БоХатая• 30 апреля 2025

Девушка и пиво

Как вы относитесь к девушкам, которые «фанатеют» от пива? Точней очень любят его выпить, много и постоянно. Отвращает или норм?
Н@Диете• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я не знаю нічого про Австрійського художника.Вам доведеться декілька слів про нього написати,що б було більше інформації про даного митця і про те чим саме він вас так зачепив.
Не догадались, печально :(
Стрекоза любви• 30 апреля 2025
Ох, обожнюю пиво. Особливо подобається крафтове смакувати в компанії досвідчених дегустаторів, які знають історію створення, бродіння, інгредієнти. Але то було до війни. Та й зараз організм більше 0,5 л. фізично не сприймає. Мабуть, вже старість.
Колдунья-вещунья• 30 апреля 2025
Это я) хорошо отношусь к себе. Могу выпить 0.5, редко максимум литр) под вкусную рыбку. Мммм
Вино, шампанское не люблю. Не вкусно мне голова потом болит. Остальной алкоголь тоже
Мая твая не панимать• 30 апреля 2025
В Сильпо Лёвенброй по 20 грн.
Допиваю вторую банку.
Отлично отношусь!
Слава Українi• 30 апреля 2025
А мне нравится вкус пива с креветками или чипсами, но не нравится опьянение. Поэтому пью безалкогольную корону или варштайнер - и вкусно, и без последствий
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Не догадались, печально :(
Та розкажіть.Не томіть.
Н@Диете• 30 апреля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Вино и шапманское нужно пить сухое, тогда голова болеть не будет.
Колдунья-вещунья• 30 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Кислятина гидота
Н@Диете• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Та розкажіть.Не томіть.
Нет мучайтесь...вообще стыдно не знать
Мая твая не панимать• 30 апреля 2025
Кстати, на счёт Крафта.
Ест томатное пиво, на вкус как рассол. А мой друг бармен туда ещё пару капель табаско добавляет.
Это нечто! Очень вкусно
Н@Диете• 30 апреля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Кислятина гидота
А мне наоборот вкуснотища
Радостина• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Так.Коли кажеш людям що це може призвести до серйозних наслідків.То це по особливому проявляється.Порадьте краще людям на пробіжку зранку виходити, спортом займатись і читати якусь хорошу літературу,бажано класичну.Мені потрібна здорова нація, а не стадо зомбарів і баранів.Здорові і розумні люди.
Йооолкі, і ти ще жалієшся, що в тебе баби нема
Луноходик_Ик• 30 апреля 2025
Отношусь так же, как к любителем конфет, тортов, Пепси и т.д.
Моська-слон• 30 апреля 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Кстати, на счёт Крафта.
Это нечто! Очень вкусно
надо попробовать
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляРадостина
До чого тут алкоголізм до баби ?Чи це якось пов´язано?І де я жалівся і кому ?
Луноходик_Ик• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Можна дійти до того що за бутилку пива будеш робити м.нет на подвалі або в на притоні.Але всі кажуть що все це не про мене а про когось другого.Що зі мною такого не трапиться,я ж просто порозважатися з подругами.Всі ці пива і любий інший алкоголь або якісь речовини це кривий шлях який веде до западні.
Скажите это немцам, австрийцам - любителям пива в пабах, а также итальянцам и французам, пьющим вино в обед. Все они пошли по наклонной, бедолашные, ага.
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляРадостина
Все.Я втомився.Лягай пати.
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Все.Ложимся спать.Спокойной ночи.Я устал.
Радостина• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
До того, що від упоротих зожників всі баби розбігаються.
Ну і з логікою теж все складно, якщо це треба пояснювати.
Луноходик_Ик• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
А ви самі часто на пробіжку виходите? Читаєте книжки?
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляРадостина
Дякую що розповіли.А тепер на добраніч.
А я женатая• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
У вас такая бурная фантазия))))
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так.Все роблю з того що ви перечислили.Лягаємо спати.Надобраніч.Я серйозно.
Луноходик_Ик• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Радостина• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Все.Я втомився.Лягай пати.
Тебе ніхто не тримає
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляА я женатая
У вас такая бурная фантазия))))
Подобається.Приємно.Завтра поговорим.Я тебе запамятав.А наразі на добраніч,хочу лягти поспати бо сьогодні вже дуже втомився.Надобраніч,солодких снів.
Луноходик_Ик• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ну то лягайте.
А я женатая• 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ага, особенно после того что сейчас происходит, будет очень здоровая нация 🤦
А я женатая• 30 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Зато желудок свернётся)
Н@Диете• 30 апреля 2025
Ответ дляА я женатая
Зато желудок свернётся)
Не свернется, если закусывать