Укр_жіночка• 29 апреля 2025
Знов залізла у кредитку( ну що ж так тяжко
Несподівані проблеми зі здоров´ям у мене та дитини( + ще треба мені вирізати щось незрозуміле на руці буде. І ще не все лікування купила, до того оплатила старшому спортивні збори та змагання, придбала взуття на літо всім, хоча думала меншому ще вистачить від старшого. І отак вже мінус 43 000, а ще додадуться медичні витрати і відсотки за кредитною(((( думала відкладу відпускні, але тепер ще в мінусі залишуся( сумно, страшно, сиджу їм печиво як не в себе заїдаю тривогу
побольшомусекретику• 29 апреля 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Банк приват
А яка різниця, в будь-який банк треба повертати
Я не про це.
Якщо завтра віднайти вам 40 тис, закинути їх на карту в нуль, то після 1 травня період збільшиться у вас до 25 червня.
Мама Никитки-2• 29 апреля 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Дякую, закину
Вам не закинути потрібно, а прогнати, можливо декілька разів через карту гроші, щоб вийти на 0 обов’язковий платіж. Тоді наступний термін буде знов безвідсотковий. І потім не потрібно буде погашати спочатку повну суму кредиту, щоб отримати безвідсоткове користування кредитом.
Мушля з Криму• 29 апреля 2025
Ответ дляЩа как дам
Не пишіть тут такого, закидають гів.ном як мене колись, коли я написала, що на 100 000 гривень удвох у столиці живемо і не шикуємо далеко. По темі: радійте, що доволі невеликою сумою змогли і зможете вирішити проблеми зі здоровʼям, це найголовніше.
Ну на 100 и и правда можно шинковать, если у вас бОльшую часть не забирает какой то платеж
Ща как дам• 29 апреля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Найбільше забирають продукти, оренда і паливо.
Блондинка в Шоколаде• 29 апреля 2025
автор , я с детьми поговорила....за два месяца вылезли с кредитки . и бюджет пересмотрели . меня это парило очень
Мушля з Криму• 29 апреля 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Шиї не чіпайте.
Я їх беру нарівні з баликом з кабана
Индюшиные попробуйте, мне они вкуснее)
Домашка• 29 апреля 2025
Ответ дляНу шо не так?
Сочувствую, но в Украине цены офигеть, реально знакомые живут в Ливерпуле, ходят в лидл, и другой какой-то маркет, цены на многие продукты дешевле чем в Украине в 2 раза.Особенно когда акции и если брать например от 3 шт.
Я в Ливерпуле, на какие конкретно продукты здесь цены дешевле, чем в Украине? Огласите список)
Мушля з Криму• 29 апреля 2025
Ответ дляЩа как дам
Из 100 т? Это как? Ну реально, аренда с ку 20, еда пусть так же и это с хамоном и т.д., бензин 10, все 🤷
побольшомусекретику• 29 апреля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Индюшиные попробуйте, мне они вкуснее)
Дякую, їх теж беру, хоча індичка не завжди є в маркеті.
Я їх засмажую в пряностях до сухості, то мої ’чіпси’ для душі
Ніхто з домашніх цю страву зі мною не розділяє, а я кайфую
побольшомусекретику• 29 апреля 2025
Ответ дляДомашка
Шоколад лінд в лідлі
Ща как дам• 30 апреля 2025
Ответ дляМушля з Криму
У нас тільки бензин уже під 20к, чоловіка робота повʼязана з розʼїздами.
Мушля з Криму• 30 апреля 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Мы борщи варим на них или с овощами тушу, берём блоками по 10 кг
Мушля з Криму• 30 апреля 2025
Ответ дляЩа как дам
Ну пусть 20, все равно ещё 40 остаётся
Ща как дам• 30 апреля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Ну пусть 20, все равно ещё 40 остаётся
Ну хай 200 баксів відкласти. І от залишається 30, це якраз суто моя зарплата і я не помічаю її, то навчання, то оренда гаражу, то хобі,спорт, здоровʼя і все. Але це тому що Київ. Були б ми десь в іншому місті, наприклад, у Полтаві, то ми би там мажорами були як мінімум тому, що оренда не 15-17,а 6 тисяч)
Мушля з Криму• 30 апреля 2025
Ответ дляЩа как дам
Ну в Киеве тоже есть намного дешевле, а так то реально вы шмкуете. Обычно скромно, без замашек на постоянное такси и рестораны, это где то 35 на 2+1, проверено.
Ща как дам• 30 апреля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Авто/ оренда? Я б і одна на свою зарплату не прожила, хіба якби житло своє було, то може.
неДодекаэдр• 30 апреля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Мне тут одна дама когда-то написала, как можно это есть, она их котам и собакам берет) Говорю, вы тоже попробуйте, коты г..но есть не будут)))
Мушля з Криму• 30 апреля 2025
Ответ дляЩа как дам
Прожили бы спокойно, просто меньше трынькали бы деньги)
Мушля з Криму• 30 апреля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
К слову, про котов вы абсолютно правы, мой ест только язык, говядину и индюшки шеи, остальное людям оставляет)))
Птица Говоруша• 30 апреля 2025
У меня дочка всю войну без своей любимой художки. Постоянно в депрессии. Живем только за счет кредитки, вернее на продукты только тратим, остальное за аренду уходит. И гасить нечем. Уже и лимит практически исчерпан. Поэтому естественно я себе не могу позволить оплатить художку. Вы же на что-то рассчитывали, раз такие суммы тратили.