12 галюцинаций• 30 апреля 2025

Парфум з ароматом польових квітів

Поділіться, будь ласка, якщо хтось знає парфум з такою нотою. Бажано, де польові квіти виступають нотою серця) Можна з медовими нотками. Купляла раніше Wildflowers від Demeter Fagrance, але хочеться чогось стійкішого.
Korsika999• 30 апреля 2025
Попробуйте затестить такие. Моя мама говорит, что они пахнут ’бур´янцями’😀

Ждушечка• 30 апреля 2025
Джо Малон, Вайлд Блюбелл
Помеха справа• 30 апреля 2025
Черутти 1881
Мушля з Криму• 30 апреля 2025
Sunflowers Montale
спробуйте, це супер
Забризкана водою• 30 апреля 2025
Gucci Memoire D`Une Odeur
Нагріта сонцем трава, ромашки і таке інше. Користуюсь влітку в сухі спекотні дні.
Забризкана водою• 30 апреля 2025
Ответ дляПомеха справа
Черутти 1881
Вперше чую, що це аромат згадують в розрізі польових квітів ...
автор 12 галюцинаций • 30 апреля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Теж цікаво - подивилася палітру та почитала на фрагрантіці, ніби пишуть, що незвичний квітковий аромат) Заінтригувало

Забризкана водою• 30 апреля 2025
Ответ для12 галюцинаций
Я користуюсь 1881 половину життя. Це мій musthave . Один флакон закінчується - купується наступний. Він просто має у мене бути завжди. Поруч з десятком інших.
Але розглядати його в розрізі ’польові квіти’? Навіть не знаю...