спальное место• 30 апреля в 07:42
Порадьте парфуми
Хочеться щось шлейфове і не солодке, легке. У мене є Marc Jacobs Daisy Wild
Hermes Un Jardin sur le Nil
Armani Acqua di Gioia
Versace Bright Crystal
Tous LoveMe
Moschino I Love Love
Moschino Funny
Karl Lagerfeld Fleur De The
Montale Soleil de Capri
Lanvin Les Fleurs de Lanvin Water Lily
Hermes Un Jardin sur le Nil
Armani Acqua di Gioia
Versace Bright Crystal
Tous LoveMe
Moschino I Love Love
Moschino Funny
Karl Lagerfeld Fleur De The
Montale Soleil de Capri
Lanvin Les Fleurs de Lanvin Water Lily
спальное место
• 30 апреля в 07:45
Hermes Un Jardin sur le Nil - це тут дівчата порадили. Купила можна сказати наосліп і зараз вони мені дуже зараз подобаються
Позитивна• 30 апреля в 07:53
Ответ дляспальное место
ермес сад мсье ли.
Майская киска• 30 апреля в 08:09
Ответ дляспальное место
Так лінійка Садів зовсім не шлейфова) парфуми сидять ’хмаринкою’.
Але якщо вам Сади заходять, то потестіть Сади мсьє Лі - там м´ята, білі квіти (трішки) та цитруси; Сади на даху - там свіжескошена трава та червоні яблука (прекрасний літній аромат).
Ще на літні вечори (для дня важкуваті) дуже гарно ЕЛДО Жасмін і сигарети - там жасмін після дощу і тютюн, не тютюновий дим, а саме запах ментолових цигарок. Атмосферненько так)
Стараюсь влітку не користуватись нішею (ага, написала та, що порадила на літо ЕЛДО
), бо ніша себе поводить на жарі непередбачувано.
спальное место
• 30 апреля в 08:10
Ответ дляМайская киска
Дякую вам. Я знаю, що сади не шлейфові. Це так, для прикладу що сподобалось
Швидка Настя• 01 мая в 21:11
A Drop d´Issey Issey Miyake
Акварельний стиглий бузок.
Дл мене прям рідкість, щоб квітковий аромат шлейфив протягом цілого дня.
Акварельний стиглий бузок.