Тундиринда• 30 апреля в 15:40

Тепла підлога під кварц вініл

Доброго дня.
Йде ремонт з нуля. Хочу на підлогу покласти кварц вініл з теплою підлогою в окремих зонах. Чи правильно я розібралася з черговістю шарів: стяжка, нагрівальний кабель, вирівнююча стяжка, підложка, кварц вініл?
Чи не заважає підложка теплопровідності, особливо, якщо вона буде товщиною 1см? Чи чкої товщини вона має бути оптимально?
На привозе• 30 апреля в 15:46
вітаю. а не розглядали варіант кварцу з підложкою?
автор Тундиринда • 30 апреля в 15:48
Ответ дляНа привозе
Можливо, але питання залишаються ті самі. Чи не затримуватиме ця підложка тепло від нагрівального кабелю і чи не впливає на це товщина підложки?
Полуничка• 30 апреля в 15:57
Ответ дляТундиринда
А ви як думаєте?
Підложка то майже той самий пінопласт...теплопровідність там...
Полуничка• 30 апреля в 16:01
А нафіг там воопше підлошка?
Купіть клеєчий...хоча тут питання як той рубероїд сам проводить тепло
автор Тундиринда • 30 апреля в 16:09
Ответ дляПолуничка
А нафіг там воопше підлошка?
Сука-прораб залив стяжку в санвузлах зрівняв всю підлогу. Висота плитки і клею у ванній більша за кварцвініл. Розглядаю варіант зрівняти рівень за рахунок підложки, щоб не заливати стяжку по всій квартирі.
Або ще варіант знати стяжку в санвузлах і зробити, як планували одразу
Полуничка• 30 апреля в 16:24
Ответ дляТундиринда
Ну як не поклали плитки то краще/лекше зняти сьтяжку і плитку під вініл підігнати (а краще щоб плитка нище була, щоб вода нетикла на хату)
автор Тундиринда • 30 апреля в 16:27
Ответ дляПолуничка
Хотілося б в один рівень, і малюнок підбираю, щоб максимально був схожий. Теж вже схиляюся до варіанту зняти стяжку, за яку заплачено(
Руки б йому повідтинала
Инста_Богиня• 30 апреля в 16:43
Ответ дляТундиринда
Руки б йому повідтинала
Так можна в санвузлі зробити штроби під теплу підлогу (під нагрівальний кабель) ми так робили. В нас від початку від забудовника була стяжка в один рівень по всій квартирі
Инста_Богиня• 30 апреля в 16:46
А під кварц-вініл на дуже ідея робити теплу підлогу.
В одних знайомих він був клеєний, то по відходив, а в інших - погано прогрівається, бо шар під ложки та вінілу товстий.
Краще вже все плиткою і під неї теплу підлогу зонами
автор Тундиринда • 30 апреля в 16:51
Ответ дляИнста_Богиня
Планую вініл на замках. Друг в себе так зробив, дуже радить. Якщо класти плитку під усі зони обігріву, буде якась шахматка
Инста_Богиня• 30 апреля в 16:54
Ответ дляТундиринда
Ми робимо повність плитку одним контуром по квартирі, і тепла підлога по зонах.
Як на мене, то це дуже хороший варіант!
Або, якщо бюджет дозволяє, то плитка у ванні, кухні, коридорі (з теплою підлогою) а спальня - паркет (під нього тепла підлога не потрібна)
автор Тундиринда • 30 апреля в 17:17
Ответ дляИнста_Богиня
Втопити потрібно не лише кабель, а й плитку з клеєм (13-14мм), висота яких більша за вініл з підложкою (7-8мм)
автор Тундиринда • 30 апреля в 17:18
Ответ дляИнста_Богиня
Як на мене, то це дуже хороший варіант!
Зупинилися на вінілі, бо він приємніший на дотик і сам по собі не холодний як плитка
Инста_Богиня• 30 апреля в 17:21
Ответ дляТундиринда
Мені вініл взагалі не подобається,
Краще вже ламінат високого класу, товстий.
