ПоЗиТиВнАя• 01 мая в 00:36
Англійська для маленьких. В садку. Це (те що в фото) - нормально?
Подивіться на формат завдання. Це - одне з. Була така сама роздруківка з кольорами, з одягом, з «verbs”. Моїй дитині 2 з половиною роки. Наступна тема що - паст пьорфект може? Чи пессів войс?!
Допоможіть мені зрозуміти - я заганяюся, і хай що хочуть, те й роблять на тій англ.мові чи йти і виясняти, чого формат занняття саме такий (а не як для дітей). Я наприклад коли донькою кольори вчила, я зрозуміла, що їй в принципі це доступно, вона запам‘ятала, вона ходить досі і показує мені де який колір і називає його. Але я брала фігурки всіх кольорів і називала колір; потім іграшки додала і ін. предмети - вивчили грін - я їй показувала крокодила, зелений трикутник, фікус, огірок - і називала колір грін. А Не бумажка з буквами!!! Мені не подобається. І сама тема - моя дитина в принципі поняття «день тижня» не знає. Не знає і укр.назви днів. Звідки така тема взялалася? В садках є щось типу навч.програми як в школі, яка застосовується відповідно до віку? Дякую
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:23
Ответ длятогдалия
Якщо це не перший випадок, чому ви вчителя не питали, що це? Ось все, що ви тут написали та ваші думки до вчителя? Можливо, там є якесь логічне пояснення. Типу працює зорова памʼять чи щось таке.
Якщо чесно, я навіть не знаю, це виховательки вчать чи приходить викладач
сладкий_ноябрь• 01 мая в 01:23
Ответ дляПоЗиТиВнАя
То я хочу спробувати хоча б
Я перенесла заявку в інший садок. Тепер дитина не 71 (вставали 69ті в 2023му), а 27ма. На осінь буде і державний.
Якби ця фігня була безплатна, ну ок - погодували, цілу вернули - вже дякую. Так вони дитину прийняли, гроші взяли - і не займаються нею. Те що вона там як тінь болиається на хвоті у великих - 11т не коштує.
Це я вам ще не розказувала як я забираю іі - щодня питаю - поїла?єдине пииання, бо вони вєчно «летять» кудись. Все на ходу. Не можуть встать і 30 сек розказати за дитину. І це ще треба якось звернуть увагу на себе. Бо вони можуть і не глянути! Дмтина ж мене помічає і одразу несеться др мене - чого дійсно до мене виходити. Заховаються там десь не знаю де і сиди чекай. Щоб просто цзнать чтюи годувати вдома чи ні. Задрали.
Позавчора. Сидить соя одна саменька. Вихователька миє поли. Я до 13 год вожу, забираю в 14:30!!! То ти корова не можеш на пів-год пізніше свої підлоги помить? Ще 30 хв дитина з тобою. І так забираю раніше, привожу пізніше. Ще й треба упрашувпть щоб щось розказали.
Розказувати що саме? Чи ваша дитина одна в групі? Це жесть
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:27
Ответ длятогдалия
Колись привела дитину прям о 8 ранку. То вихрвателька клацала мобілку, поки я не могла піти з групи (бо дитина за мною йшла, мамуся ідем гратися, мамуся дай мені мікі мауса ітд)
А завуч сказала - о 8 ще ніхто не приводить, краще приходьте на 8:30-9, буде багато діток.
Тобто на час пізніше приведи, на час раніше забери (бо забираю на пів-год раніше - вона вже підлогу миє, а дитина сама по собі сама в групі бовтається, одна).
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:27
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Все правильно! Я віддала. НО! Мені сказали: такі-то речі (уроки, діяльність та чи інша) малюки - окремо, великі - окоемо.
Отже я роблю який виснрвок на момент вчддавання дитини? Правильно: що коли треба на англ вчити граматику - малюки сідають окремо і вчать тваринок по «карточкам» умовно. Або йдуть у актовий зал і у них там діско.
