Блекаути по Європах,перший дзвіночок до чого?
Монашка в миру• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Короче стрежуть овець.Настав час.
Я не дуже вмію ритись в старих темах, але чи то восени чт зимою вже я тут зустрічала, що в Польщі, Германії здається роздавали якісь там інструкції і просили зробити триденний запас води, продуктів, ліки, павербанки. Коли читала новину про блекаут в Іспанії, то згадались ті теми. Можливо Європа проводила якийсь експеримент
Ответ дляИрина_Б_
так вы что-то знаете или ничего не знаете? что это было и к чему, кто виноват? напишите интересно же ж
Зараз якраз досліджуємо з порадницями істину.Хочемо знайти місце де собака закопана.
Ответ дляМонашка в миру
Так,думаю що якийсь експеримент проводили.Вони постійно над простими людьми проводять експерименти.
Ответ дляАлина P
Я в Польщі. Що сталося?
Вертайтесь назад.Я вас чекаю вдома.
Ответ дляАфри
Испания и часть Португалии.
Почему это для вас ’вся Европа’?
Они даже не сутки без света сидели.
Через первый час уже подали частично электроэнергию. До вечера все восстановили.
Почему это для вас ’вся Европа’?
Они даже не сутки без света сидели.
А,так,це тільки там.Значіть я прошляпив деякі моменти.Дякую що ви поправили мене.А чому в Португалії і в Іспанії вимикали людям електрику?
Ответ дляАлина P
Для чого мені це?
Як хочете,я просто запропонував.
Ответ дляішо
взагалі в європі всі експеременти над населенням за рахунок експерементаторів. ми за минулий блекаут отримали 1750 євро компенсації
А ми за всі експерименти над нами не отримали ні копійки,нас послали на.уй.
Ответ дляАфри
Это авария, причины которой расследуются.
Почему вы не прочитали новости?
К чему эти сочинения?
Почему вы не прочитали новости?
К чему эти сочинения?
Я ж з вами раджуюся і проводжу розслідування.Ви мені все розповідаєте як там було і ми з вищесказаного будемо робити висновки.А далі діло передаємо до суду(нащот суду,я пожартував).
Ответ дляішо
ви пишите про європу, ви там, чи десь в саратовє?
Я пишу про Україну.
Sentjabrinka• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Топто те що їм рубанули напругу всій Європі це нічого не означало.Це просто так було?
А где всей европе? Или у вас одна Португалия это вся Европа?
Ответ дляSentjabrinka
Мене вже доповнювала одна з Порадниць ,казала що поки це тільки в частині Європи.То ми вже цей ммент обговорили.
Sentjabrinka• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Тогда когда свои фантазии и домыслы постите, то сначала подумайте
Ответ дляSentjabrinka
Ми тут обговорюємо питання з Порадницями.Маєте що додати,або внести поправки,можете до нас долучатись.В темі заборонено вживати ненормативну лексику.Зразу бан.
ПадаюВреверансах• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Той один
І шо не можете досі забути?
Мнітєльні якісь
Ответ дляПадаюВреверансах
І шо не можете досі забути?
Мнітєльні якісь
ОООоооооо,ви ж не знаєте,що ди.вол в деталях....На це потрібно було звернути велику увагу.
Ответ дляДаксо
Нас дрєссіруют!!!111
Ось з цього місця поподробнее.Поченає пахнуть годнотой.
Ответ дляsim_sims
Вам потрібно поправитися?
Так, це значно легше, ніж схуднути.
Що б схуднути потрібно регулярно займатися сексром.Або гирю піднімати (робити махи).