Летала_НаМетле• 30 апреля в 14:40
Вино на подарунок поціновувачам.
Я у винах не розбираюсь взагалі. Абсолютно. Мені або смачно, або не смачно. Все. Букет, сорт винограду, рік виробу - для мене це темний ліс. Я взагалі, практично, не п´ю. Кілька ковтків вина за вечір -це мій максимум.
І от йдемо в гості, де будуть знавці і поціновувачі хороших вин. Потрібно взяти щось хороше: біле чи червоне - без різниці.
Накидайте, будь ласка, варіанти.
Я запитала в ЖПТ - один кинув назву, перепитала у іншого - сказав, що, норм, але ціна завищена, є інші варіанти.
От прийшла на порадницю, тут краще підкажуть. Цінова категорія до 1500 грн.
Накидайте, будь ласка, варіанти.
Я только за!• 30 апреля в 14:50
я б порадила звернути увагу на португальські вина, як правило, завжди з виразним смаком.
Ухахайкина• 30 апреля в 14:59
Подивіться бардоліно або прімітіво червоне походження сицілія, іспанське темпранільйо червоне теж гарне.
Обнимашкина• 30 апреля в 15:01
Пино Нуар Бургундия Франция берите, красное сухое не прогадаете.
Это классное