Або якщо великі розблять на «малюванні» аплікаціі з ножицями - то малі сідають окремо і малюють каляку маляку!!
Зрозуміли?!
А вони прийняли малюків і просто вони роблять все те саме, що і дошкільнята. Тобто малюками, коротше кажучи, не з а й м а ю т ь с я
Зрозуміли?!
Ви зробили дурницю, а тепер всі винні навколо? Дитина на уроці присутня? Присутня. Домашнє задають- задають таке як і у всіх. Ніхто для вашої бубочки окремо вчителя наймати не буде.
Ще раз, нашо для такої дитини англійська?
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:28
Ответ длясладкий_ноябрь
А мають мовчки?
Чогось коли дитина упісяється, аж біжать. Наче вона на голову насрала їм.
Як ? Ми йдемо в 13 додому. Я звідки знать маю мені погодувати чи ні?!
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:30
Ответ длясладкий_ноябрь
Чи це так важко, довго - сказати мамі чи їла дитина? Це елементарно!
Ви така дивна. Ви пропагандуєте ідею, що дитину треба здать, нічєрта не питать, не цікавитися нічим стосовно неї.. просто як в стойло іі поставити, любе, і йти працювати. Аби не вбилася, і то добре. Да?!
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:31
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А мають мовчки?
А запитати в дитини нє?
Чи в вас вдома їжа поштучно порахована?
Птица Говоруша• 01 мая в 01:31
Ответ длясладкий_ноябрь
А вони й не повинні.
Квітка кріпиться на дошку чи виводиться на екран.
Вчитель читає, показує, діти знаходять в себе і розмальовують.
Тренується зоровий контакт, мислення послідовне і просторове, уважність.
В 2,5? Очень весело. Уже представляю, как детям нравится. Я не помню, что учила дням недели в таком возрасте детей вообще, а не то, что на Английском. Для таких малышей можно придумать что-то поинтереснее. Всему свое время.
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:32
Ответ дляМама Никитки-2
Ви що, з першого разу не почули, чи що?! Сказали: у малюків окрема програма (програма взагалі. Не лише по мові!). Дурницю. Читайте нормально чи що.
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:32
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Скажіть а у садочка є ліцензія Міносвіти?
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:32
Ответ дляМама Никитки-2
І бубочкать дома будете. Нормально розмовляйте, ви говорите про мою маленьку дитину. Що ще за «ваша бубочка».
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:33
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Но ви вже не вперше бачите, що група різновікова. Навіщо продовжуєте знущання над власною дитиною?
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:34
Ответ дляМама Никитки-2
А запитати в дитини нє?
Чи в вас вдома їжа поштучно порахована?
А для вас новина що діти кажуть «не хочу їсти» коли НЕ поїли.
Вона каже дай мені пюрешечку. А я кажу - голодна? Да. Будеш борщ/кашу/відбивну? Ні, я не хочу, дай бублік.
Що, нє, незнайома ситуація?
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:35
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ок, хай буде ваша квіточка. Смисл від цього не змінюється. Ніхто при здравому глузді 2,5 річну дитину не віддає на курси англійської
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:36
Ответ дляМама Никитки-2
Є. Тому я і питаю де написано що в 2-3 роки в садках вчать і яким саме чином.
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:37
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Що, нє, незнайома ситуація?
Ну то дайте пюрешечку. Через час погодуєте нормально. Вообще не бачу проблеми в цьому.
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:38
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я б вам радила перевірити ту ліцензію на сайті Міносвіти. Нічого не участь в 2,5 роки. І групи різновікові не можуть бути.
сладкий_ноябрь• 01 мая в 01:40
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А мають мовчки?
А ви дитину запитати не можете, голодна вона чи ні?
сладкий_ноябрь• 01 мая в 01:41
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ні, я вважаю, що якщо мама не готова до садочка, то дитина повинна бути вдома.
В обовʼязки вихователів не входять щоденні розмови з батьками дітей.
Якщо вас щось цікавить, ви можете запитати, але бігати за вами вони не повинні.
