Магиня• Изменено 28 апреля в 22:31
Видаляти зуби? Пройшло 4 роки після перелікування каналів зуба
І та гранульома не зникла повністю
Маю 2 проблемних зуба
1.6 зуб: 3.12х2.86х3.67 мм (акс.*кор.*саг.);
2.6 зуб: 4.39х5.05х4.68 мм (акс.*кор.*саг.); від.
Розміри не зменшились, вони +/- однакові. Відмінність в тому, що на даний момент у Вас зменшився набряк слизової оболонки лівої в/щ пазухи, і дані вогнища деструкції в ділянці зубів 16 та 2.6 вони мають більш чітко окреслені контури.
Оце лікар мені так пояснила ⬆️
Зараз на цих зубах тимчасові коронки бо я ходила з брекетами , на метало-керамічні коронки вони не кріпляться
Зняли брекети
І стало питання що робити з цими зубами?
Виривати? Чи ставити коронки постійні
Маю 2 проблемних зуба
Оце лікар мені так пояснила ⬆️
Зняли брекети
Виривати? Чи ставити коронки постійні
СМСница• 28 апреля в 22:33
Гранулёмы хорошо поддаются лечению,у меня исчезли полностью.Ищите хорошего врача.
СМСница• 28 апреля в 22:34
Есть зубы с закрученными корнями и если эти додики их не допломбируют,гранулёма,потом киста.Я так лишилась 2 зубов.
Магиня
• 28 апреля в 22:36
Ответ дляСМСница
Вони повторно перелікували 4 роки тому (а до того виявили шо не був пролікований канал) і поставили культову вкладку (спеціальну таку штуку по формі зуба) я тепер не знаю як її витягнути звідти щоб 3 раз переліковувати
СМСница• 28 апреля в 22:37
Ответ дляМагиня
Это не ваша забота,как её вынуть,а врачей.Плохо перелечили.
Магиня
• 28 апреля в 22:38
Ответ дляСМСница
Ось така вкладка в мене яка в коріннях сидить
Забрала і не сказала• 28 апреля в 22:55
У мене не вийшло зберегти. Почали переліковувати канали, розпухла шия через годину, було погано, сказали- індивід.реакція, алергія. Ніколи не було раніше. Поїхала до інших лікарів, сказали, що гіпохлоритова аварія і ще перфорація каналу. Закінчилося видаленням, на жаль.