Снідаю авокадо• 30 апреля в 07:56
Квартиранти
Рік тому здала квартиру після ремонту молодій сім´ї з дитиною,вчора вони з´їхали і я в шоці,новий матрас,ковдри,подушки все жовте і смердить,стабілізатор напруги зламаний,в квартирі бруд,стіни в деяких місцях просто чорні,хоча заселятись вони в чисту після клінінгу,є страхова сума,але вони вимагають,щоб я повернула її,так як прибирання і купівля нового матрасу це мої проблеми,не знаю як діяти в цій ситуації
Мрію про пончик• 30 апреля в 14:25
Ответ дляЧервона рута
Вибачте, а можна спитати, як ви контролюєте матраци? Ви щоразу приходите та перевіряєте всі куточки в квартирі? В спальні, ванній кімнаті, чи працює техніка і т.д ?
у мене розкладний диван. зайшовши в квартиру, зразу видно що до чого. це я вам кажу, здаючи 15 р квартиру. засранців і нехлююїв видно зразу. Зайшла в коридор, пройшла в кухню. цього досить. перший місяць видно зразу і порядки і інше. Плюс чутно запахи неприємні, якщо щось засцяно. Хазяїн одразу все побачить. Поламали пралку чи холодильник? значить не будуть цим користуватись. Навіть якщо я не побачу. Жоден квартирант не буде жити без холодильника чи пралки.Або сам поремонтує з,за свої гроші
З понеділка на дієті• 30 апреля в 14:26
Кстати, в той же Польше залог возвращают не в день выезда из жилья, а через 2-3 дня, когда хозяин осмотрит все и перещупает. Это очень правильно! А у нас за 10 минут осмотра квартиры хотят все назад, а потом при уборке начинается...
Мрію про пончик• 30 апреля в 14:29
Ответ дляСвоего не предлагать
Вы сдаете квартиру? Постоять в коридоре ничего не решает. Нужно пробежаться отодвинуть диван, посмотреть плиту, духовку, сантехнику, балкон. И все равно убой будет. Сдаём КВ с 14 года за все время один нормальный был, даже так отличный. И у нас адекватная семья, мы и покупаем по просьбе и меняем сантехнику, что нужно.
я сдаю квартиру 15 лет. только одна біла ненормальная. а так все. контроль ежемесячно. Да,постоять в коридоре или зайти в кухню, попроситься в туалет достаточно,чтоб понять что происходит.засранцев и нехлюев видно сразу.
Не заздріть тьоті• 30 апреля в 14:32
Ответ дляУказка
Ця байка, яку розказують всі, коли у не ліньки, вже порядком надоїла
Це реальна історія.
Найщасливіша• 30 апреля в 14:50
Ответ дляМрію про пончик
у мене розкладний диван. зайшовши в квартиру, зразу видно що до чого. це я вам кажу, здаючи 15 р квартиру. засранців і нехлююїв видно зразу. Зайшла в коридор,пройшла в кухню. цього досить
Если бы Вы зашли ко мне - никогда бы не угадали я засранка или нет. Один день можно зайти и будет все стерильно, а один день - как будто алкаши какие-то живут
Не заздріть тьоті• 30 апреля в 14:51
Ответ дляУказка
Потім ви дивуєтесь, що вам такі попадаються.
Дай Бог ніколи з вами не зустрічатись
Я не дивуюсь, вже звикла, і особливо не вкладаюсь в квартири.
Копирайторша• 30 апреля в 14:55
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Давайте ви купите квартиру, відремонтуєте, купите і поставите всю необхідну техніку і меблі, а ми прийдемо засремо, зламаємо і ще будемо від вас вимагати кошти.
P.S. дивна ви жіночка, мабуть квартируєте все життя.., свого нічого немає
Ви помилились, в мене є власне житло , не чоловіка, а моє особисте.
Копирайторша• 30 апреля в 14:55
Ответ дляНайщасливіша
Дева?
Указка• 30 апреля в 15:08
Ответ дляНе заздріть тьоті
Це реальна історія.
Я подібну історію чула вже раз 20.
І у всіх реальна
Криниця щастя• 30 апреля в 15:09
Ответ дляАноним_1858
Прописуйте все в договорі. Через першу істеричну власницю квартири вирішили знімати геть без меблів (лише на кухні шафки). Й те звинуватили, що документи їхні взяли.... військовий квиток лежав нібито на вікні. Пуста квартира... Потім вломились три громили в спецовці, вигнала. Хазяйка не попередила, що будуть знімати підлогу під диваном, щоб в підвал потрапити (під покриттям люк). Треш повний. Хата убита була.
Надалі все прописували і клінінг з нас. Але прибрати порожню квартиру не так і складно. З дитиною брали, претензій не було. Може тому, що квартири не ’євро’ і всі поточні проблеми зразу вирішували з ремонтами. Змішувачі ставили свої, при виселенні хазяйський повернули.
