Снідаю авокадо• 30 апреля в 07:56
Квартиранти
Рік тому здала квартиру після ремонту молодій сім´ї з дитиною,вчора вони з´їхали і я в шоці,новий матрас,ковдри,подушки все жовте і смердить,стабілізатор напруги зламаний,в квартирі бруд,стіни в деяких місцях просто чорні,хоча заселятись вони в чисту після клінінгу,є страхова сума,але вони вимагають,щоб я повернула її,так як прибирання і купівля нового матрасу це мої проблеми,не знаю як діяти в цій ситуації
Ранковий базар• 30 апреля в 12:09
Ответ дляТирамісу на терасі
В сенсі ’не знаю, як діяти’? Не повертати! Якщо ви складали договір оренди, там чітко прописано, що ви надаєте в користування квартиру і майно, яке знаходиться в ній. Страхова сума береться саме для того, щоб покрити збитки, завдані приміщенню та майну. Які ще тут можуть бути питання? Пошкодили? Платіть за відновлення/заміну!
Тим договором можна підтертись....
Научительница• 30 апреля в 12:12
Ответ дляЦикавенная
Для этого есть договор. Я снимая жильё в Польше не обязана мыть квартиру до чиста. Достаточно чтоб стены и мебель были без повреждений при чем даже естественный износ не повод забирать залог. Клининг дело владельцев
Так у Польщі вартість зйому від 20 тис грн в місяць .
Жена аллигатора• 30 апреля в 12:27
Ответ дляВанна Тазиковна
Вообще-то одеяла, подушки и матрас это расходный материал. Для новых жильцов купите новое. Или вы хотите чтоб 10 поколений ваших жильцов спали на той подушке. Сдайте в химчистку тогда. Или закройте квартиру и пусть стоит чистая, будете любоваться ходить. По теме, много лет на аренде, но вот подушки-одеяла покупаю свои, мне так комфортнее, на чужих бы не спала.
А що здають з подушками?
Червона рута• 30 апреля в 12:30
Ответ дляМрію про пончик
А ви увесь рік де були? Ви заходили в квартиру? Чи ви у відключці були?
Р.с. після ремонту здавати сім´ї з дитиною це утопія. Я 15 р.здаю) з дітьми не беру.зробила 1 раз косм.ремонт і усе. Мало хто цінує чуже майно. Робіть висновки.
І навідкватися щомісяця треба. Це ваша власність і відповвдати лише вам. А якщо вони залиють сусідів? Контроль має бути. Вони побачили що дурочка, нічого не контролює ..от вам результат
Вибачте, а можна спитати, як ви контролюєте матраци? Ви щоразу приходите та перевіряєте всі куточки в квартирі? В спальні, ванній кімнаті, чи працює техніка і т.д ?
ЖивунаБагамах• 30 апреля в 12:44
Ответ дляЦикавенная
Не знаю где вы такое берете. В соседней Чехии все при выселении белят стены до первоначального состояния, уборка по умолчанию, т е первоначальный вид маст хев. Тогда возвращается залог. Не думаю что в Польше это сильно отличается
Не заздріть тьоті• 30 апреля в 12:45
Ответ дляУказка
Подібне притягує подібне.
За 12 років, що здаємо, не було засранців
Не зарікайтесь!Ще будуть. Не повірю, от правда.
Допоможіть знайти• 30 апреля в 12:49
Ответ дляТвоя космішна
Власність - не лише права, але й обов´язки. Здавати в оренду - не лише отримувати гроші, але й контролювати квартирантів.
Ваші квартиранти свині і мені шкода, що вам зіпсували нерухомість, але ж на нагляд на своїм майном треба витрачати і час, і сили.
ти ба.... а чого ж ту в темах оренди стоїть хор, що ’нема чого лазити щомісяця, плачУ - значить моє’?
Допоможіть знайти• 30 апреля в 12:50
Ответ дляКопирайторша
Давайте там все буде нове , ніхто там не житиме, а вам просто гроші платити будуть?
о, квартирантка автора
Допоможіть знайти• 30 апреля в 12:51
Ответ дляЄдина Країна
Ну как бы подушки за год убить это норма.
Я меняю в среднем раз в пол года.
Матрас спасет химчистка. Жёлтый это пот.
Я меняю в среднем раз в пол года.
так може не купувати гамняні, то і вбиватись не будуть за пів року?
Допоможіть знайти• 30 апреля в 12:52
Ответ дляТвоя космішна
Автор зараз напише, що не було залога. Або залог не покриває шкоду.
а який залог покриє купівлю нового матраса?
ПлюшкамиБалуюсь• 30 апреля в 12:53
Ответ дляКопирайторша
Давайте ви купите квартиру, відремонтуєте, купите і поставите всю необхідну техніку і меблі, а ми прийдемо засремо, зламаємо і ще будемо від вас вимагати кошти.
P.S. дивна ви жіночка, мабуть квартируєте все життя.., свого нічого немає
Допоможіть знайти• 30 апреля в 12:57
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я вообще без подушек сдаю, только плед на кровать есть и на диван, чтоб было чем накрыть. И да, наматрасник обязательно, но не всегда спасает. У меня химчмстка не смогла оттереть от матраса пятна все, которые просочились через наматрасник. Хз что они проливали. Теперь буду покупать непромокаемый наматрасник, как для грудничков...
