На пів ставки• 30 апреля 2025
І що це, ніхто ще не говорить про інтерв´ю з Б.Бенюком про "бити дітей"?
Про те, що треба різками пороти дітей, щоб вони забули рос мову. І таким чином будемо вирощувати гордість за мову. А в кінці взагалі говорить, "пляшкою з під води по голові бий". Шта??!
Вишнёвая Леди• 30 апреля 2025
Ответ дляФоточки нема
Вона вже велика, а по -друге їй так хочеться. Але це її власний вибір
. Так і я намагаюсь до неї розмовляти українською
Большая это сколько? 45?)
На пів ставки
• 30 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Після цієї фрази, будете доводити, що не розводите срач ?
Тобто для вас головне, щоб на порадниці срачу не розводили? Те, що зараз це обговорюють всі і кругом, то ок. Головне, щоб саме на цьому форумі ніхто про серйозне не говорив. Так?
Не против• 30 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Це інет, там куча всяких пришелепків, які верзуть казна-що на велику аудиторію
Це не просто пришелепок, а народний артист
Для драки• 30 апреля 2025
А про те як він захищав покидька Висоцького чому не пишите??? Як він до ведучої зухвало на ти звертався, дуже зверхньо і зневажливо,. Це взагалі дно, я б на місці доротюк не публікувала б це інтерв´ю, навіщо популярізувати таку недолугу людину. Ще раз впевнилась, що бенюк глибоко непорядна людина, Шкода.
Міс Всесвіт• 30 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
путіну це скажіть. Єслі би он не лєз, то яка була різниця хто і на якій мові спілкується
Путин запрещает людям говорить на русском? или на украинском? че за бред сивой кобылы?
Да_Я_ТакаЯ_• 30 апреля 2025
Ответ дляДля драки
У него всё на лице написано, мега неприятный тип
На пів ставки
• 30 апреля 2025
Ответ дляДля драки
Ну от ви прийшли й написали. Я написала те, що найбільше вразило мене.
Фоточки нема• 30 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Це спочатку всі думали, що привід. А після переговорів з Трампом він озвучив конкретні цілі, забули ?
Мова одна з них, і це поки тільки торги.
Тоді за вашою логікою якщо б тут усі розмовляли лише української він би не напав? Ви справді так вважаєте?
А як же вони Польщі погрожують та іншим країнам, до них інші причини, і так вони всі надумані
Киця-бриця• 30 апреля 2025
Ответ дляДля драки
Чому Висоцький покидьок і перед ким він його захищав?
Да_Я_ТакаЯ_• 30 апреля 2025
Классно конечно мы выглядим перед всем миром, народные артисты призывают бить детей за язык. То не удивляйтесь потом, если мир после такого начнет верить пуйлу, про нациков и спасение русскоговорящих.
Не против• 30 апреля 2025
Ответ дляБелая котичка
Такие только гадят и вбивают клин между украинцами.
Ще й працює на російську пропаганду
На пів ставки
• 30 апреля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
вы правда считаете, что всем НАМ дело до этого интервью ?Мое мнение что мовные фанаты виновны в войне, и западенцы ( при всем уважении) так дерут пятую точку за мову, но их дети говорят на итальянском. Видать мовные патриоты забыли что Италия за фашизм воевала в ВОВ.
Когда закончится война выведете нас на майдан и расстреляете.
Мовні фанати винні у війні?
100pudov• 30 апреля 2025
Ответ дляФоточки нема
Ніт 19
Часто встречаю это тупое ,,ніт,,
Это на каком языке? Зачем коверкать?
Кудлата хмаринка• 30 апреля 2025
Ответ дляФоточки нема
Мова, одна з причин і якщо Ви це усвідомлюєте, то чому далі вважаєте це правильним спілкуватися російською ?
Для драки• 30 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Подивіться інтерв´ю зі студентами та ж доротюк зняла, де вони розповідають про сексуальні домагання зі сторони викладача Висоцького, дуже цікаве інтерв´ю, все зрозумієте
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
а потом та усатая нацо-мразота подгавкнула, шо да, таки надо бить. Корчинський.
На пів ставки
• 30 апреля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я вже сумніваюсь, чи не сплановані це акції. Нащо таке взагалі пускати в ефіри, викладати на ютуб.
Для драки• 30 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Ось тут
ЛеньГуглить_правда• 30 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
Мовні фанати винні у війні?
да. это мое мнение, мнение моего сына русскоговорящего, который на войне с марта 2022г., и моего русскоговорящего мужа, который оперирует в военном госпитале сутками уже три года, после двух контузий. ДА я так думаю!! и я имею право на свое мнение.
Да_Я_ТакаЯ_• 30 апреля 2025
Ответ дляРаботать надо
Зачем больных обсуждать...
Затем, что они работают на рашу и показывают миру, что призывают делать с детьми говорящими на русском и чтоб пуйло потом этим тыкал миру.
Это же агентура пуйла
100pudov• 30 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Херсонська область розмовляє українською мовою. Була здана в перші дні, досі знаходиться під окупацією. Поясніть аргументовано, опираючись на ваші ,,мовні факти,, чому так сталось ?
Фоточки нема• 30 апреля 2025
Ответ для100pudov
Часто встречаю это тупое ,,ніт,,
Это на каком языке? Зачем коверкать?
Ніт
Фоточки нема• 30 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Бо моя рідна мова російська. Я можу казати що завгодно, але
100pudov• 30 апреля 2025
Ответ дляФоточки нема
Ніт
Ничего другого и не ожидала. Как попугаи - услышали и повторяем.
На пів ставки
• 30 апреля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я в шоці. Не думала, що ще існують люди, в яких критичного мислення взагалі немає. Тобто путін дійсно прийшов воювати, бо йому було важливо, якою мовою ми розмовляємо?