Пишіть контракт
Подушки після когось то жесть. Піт, може бути сеча, воші, жир, мало лі.
Пишіть контракт
Ще й змішувачі міняли? Та це взагалі треш. Ну в чистоті тримати і змінити якщо зламалося то очікувано, але щоб отак з порога змішувачі міняти, то перебор. Взагалі-то це розхідник. А що ж ви тоді орендували?
Можно було ще підлогу перестелити, ну типу зверху свій лінолеум покласти, світильники свої причепити, пічку хазяйську на балкон у целофан, а користувати купити для себе і таке інше
Знаєте, я думаю, що то вже занадто.
Не заздріть тьоті• 30 апреля в 15:09
Ответ дляУказка
Я подібну історію чула вже раз 20.
І у всіх реальна
Так це реалії сьогодення. Я таких і бачила, не тільки чула.
Копирайторша• 30 апреля в 15:18
Ответ дляЄдина Країна
Ну как бы подушки за год убить это норма.
Я меняю в среднем раз в пол года.
Матрас спасет химчистка. Жёлтый это пот.
Я меняю в среднем раз в пол года.
В кожного має бути своя постіль, подушки, простирадло
Це ж не квартира подобово
Знову Я• 30 апреля в 15:37
Ответ дляЛупаю цю скелю
На будущее, обязательно нужен наматрасник. Подушки самые дешёвые. Прописать в договоре,что будете 1 раз в мес.приезжать для контроля состояния квартиры. Если против - до свидания.
Зачем вообще предоставлять квартирантам подушки, постельное и тд??
Сдаю квартиру в Киеве. Только крупногабаритные предметы такие как шкафы, диваны, столы, стулья. и крупная техника. Холодильник, стиралка, кондиционер. Все. Никакой посуды, чайников, утюгов и подобного. На долгий срок это забота квартирантов себе обеспечить быт и уют.
Также не сдаю категорически семья с детьми дошкольниками и животными
Все буде• 30 апреля в 15:42
Нужно изначально смотреть кому сдаёте. Я бы не сдавала семьям с детьми, курящим и пьющим людям. Недавно заезжала в квартиру на отдыхе посуточно, передомной меняли сливной бачок потому что прошлые гости разбили. 100% алкаш какой-то упал по пьяне, я не представляю что нужно делать чтобы сломать бачок или унитаз
Сладкий лимончик• 30 апреля в 16:00
Ответ дляМрію про пончик
Як це? Ви дивні. Це моя власність. Заходити, коли вони є вдома! Домовлятися про зустріч. Я така дурна була колись. Не ходила. Квартирантка просверлила діри в лічильниках, позапихала скрепки, щоб не крутило. Я посивіла коли дізналась. Домовлялася через хабарі, щоб штраф не влупили. Якщо вони щось накоять,то вигрібати буде лише хазяїн. Мені дивні квартиранти, які придумали, що це їхня влас ність і хазяїн не має права зайти, бо аони там живуть. Просто сюр. . Гроші беру лиш налом і заходжу до квартири. Воно зразу видно що до чого, не обов´язково заглядати скрізь. Я колись лиш в коридор і зразу все стало зрозуміло. Вилетіла квартирантка через 3 дні. Мало того,в коридорній шафі вирізала діру в дверях, щоб собака мала де спати. А лежака вона не могла купити. Собака в шафі спала.
Орендарі платять гроші за оренду , тимчасово то їх власність,ви немає права лізти в особистий простір орендарів ,окрім звісно форм мажорних ситуації.
Сладкий лимончик• 30 апреля в 16:03
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так, в 2000-х.
А що два грека робили в Україні?
Сладкий лимончик• 30 апреля в 16:04
Ответ дляНе заздріть тьоті
Своим ключом открыть входную дверь!))))
А якщо квартиранти там будуть приймати душ чи займатися сексом в цей час?
АфродитаПетровна• 30 апреля в 16:35
Ответ дляЖивунаБагамах
А залога хватит все это исправить? Вы посчитайте, ремонт, клининг, они и с залогом вам должны останутся
Квартиранты обязаны по выезду оставить жилье в первоначальном состоянии
а естественный износ? если люди живут год-два-пять, не может жильё остаться в ’первоначальном’ виде, даже если там будете жить лично вы, даже если там вообще никто не будет жить, само время влияет на всё, а если ещё и эксплуатация?