Птица Говоруша• 01 мая в 01:41
Ответ дляПоЗиТиВнАя
То я хочу спробувати хоча б
У вас один частный сад? Переведите в другой. 11 это с едой? Подруга водит ребенка, то 13 тыс месяц и за еду отдельно что-то под 200 за день. Потому я делаю выводы, что садик не самый лучший.
сладкий_ноябрь• 01 мая в 01:42
Ответ дляПтица Говоруша
Та без різниці, навіть таке завдання можна дуже класно обіграти, щоб дітям було цікаво.
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:43
Ответ дляМама Никитки-2
Тому що садочок поки цей є. А кушать теж хочеться, я про роботу. З осені буде державний. Але мені подобається цей по двом причинам - спання в укритті, саленька кількість дітей. А не 30, як там. Туд два вих, там буде один на 30 дітей
І головне - мені сказали навесні наберемо ще діток, і відокремимо малюків.
Все обіцянки-плани. Так і час іде. Дитині там подобається. В сльозах не заьирала, подружилася ітд. Но ставлення - не подрбається мені: ні до батьків, ні до дітей.
Хоча інша тьотя оно пише, що вони і не повинні мені розказати бодай про яи поїла чи ні, типу забирай мовчки бубочку і не зайобуй🤷♀️я ж не знаю як має бути. У мене перший садок. Питала у своєї мами - каже що коли я маленька в садок ходила, то вихователь дитину виведе, привітається, скаже яка Сашуня молодець, або яка врєдіна побила хлопчика; їсть гарно/ їсть геть погано.
Якось так.я б теж так хотіла. Звідки я маю мати якусь довіру..я їм дитину привела, і не безплатно. А два три слова сказать - зайняті. Це нормалтно хіба? Їх двоє на 14 дітей. А в державному як одненька вихователь тоді встигає?
сладкий_ноябрь• 01 мая в 01:45
Ответ дляМама Никитки-2
Не згодна.
Є садочки двомовні, де дуже багато англ, якщо дитина білінгв, то це для неї будуть ідеальні умови.
Звісно, якщо мамка просто хоче, щоб потім в дворі хвастатися, то так, не має сенсу
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:45
Ответ дляМама Никитки-2
І не кажіть про знущання, ще й що я це роблю. Мені це і неприємно, і це неправда. Диттні весело і без вихователів там було. Вони крім цих 30 хв грвють, ганяють, ще щось. В чому я «продовжую знущання»? Знущаються там наді мною здається просто 🤷♀️
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:46
Ответ дляМама Никитки-2
😂😂🤷♀️добренько
Якщо я на курси віддала то я вважаю це розмова німого із глухим. Ще й сліпим😂
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:46
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вихователь не одна а з нянею. Як це відокремим малюків? В садочку ще й групи збірні? Я б на вашому місці вже позавчора шукала б інший садочок.
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:47
Ответ дляМама Никитки-2
А я бачу. Бо сніданок був в 9, а після сна (коли наступний прийом їжі) - вже 16-17 вечора. І немає ніякого «через час» взагалі. Буде просто їжа в 9 і їжа в 17:30. Чи я думаєте просто так запитую.
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:48
Ответ длясладкий_ноябрь
Не згодна.
Це коштує явно не 11 тис і там не різновікові групи. Таких садочків в Україні майже не має. Да і батьків білінгвів в нас не так і багато.
Для цього віку достатньо з мамою потроху вчити слова.
Птица Говоруша• 01 мая в 01:48
Ответ длясладкий_ноябрь
У меня к такому талантов нет, потому даже не представляю как можно заинтересовать подобным двухлетку.
Бумажка никакая, ни картинок, ни красок.
Я сейчас учу инглиш, так на уроке куча игр, иногда себя детсадовцем чувствую, но учителя говорят, что в такой форме информация воспринимается легче. А тут нудотина для карапузов.
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:49
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Нічо не зрозуміло. Як це сніданок в 9, а наступний прийом їжі після сна?