СМСница• 30 апреля 2025
Натрапила на історію в інсті. Ідеальні скрінінги, молода пара і СД у дитини
Ну як так? Навіщо тоді ці скрінінги?
Мама дитини зазначає, що вела вагітність у найкращих лікарів. На той час питала в своєї лікарки, про можливість народження дитини з СД, але їй порадили звернутись до психолога, бо в неї ідеальний скрінінг.
куркулиха• 30 апреля 2025
Ответ дляШвидка Настя
Почему? Говорят, вроде, самый толковый
Мне понравился, очень ответственный, и прямо на 12й неделе пол правильно сказал
Вишневий цвіт• 30 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
На УЗИ 1 триместр все хорошо видно, что ни один узист не сказал?
Бывает что ничего не видно
У меня приятельница во время беременности узи 4 раза делала. И ни разу даже подозрений не было на СД.
Про синдром сказали только в роддоме, когда родила
Скіфська пектораль• 30 апреля 2025
Так навіть ніпт не панацея. Бо може бути мозаїчна форма і дасть хибнонегативний результат. А інвазивні методи дуже ризикові. Неможливо підстрахуватись на всі 100%
СМСница
• 30 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
А вы врачу сколько за консультацию платили?
В мене пакет на всю вагітність 40 тисяч
Цикавенная• 30 апреля 2025
Ответ дляДжонсонюк
У вас были риски высокие , что вы добровольно пошли на НИПТ?
Добровольно, это вы о чем? Как бы за беременность вы и так много анализов крови сдаете, одним больше. У меня по крови и по УЗИ все отлично было, пугали возрастом, но при этом никуда не направляли. Сама вычитала, пошла сдала
Цикавенная• 30 апреля 2025
Ответ дляПригощаю кашею
А на якому терміні він робиться?
На любом после 10 недели кажется
Танго утрьох• 30 апреля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
була у сусідніх палатах з дівчиною 30 років, друга дитина, сд, 4 ідеальних узі
Танго утрьох• 30 апреля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
одна жінка писала , що робила біопсію хоріону на сд, отримала результат, що плод нормальна дівчинка, а народився хлопчик с сд, це виходить, вони її біоматеріал взяли, а не хоріону, просто трешак
Скіфська пектораль• 30 апреля 2025
Ответ дляТанго утрьох
О жах, ще й лікарів перевіряй і контролюй. Але ж біопсія це ж не кров з пальця здати, щоб кілька раз робити
ВсеЧетко• 30 апреля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Біопсія хоріона найменш точний з інвазавних методів. Набагато краще зачекати 16+ тижня і зробити амніоцентоз
Скіфська пектораль• 30 апреля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Мабуть так
Любимка-анонимка• 30 апреля 2025
Ответ дляSo_so
У меня, например, все риски были очень низкие, но я хотела четко знать что к чему и сделала FetalDNA Total Screen, это самый широкий из существующих на сегодня скринингов.
Вдруг кто не в курсе, вот что он проверяет:
FetalDNA Total Screen – проводиться детальний аналіз кількості та структури всіх 23 пар хромосом, що складають каріотип плода, визначає стать та резус-фактор плода. Мікроделеційні синдроми (21 різновид): Cri-du-Chat, DiGeorge, Angelman, Smith-Magenis, Pader-Willi, Williams, Wolf-Hirschhorn, Jacobsen, Langer-Giedion, Koolen-de-Vries, WAGR, Potocki-Shaffer, Miller-Dieker, Alagille, Rubinstein-Taybi, Kleefstra, Phelan-McDermid, синдром делеції 1p36, 18q, 1q21 і синдроми HNPP). Моногенні захворювання плода (16 видів): Mуковісцидоз, Вроджена туговухість, Вроджена дисфункція кори наднирників, Гемохроматоз, Бета-таласемія, Ахондроплазія, Гіпохондроплазія, Скелетна дисплазія, Синдром Апера, Синдром Leopard, Синдром Нунан, Синдром Крузона, Синдром Пфайффера, Фенілкетонурія, Синдром Ретта, Аутосомно-рецесивна полікістозна хвороба. За аналізом крові матері проводиться дослідження на наявність мутацій гену, відповідального за муковісцидоз, генетичний скринінг мутацій, які є причиною передчасних пологів, біохімічні маркери прогнозування пре еклампсії (ПФР), діагностика спінальної м’язової атрофії, спадкова тромбофілія (II та V фактор згортання крові), інфекційні захворювання (токсоплазмоз, цитомегаловірус).
Але але
Якщо у дитинки аутизм, то жодний скринінг,жодний аналіз це не покаже
Ризик є завжди
Добротная• 01 мая 2025
Ответ дляСМСница
фото
Ну вот такие у неё были ’лучшие врачи’. В наше время не делать нипт, а гадать по скринингам на кофейной гуще как-то странно.
Мне врач 7 лет назад, до всяких скринингов дала направление на нипт, со словами - сделайте, если хотите.