Мрію про пончик• 30 апреля в 16:45
Ответ дляСладкий лимончик
ага, розкажіть мені,що я маю право робити,а що ні у СВОЇЙ ВЛАСНІЙ КВАРТИРІ. Моя квартира не є їх власністю навіть тимчасово. Бо усі проблеми вирішую лиш я. (потопи,пожежі). Це просто оренда. І я маю право зайти до квартири, коли вони є вдома. Бо це МОЄ МАЙНО. А якщо є що приховувати і не пускати,значить нашкодили. Слава бОгу таких проблем за 15 років не було, щоб мене не пускали))якийсь сюр. Вони поб*ють,потрощать,зірвуть лічильникиу (таке було),заллють сусідів. Хоча ні,один раз мене не пускали на кухню- бо зламали підвіконня. Дала часу тиждень- або компенсують,або вимітаються. Танцювали на ньому чи що. Ага,я не маю право зайти)))Дуже розумно))) А ще колись мою квартиру здали в суборенду. І там поселили якихось пияк. викинула шмаття і їх,і тих перших,колму здала. І ще на початку мала таких розумних,що позривали лічильники,повирізали діри у шафах для собак,Контроль має бути щомісяця. Купіть свою квартиру,здавайте і можете не ходити роками))) Мій сусід наді мною здав,не ходив,то спалили навіть паркет. Тепер квартира 2 роки просто стоїть зачинена, бо робити ремонт то дуже дорого,а вони там зробили треш. Ще мені квартиранти не диктували умови,що я маю право,а що ні. Зараз живуть з Херсону люди. То самі запрошують- ось заходьте, дивіться,у нас порядок. І дійсно дуже акуратні люди. Це моє майно, за яке я юридично відповідаю, і пустити все на самотьок,на авось дуже небезпечно.
woman Warrior• 30 апреля в 16:46
слать нах
уж простите
Кроме того, требовать компенсации ущерба и само собой страховая сумма не отдается.
на будущее-слдите за квартирой, котору сдаете
нет возможности лично-наймите человека, дешевле будет так точно
уж простите
Допоможіть знайти• 30 апреля в 16:47
Ответ дляЖивунаБагамах
Не знаю где вы такое берете. В соседней Чехии все при выселении белят стены до первоначального состояния, уборка по умолчанию, т е первоначальный вид маст хев. Тогда возвращается залог. Не думаю что в Польше это сильно отличается
так і є, я сама здаю в Польщі житло. І свого часу також знімала. При виселенні житло має бути в тому стані, в якому в нього заселились. І кауцію навіть при дуже хороших розкладах важко повернути
Допоможіть знайти• 30 апреля в 16:49
Ответ дляСвоего не предлагать
💯 на прорезиненом я лично спать не могу. Мне шелестит и парит)
купіть такий, що не шелестить/не парить і не засирайте людям матраси, бо не ваше
Своего не предлагать• 30 апреля в 16:50
Ответ дляДопоможіть знайти
Не смішіть. Я не винаймаю. Я здаю.
Всі прорезинені шелестять і парять влітку.
Допоможіть знайти• 30 апреля в 16:52
Ответ дляСвоего не предлагать
Не смішіть. Я не винаймаю. Я здаю.
це Ви не смішіть, не купуйте клейонку і нічого не буде парити. В мене вдома чудові австрійські і бельгійські наматрасники , користуюсь ними, постійно оновлюючи, з 2007 року, відколи народила старшого. На бавовняній літні, на махровій основі - зимові. Нічого не шелестить і не парить.
Moon shine• 30 апреля в 16:52
Ответ дляСладкий лимончик
Ні, навіть якщо вони платять гроші, це не є їх власністю ,бо юридично вони ніхто. Юридично за майно відповідає хазяїн,бо він володілець і документи на ньому. Усі судові справи і спори вирішує хазяїн. А щоб цього не було - має бути контроль.
Допоможіть знайти• 30 апреля в 16:53
Ответ дляСладкий лимончик
то не Ви часом тут в подібних темах писали, що як маєш квитанції а комунальні,то маєш право на частку власності?
Патриоточка• 30 апреля в 16:54
Ответ дляВесела моль
А лучше , пусть совсем не живет , только деньги платит и убирает 🐱🚀
Ми як шукали квартиру, то був варіант з купою умов, бо здавали власну квартиру.
Готувати можна лише варену їжу, нічого не смажити, не тушити, духовкою не користуватися; дивани використовувати лише для спання вдень на них не сидіти.
В будні вдень в квартирі бажано не знаходитися. Далі вже не слухала, сказала, що не підходить. І це квартира зі звичайним ремонтом і не дуже свіжим.
Мрію про пончик• 30 апреля в 16:54
Ответ дляСладкий лимончик
Ось що зробили квартиранти за 6 міс без нагляду, бо хазяйка закордоном. Дмвіться, автор, і не робіть помилок таких. Гімно у відрах,баліях,все обісцяне і обригане. Гори засраних памперсів. Плита така страшна,що її просто викинути. Усі меблі викинути теж. Там треш страшний.
Допоможіть знайти• 30 апреля в 16:56
Ответ дляЗ понеділка на дієті
+1, так і є. 2-3 дні це ще дуже добре. Переважно ще чекають на остаточну звірку по платежах за комунальні