В цікаві часи живемо.
Оцененная• 28 апреля в 22:45
Ответ дляВимагаю спілкування
Люди шутят. Прям великое горе, нет света пару часов. Я поняла бы ваше возмущение, если б смеялись над трагедией. А так - решили здесь просто поумничать и пристыдить всех.
Хвець-тець• 28 апреля в 22:46
Ответ дляВимагаю спілкування
Тільки ви будучі на місці звичайного іспанця, француза тощо, буди би точно так само проти того, щоб їх країна вступала у війну. На них не нападали. Я розумію, що ми вже навічно травмовані війною та несправедливістю, але почніть давати опір хоча б оскотинюванню.
Ну от сьогодні і на них напали. А що, можливо це і є початок третьої світової?
Белоснежко• 28 апреля в 22:46
Ответ дляМальчижка
А запас на какой срок?
72 часа вроде бы. за это время цистерны можно по железке подогнать
Ответ дляРусланка з гілки
Бензин... переноски для тварин розмели за годину як магазини відчинились
60 метрів сметани• 28 апреля в 22:47
Подружка в Естапоні живе, каже,що не було світла десь 4 години, зараз вже є. Але в магазинах дійсно величезні черги були, розібрали воду і консерви, оплата тільки налом
Хвець-тець• 28 апреля в 22:47
Ответ дляПенек Возмездия
Читала, что по 12 500 евро покупали сегодня там
Амелі на мілені• 28 апреля в 22:48
Я тиждень тому повернулась з Іспанії. Навіть, уявити страшно як це запізнитися на літак із-за цього колапсу. Хай швидше все нормалізується у них... Добре, що тепло у них
ДелиВерка• 28 апреля в 22:48
Ответ дляПенек Возмездия
Ви в це вврите? Там зарплата 900 євро. Хто той павербанк по ціні автомобвля,купить? Ну вже ж як набрешуть то набрешуть, і радіють,цифри з потолка придумали.
Вимагаю спілкування• 28 апреля в 22:48
Ответ дляОцененная
Уявімо дзеркальну ситуацію, коли у нас блекаути, а європейці з цього кепкують. Що б тут неслось би?
Не треба перетворюватись на русню. Пошевеліть палкою свою емпатію. Кацапи й так вже достатньо в нас забрали. Не віддавайте їм свою здатність до співчуття.
Мадам Подлинник• 28 апреля в 22:48
Ответ дляДжага Джага
А потім вам будуть писати книжечки в яких будуть вам розповідати що Родшильд заробив свої мільярди продаючи дітям цукерки і школі.І саме головне що ви будете в це свято вірити.Парадокс в тому,що чим більше вам брешуть тим більше ви вірите.
Моє перше розчарування .коли я зрозуміла що не Хрюша говорить .а тьотя Таня.
Хвець-тець• 28 апреля в 22:50
Ответ дляРусланка з гілки
А минуле літо, зі спекою і відключеннями...
Опля Картопля• 28 апреля в 22:50
Ответ дляРусланка з гілки
У нас летом опять свет по паре часов будет и жару обещают под 50
Опля Картопля• 28 апреля в 22:51
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну, смешного здесь ничего нет и правда, но и сочувствовать нечему
Щебетушка• 28 апреля в 22:51
Ответ дляМальчижка
Я училась давно, но, на сколько я помню, аварийные генераторы АЭС не на бензине
дизель-генератори аварійного живлення
але в коменті на який я відповідала йшла мова про генератори не для аес, а як альтернатива паварбанкам, типу для побутового використання.
ДелиВерка• 28 апреля в 22:51
Ответ дляАмелі на мілені
Ну, да раніше все знали як переключати, а тут раз і забули!
Оцененная• 28 апреля в 22:51
Ответ дляВимагаю спілкування
Было и такое. Прям все святые там. Чему сочувствовать? Паре часов без света? Так мы по 3 дня без него сидели - без электричества, интернета и связи. Еще и под взрывы. Ничего, пережили и понимаем, что этот не на столько удасная трагедия, чтоб прям сочувствптть. Особенно если это не война, а какие-то технические неполадки.
Белоснежко• 28 апреля в 22:52
Ответ дляОпля Картопля
никто не знает как будет. харченко, цельный эксперт, ванговал по осени, что зимой без света по 16 часов. в итоге прошли ровно. прошлым летом сидели без света по 10-12 часов в сутки, а позапрошлым экспортировали. короче, посмотрим как оно будет.
ДелиВерка• 28 апреля в 22:53
Ответ дляХвець-тець
Всі зроблять вид, що нічого не було і знайдуть пояснення цьому. Це ьак само, як і ракети які залітали в польщу. Всим було зручно нічого не бачити.
Хвець-тець• 28 апреля в 22:53
Ответ дляasjaua
А потім покидали ті переноски разом з тваринами, коли не могли в евакуаційні поїзди сісти.
Щебетушка• 28 апреля в 22:53
Ответ дляРусланка з гілки
дивно, переживши все це, сміятися з тих хто переживає це все вперше. да, вони не під обстрілами, і в них не зима, але вони теж люди, і там спека.
Опля Картопля• 28 апреля в 22:53
Ответ дляАмелі на мілені
Действительно как страшно опоздать на самолет.
Это же не ракеты и дроны каждый день, четвертый год и свет по пару часов в сутки месяцами.
Как они там держатся те испанцы , такое пережить
Русланка з гілки• 28 апреля в 22:54
Ответ дляВимагаю спілкування
По перше я не радію.
Просто я не співчуваю такому, бо повторюсь, ми це все хлібнули на 99% більше і вижили.
І щодо розміщення переселенців які втратили домівки, не кажіть мені навіть. Ми то знаєм скільки виїхало, втративши домівки, а скільки просто скористались можливістю змінить і налагодить життя.
І ви так пишите, ніби кожен з України тепер має бути вдячний, що когось вони у себе там прийняли і кружили. То хай дякують виїхавші. Хай відпрацьрвують тепер і віддячують за добро до них. Мені то шо?! Виїду і я буду дякувать. Таке скажете. Ще внукам моїм згадайте, що Європа приймала людей і ще й вони мають дякувати за тих люлей.
А поки нам нема за що.
Ну що я не права?
А поки нам нема за що.
Ну що я не права?