Леді Душка• 29 апреля 2025
Іграшка для крупної собаки, щоб було що погризти
Маю молодого голден ретривера, перша собака, ще вчуся, але не дуже багато грошей, щоб експериментувати з іграшками.. їй сумно і немає чим зайняти себе серед дня. Є кілька силіконових гризушок - вона їх ігнорує. Дерев´яну просто згризла. Дуже любить типу канати, але все, що пробували купувати (найміцніше на вигляд) вона за день просто розгризає і я боюсь, щоб не наїлась ниток, забираю. Порадьте толкові іграшки або дуже міцний канатик, які у ваших улюбленців крупних порід. Дуже дякую!
Дівчина Бобула• 29 апреля 2025
Пулер.
А взагалі я купую в секонді усілякі брязкальця дитячі типу м´яких іграшок від фішерпрайс і т.д. де і гризунець, і якась шаруділка.
Леді Душка
• 29 апреля 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Пулер.
в мене після дітей, які вже повиростали, є безліч дитячих іграшок, але якось лячно. там мабуть все легко відгризається. в неї зуби вже, як у крокодила :) а все, що відгризе - з´їсть 100%
Коко Шанель• 29 апреля 2025
Міцний канат, це якийсь нейлоновий, інші погризе. Є така штука, як кільце - гризунець прив´язане до нейлонового шнура.
Леді Душка
• 29 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
Конг.
цікаво, наче з гуми. ще не бачила і не чула, зверну увагу, дякую!
Леді Душка
• 29 апреля 2025
Ответ дляКоко Шанель
пошукаю, дякую. я вже такий наче канатіще в зоомагазині купувала. а вона за годину-дві його розгризла %) хоча задоволення отримала чимало :)
Леді Душка
• 29 апреля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
Купите веревки и сплетите сами. Много есть видео как сплести.
самі плели їй з товстої пряжі і мотузок, ще коли чекали на неї, дітям дуже хотілось щось їй зробити. наче товсті такі зробили. їй було 3 міс., а вона їх поїла на раз два)) думала, магазинні міцніші.. а ні :)
Коко Шанель• 29 апреля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Не ігноруйте секонди. Я там своєму дкеку расселу купувала іграшки. Бо в нас теж добрий гризун і все їй було на кілька хвилин. До речі, там трапляються якісні собачі іграшки. Мені якось перепало 4 фірмових собачих іграшки за смішні гроші. Настільки якісні, що вони й досі живі. Обслинені, затаскані, але живі
. Можна купувати дитячі іграшки , але звертайте увагу, щоб там не було ніяких кульок і очок, які можна відгризти.
У нашей красавицы много мягких шуршаще-пищащих игрушек. Но «для погрызть» покупаю ей сахарные кости говяжьи. Они 5-15 грн за кг стоят и хватает надолго. Только надо брать целые,а не разрубленные. Выбирать,чтоб были не очень тяжелые,что б собаке было удобно . Ну и надо следить,что бы забрать вовремя( чтоб не грызла середину кости,,а только балабухи по краям) . Если у Вашей собаки с желудком все норм,то попробуйте дать. Моя грызёт их постоянно. Даю только сырыми.
Пффф 100%• 01 мая 2025
Ответ дляЛеді Душка
Не вздумайте. Пуллер не предназначен для того, чтоб его просто отдать собаке. Это игрушка для активной игры с человеком, после игры убирается. Иначе он разгрызается за 5 мин
Игрушки, не предназначенные для собак, не крепкие. Вы их будете доставать потом из собаки в ветеринарке. Туда же и мягкие игрушки для собак - это для аккуратных собак, которые их не уничтожают.
Из прочного и увлекательного - конг. Как раз чтоб занять надолго, он наполняется замороженным лакомством.
Еще прочные литые резиновые мячи трикси, мячи из дубовой резины анимал. Последние, кстати, дешевые и разгрызаются если, то очень мелкими кусочками, ничего не будет, если их проглотит
Пффф 100%• 01 мая 2025
Ответ дляЛеді Душка
Вот и мой такой - канаты убиваются практически моментально, больше не покупаю