Отжигающая• 30 апреля 2025
Які троянди краще садити? Чайно-гібридні, плетисті чи флорибунду?
який сорт вибрати і як не помилитися
Киця-бриця• 30 апреля 2025
Обратите внимание на английские кустовые, Вильям Шекспир, Джуд де обскур, Шарлотта и много подобных. Там кусты пышные, цветут волнами все лето
Українська Мрія• 30 апреля 2025
Вибираємо за критеріями - розмір куща, морозостійкість і кількість хвиль квітування. Плетисті - здоровенні до 4 м пагони, чайногібридні - невисокі і широкі, флорибунди компактні і невисокі. Морозостійкість дуже важлива, якщо хочете бачити квітучий кущ, а не замерзлі обрізки, які треба кутати-розкутувати. Там кожна група складається з купи сортів з різними характеристиками, щось виберете.