не допоможе, зідруть і будуть казати, що їх парить)))
100%• 30 апреля в 13:05
Ответ дляСвоего не предлагать
Столешница это боль. Купила самую дорогую водостойкую. Ставили горячее, резали - в двух местах проплешины размером уже как блюдце
Как вы высчитывали из залога за столешницу?
Своего не предлагать• 30 апреля в 13:06
Ответ для100%
Никак. Я ничего ещё не высчитала из залога, это такие нервы.
Буду делать ремонт после войны.
Своего не предлагать• 30 апреля в 13:07
Ответ дляДопоможіть знайти
💯 на прорезиненом я лично спать не могу. Мне шелестит и парит)
Кава з адреналіном• 30 апреля в 13:07
Ответ дляСвоего не предлагать
Хімчистка мебели приезжает к вам на дом. Можно погуглить и узнать. Это стоит делать если матрас хороший. Если так сяк - нет
Поняла, спасибо!
Указка• 30 апреля в 13:22
Ответ дляНе заздріть тьоті
Как то соседка, снимающая квартиру, рассказывала, что они памперс не надевают ребенку. Говорит, мы ж снимаем, и что что ссыт везде, это ж не наше. Я тогда в шоке была. И таких 99% даже здесь в чате. Не мое-не жалко.
Ця байка, яку розказують всі, коли у не ліньки, вже порядком надоїла
Указка• 30 апреля в 13:24
Ответ дляНе заздріть тьоті
Замовте чистку матрасу. Невздумайте новий купувать! Для квартирантів і засцяний піде. Всеодно убють помешкання. Це з досвіду.
Потім ви дивуєтесь, що вам такі попадаються.
Дай Бог ніколи з вами не зустрічатись
Добродійка• 30 апреля в 13:28
Ответ дляРепетиторша
отпишитесь очень интересно что там. а то не нашла что смотреть интересного хоть почитаю
Приїхали без попередження. В квартирі чути перегаром. До однієї з дівчат приїхала сестра (чи сестра, не віідомо) з хлопцем. Всі напівсонні, хоча вже була 12 дня. Пусті пляшки з-під алкоголю. Я все розумію, молоді, хочеться двіжухи. Ну але треба мати повагу до сусідів вісля 22.00. Розбили скляний чайник, хлопець порізав ногу, тому була кров на підлозі.. Як ми приїхали, то вже було помито.
Але саме головне, що ми дівчат заселили без ріелтора, не брали оплату за перший і останній місяць. Лише за перший. І не брали завдаток за пошкоджене майно, яке віддають при виселенні. Пошкодували, бо дівчата з сходу України. Сказали їм сьогодні оплатити додатково суму оренди за останній місяць. І якщо ще раз повториться подібне, з ними розпрощаємось. Добре, що хоч меблі і стіни цілі.
Ответ дляСнідаю авокадо
Був наматрасник,подушки і постіль не проблема,я її просто викину,матрас не знаю чи відчиститься,так як він смердить ,я заходила в квартиру,але я не буду заглядати до людей в ліжко,і вважаю ,що коли вони живуть це їхня справа який там порядок,але квартиру мають здати в такому стані як заїхали
Нах.вы постельное покупаете??
Ванна Тазиковна• 30 апреля в 13:37
Ответ дляЖена аллигатора
А що здають з подушками?
Так автор пише-жалітся що на подушках спали і забруднили)
Не гоню• 30 апреля в 13:41
я бы вычла сумму клининга из залога и в будущем обязательно проговаривала это с жильцами: перед выселением обязательный клининг либо за их счет либо из залоговой суммы
ВільнаНазавжди• 30 апреля в 13:59
Здавати з новим ремонтом зараз ой як невигідно. Якщо порахувати ціни на техніку і меблі, то виручених коштів буде вистачати на їх оновлення кожні 5 років 🤷♀️
Дуже жаль вашої праці в витрачених нервів
ВільнаНазавжди• 30 апреля в 14:05
Ответ дляПатриоточка
В вашому випадку я б не повертала залог.
Хоча зараз по другу сторону - мені не повернули залог, хоч квартира в кращому стані, ніж ми заїхали. Бо я не подумала робити фото всіх нюансів, а потім нас звинуватили в ціх нюансах.
В нас так за телевізор забрали залог. А ми його навіть не вмикали ні разу
Власник сказав, що ми зламали виявляється
Мрію про пончик• 30 апреля в 14:24
Ответ дляНайщасливіша
А как Вы контролируете матрас например? Приходите и говорите: а ну снимайте постели, буду проверять матрасы?
у мене розкладний диван. зайшовши в квартиру, зразу видно що до чого. це я вам кажу, здаючи 15 р квартиру. засранців і нехлююїв видно зразу. Зайшла в коридор,пройшла в кухню. цього досить
З понеділка на дієті• 30 апреля в 14:24
14 лет занимаюсь арендой, 3 квартиры под сдачей. Никогда не сдаю семьям с детьми до 6 лет и с животными. Одеяла, подушки, постельное, посуда- этого в квартирах нет, это все должно быть у квартирантов свое.