Рання пташка• 30 апреля 2025
Петро чи Павло? Яке імʼя обрати і які зменшувально-пестливі форми для цих імен)
Або ще накидайте варіантів , дякую 🩵
Я Головна• 30 апреля 2025
Петрик, Павлусь)
И то и другое мировая классика, но всегда найдутся синемордые)
Швабристка• 30 апреля 2025
Павло - Павлик, Павлуша, Павлунь, Павлуся, Паша, Пашенько, Пашун, Пашута, Паня, Панюша.
Петро - Петро: Петя, Петрику, Петечка, Петюша, Петюня, Петруша, Петрушенька, Петрушка, Петруня.
З цих двох варіантів мені більше подобається Павло. Завдяки По в мене негарні асоцівціі з Петром. Але раніше я це імʼя любила
Замріяна• 30 апреля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Петрик, Павлик. Павликом би не називала😁
Павла Пашою будуть називати переважно. А Петра Пєєєтєю
ЯспАкойнаЯ• 30 апреля 2025
Ответ дляШвабристка
Жах повний. «Павлунь»- дійсно? Когось влаштує таке звернення?
Рання пташка
• 30 апреля 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А варіації петруша і пєтюнька вам ок?)
ЯспАкойнаЯ• 30 апреля 2025
Ответ дляЗамріяна
Як людина себе представляє, так і треба звертатись, а не «переважно». Багатьох взагалі бісять ці пестливощі, особливо дітей.
ЯспАкойнаЯ• 30 апреля 2025
Ответ дляРання пташка
А варіації петруша і пєтюнька вам ок?)
Вони російські, по-перше. І будь-які збочення з іменами це не ок мені.
Українською це Петрик, Петрусь.
Швабристка• 02 мая 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Інших варіантів не побачили, лише один з 10?