Мир Мир Мир!• 30 апреля в 14:37
Укрзалізниця не повертає гроші за квитки. Ігнор і кінця немає
Вже пройшли всі терміни повернення.
Гроші не повернулися і навіть ніяк не рухається, на гарячій лінії не відповідають. А фейсбук писала, посилають все одно на гарячу лінію та пошту.
На листи відповідають раз на 2 дні, закінчилося на тому, що просять надати квитанцію про оплату квитка, але оплата була на їх сайті, тож квітанції немає і бути не може (відповідь привата), тільки списана сума з картки, надала день, час та сумму списання. Є квитки старі, є підтвердження від них про повернення, листи від Укрзалізниці про придбання квитків, лист від них підтвердження про повернення квитків. є моя картка, реквізити, все надала.
І все...
Кінця цьому та крайніх немає, але й грошей також.
І все...
Безсовісна кума• 30 апреля в 14:44
Ви ще не знаєте що таке Дойчебан.
В нас хоч поїзди не відміняються як там. І буває їдеш, а у водія моча в голову стукнула і він забувся і поїхав в іншу сторону. І ніхто нічого не хоче повертати. Ото шарага
Місячне Сяйво• 30 апреля в 14:47
Ответ дляБезсовісна кума
Ви ще не знаєте що таке Дойчебан.
так вертайтеся в Україну.
чекаємо
Снежнакомка• 30 апреля в 14:57
в сенсі - квитанції нема і бути не може? зацдіть в ос.кабінет банку, з рахунку якого платили, платіжку збережіть і надайте УЗ
Мая твая не панимать• 30 апреля в 14:57
а як це немає квітанції?
В приват самі її достаньте, там де платіж.
а ще можна з виписки.
Мая твая не панимать• 30 апреля в 14:58
Ответ дляСнежнакомка
ось теж так подумала, щось автор мутить.
Мир Мир Мир!
• 30 апреля в 15:09
Ответ дляМая твая не панимать
Ви можете не мутити, а особисто спробувати заплатити за квитки на сайті і показати квитанцію нам тут всім))
Але ви цього робити не будете, і вам взагалі пофіг, так ось не треба себе видавати тут найрозумнішою тоді))
Мая твая не панимать• 30 апреля в 15:10
Ответ дляМир Мир Мир!
можу показати, тільки навіщо? вона є
Снежнакомка• 30 апреля в 15:11
Ответ дляМир Мир Мир!
я купляю квитки через сайт. в мене хуавей, не можу встановити додаток.
в чому проблема - не розумію. оплатила через сайт, платіж висвітився в приваті, зайшла в приват, дістала платіжку.
ви що, в комп’ютер гроші пихаєте, минуя банк?
Мая твая не панимать• 30 апреля в 15:12
Ответ дляСнежнакомка
сайт- банкомат, и сволочь чек не дав.
Снежнакомка• 30 апреля в 15:13
Ответ дляМая твая не панимать
сайт- банкомат, и сволочь чек не дав.
сама сиджу регочу
чукча нє пісатєль...
Мир Мир Мир!
• 30 апреля в 15:18
Якщо уважно читали, то мова про квитанцію, що її немає.
Є тільки чек з привату, так, але він не підходить для Укрзалізниці, і запитують саме квитанцію
Мая твая не панимать• 30 апреля в 15:19
Ответ дляМир Мир Мир!
добре, а на емейл повино було прийти, там теж немає?
мегамоСГ• 30 апреля в 15:19
Тижня два назад купувала і здавала два квитки через сайт. За перший квиток гроші повернулися на другий день. За другий в той самий
Мир Мир Мир!
• 30 апреля в 15:21
Ответ дляМая твая не панимать
Є, надавала і про купівлю квитка і про повернення. Лист від Укрзалізниці та пдф файли
Мая твая не панимать• 30 апреля в 15:22
Ответ дляМир Мир Мир!
можливо їм виписка підійде з приват?
Мая твая не панимать• 30 апреля в 15:23
Ответ дляМир Мир Мир!
може вони повернули, а ви не помітили?
там просто зникає оплата, і ніякого оповіщення може не бути.
Мир Мир Мир!
• 30 апреля в 15:23
Ответ дляМая твая не панимать
можливо їм виписка підійде з приват?
Це питання ігнорується
Мир Мир Мир!
• 30 апреля в 15:24
Ответ дляМая твая не панимать
може вони повернули, а ви не помітили?
Ні
Мир Мир Мир!
• 30 апреля в 15:29
Ответ дляМая твая не панимать
можу показати, тільки навіщо? вона є
Покажіть будь ласка, бо ви з такою зневагою пишете до мене, цікаво що в вашому розумінні є квитанція ))
Платіжка, чек, виписка, скрін...
Мир Мир Мир!
• 30 апреля в 15:33
Ответ дляНатали м
в мене аналогічна ситуація, гроші за квиток ще не повернули від 27.03. 2 рази писала листа, сказали чекати в порядку черги. але теж дуже дивно
Бачите які файні пані тут сидять - нефіг мутить з квитками, банкомат не дав щось... Самі з собою тут балакають деякі
Хіба ж хоч по темі, але мета оце б тільки образити та насміхатися з когось
Чарівна патика• 30 апреля в 15:42
Ответ дляМир Мир Мир!
не дуже зрозумілий Ваш коментар, до чого тут мутити? є необхідність по певних обставинах здати квиток.
Чарівна патика• 30 апреля в 15:43
отримувала відповідь на email: Після перевірки даних ми повернемо кошти на вашу картку. Термін повернення залежить від вашого банку та може займати до 30 банківських днів у внутрішньому сполученні та до 180 діб у міжнародному сполученні.
Мир Мир Мир!
• 30 апреля в 15:45
Ответ дляЧарівна патика
Це не мій коментар, я автор)
Мир Мир Мир!
• 30 апреля в 15:45
Ответ дляЧарівна патика
Пройшли всі терміни вже
Чарівна патика• 30 апреля в 15:47
Ответ дляМир Мир Мир!
Це не мій коментар, я автор)
вибачте, це не до Вас. дійсно, деякі люди лиш би щось ляпнути. людина звернулися за порадою, а тут вже мільйон коментаторів
Мир Мир Мир!
• 30 апреля в 15:50
Ответ дляЧарівна патика