Вініл - це той самий лінолеум
автор Тундиринда • 30 апреля в 17:21
Ответ дляИнста_Богиня
Мені вініл взагалі не подобається,
Вініл - це той самий лінолеум
Буде вініл
Инста_Богиня• 30 апреля в 17:22
Ответ дляТундиринда
Буде вініл
Якщо вже куплений, то зрозуміло, що нікуди його не діти
автор Тундиринда • 30 апреля в 17:26
Ответ дляИнста_Богиня
Не куплений, але рішення прийнято. Питання, як тепер вийти на один рівень з найменшими втратами. Все ж схиляюся до зняття залитої стяжки і почати спочатку. Бо виходить, все одно її заливати, або по всій квартирі, або переробити в санвузлах.
Мабуть, потрібно було це осмислити і проговорити, щоб прийняти.
Инста_Богиня• 30 апреля в 17:36
Ответ дляТундиринда
Тоді дешевше буде збити частину стяжки у ванні
Инста_Богиня• 30 апреля в 17:37
Але якщо це помилка прораба, то відповідно, він має її виправити за свій кошт
автор Тундиринда • 30 апреля в 17:40
Ответ дляИнста_Богиня
Ага, він розігнався
Инста_Богиня• 30 апреля в 17:42
Ответ дляТундиринда
Ага, він розігнався
)))
З ними складно, я знаю, але все можливо.
Якщо задача така не стояла - рівняти стяжку по всьому периметру, а він зробив, то нехай і виправляє
автор Тундиринда • 30 апреля в 17:47
Ответ дляИнста_Богиня
)))
Він стоїть на своєму, що так і треба, що все стане в один рівень. Нічого довести неможливо (потім виставить мені рахунок на стяжку на всю квартиру, бо треба ж буде доганяти той рівень). Забрала ключі і розгрібаю тепер.
Потім з´ясувалося, що по нашому об´єкту від одним підрядникам по кілька місяців виплачував, комусь взагалі не доплатив. Каже їм, що замовник, тобто я, ще не заплатили, що є брехнею. По іншому об´єкту жінку надурив тисяч на 300.
Инста_Богиня• 30 апреля в 17:59
Ответ дляТундиринда
То ви якогось мудака потрапили…
Инста_Богиня• 30 апреля в 18:00
Ответ дляТундиринда
В мене зараз триває пʼятий ремонт, і ніяких прорабів!
автор Тундиринда • 30 апреля в 18:04
Ответ дляИнста_Богиня
Я коли планувала, то теж їх не хотіла, бо саме цього і боялася, але час йшов, руки не доходили...
Инста_Богиня• 30 апреля в 18:11
Ответ дляТундиринда
Це ваш досвід, всяке буває, головне памʼятайте, що все можна виправити, знайти інших майстрів, тих, хто зробить добре і не всі гроші
автор Тундиринда • 30 апреля в 18:15
Ответ дляИнста_Богиня
Дякую. Я ще намагаюся бути оптимісткою
Щебетушка• 01 мая в 17:45
Ответ дляТундиринда
Автор, а де ви дивитесь вініл? Я прямо захворіла ’французькою ялинкою’. А в нас не дуже широкий вибір такого типу розкладки в вінілі(((
автор Тундиринда • 01 мая в 17:52
Ответ дляЩебетушка
Планувала По Епіцентрах поїздити, але те, що я бачила, вибір теж не великий. Якщо там не підберу під плитку потрібний малюнок, буду далі думати
Щебетушка• 01 мая в 18:01
Ответ дляТундиринда
А плитку вже купили? Я б не купувала плитку під вініл чи вініл під плитку. 1в1 все одно не підберете, а різне ’під дерево’ виглядає дуже не дуже. Я б обрала плитку під камінь чи типу бетон. Ще недавно в якомусь румтурі бачила плитку білу і чорну під мармур. Це був керамограніт. Вони порізали білий квадратами десь 30×30 і зробили вставки з чорних маленьких квадратиків. Гврно вийшло.