ПоЗиТиВнАя• 01 мая в 00:36
Англійська для маленьких. В садку. Це (те що в фото) - нормально?
Подивіться на формат завдання. Це - одне з. Була така сама роздруківка з кольорами, з одягом, з «verbs”. Моїй дитині 2 з половиною роки. Наступна тема що - паст пьорфект може? Чи пессів войс?!
Допоможіть мені зрозуміти - я заганяюся, і хай що хочуть, те й роблять на тій англ.мові чи йти і виясняти, чого формат занняття саме такий (а не як для дітей). Я наприклад коли донькою кольори вчила, я зрозуміла, що їй в принципі це доступно, вона запам‘ятала, вона ходить досі і показує мені де який колір і називає його. Але я брала фігурки всіх кольорів і називала колір; потім іграшки додала і ін. предмети - вивчили грін - я їй показувала крокодила, зелений трикутник, фікус, огірок - і називала колір грін. А Не бумажка з буквами!!! Мені не подобається. І сама тема - моя дитина в принципі поняття «день тижня» не знає. Не знає і укр.назви днів. Звідки така тема взялалася? В садках є щось типу навч.програми як в школі, яка застосовується відповідно до віку? Дякую
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:50
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви дитину запитати не можете, голодна вона чи ні?
Тьоть. У Вас діток немає?
Голодна? Да. Гріть борщ? Ні, дай пєчєньку/бублік/прянік/ще якусь фігню. А їсти будеш - ні. Голодна ні.
Отакі приблизно розмови.
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:51
Ответ дляПтица Говоруша
У меня к такому талантов нет, потому даже не представляю как можно заинтересовать подобным двухлетку.
Бумажка никакая, ни картинок, ни красок.
Я сейчас учу инглиш, так на уроке куча игр, иногда себя детсадовцем чувствую, но учителя говорят, что в такой форме информация воспринимается легче. А тут нудотина для карапузов.
Ну так у автора завдання для дітей мінімум 2 класу. Навіть для старшої групи садочка воно заважке.
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:51
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, я вважаю, що якщо мама не готова до садочка, то дитина повинна бути вдома.
В обовʼязки вихователів не входять щоденні розмови з батьками дітей.
Якщо вас щось цікавить, ви можете запитати, але бігати за вами вони не повинні.
Хорошо
НЕщоденні.
Де? Зборів нема. Чату нема.
Пропонується тільки мовчки забрати дитину і злинять нафіг
НЕщоденні.
Де? Зборів нема. Чату нема.
сладкий_ноябрь• 01 мая в 01:51
Ответ дляМама Никитки-2
Це коштує явно не 11 тис і там не різновікові групи. Таких садочків в Україні майже не має. Да і батьків білінгвів в нас не так і багато.
Для цього віку достатньо з мамою потроху вчити слова.
Ну Монтессорі різновікові заводи були, їх в Києві достатньо.
Автор морально не готова до того, що її мала дитина пішла в садок. Співчуваю вихователям, тому що праця з батьками, це саме складне в роботі вихователів.
сладкий_ноябрь• 01 мая в 01:52
Ответ дляПтица Говоруша
звісно можна.
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:52
Ответ дляПтица Говоруша
У вас один частный сад? Переведите в другой. 11 это с едой? Подруга водит ребенка, то 13 тыс месяц и за еду отдельно что-то под 200 за день. Потому я делаю выводы, что садик не самый лучший.
Ні. Це без їжі. 9000 внесок, 11.500 за міс., харчування 50+80+50/день (ціна за прийом їжі)
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:52
Ответ длясладкий_ноябрь
В системі Монтессорі інша концепція. Там не навчають а ідуть за дитиною.
сладкий_ноябрь• 01 мая в 01:53
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Тьоть. У Вас діток немає?
Отакі приблизно розмови.
Ну якщо ваша дитина в 2 роки не може визначитися з тим, голодна вона, чи ні, то це не має бути проблеми вихователя
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:53
Ответ дляПтица Говоруша
Так, один. Я в селищі під києвом. Малюсіньке селище, немає навіть поліклініки
Птица Говоруша• 01 мая в 01:53
Ответ дляМама Никитки-2
Да, где-то так. Я отдавала сына на английский во втором классе, потому, что принимали со второго. Пару лет они пытались брать первоклашек, потом поняли, что им не заходит. И вот такое примерно он и учил.
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:54
Ответ длясладкий_ноябрь
Не згодна.
Є садочки двомовні, де дуже багато англ, якщо дитина білінгв, то це для неї будуть ідеальні умови.
Звісно, якщо мамка просто хоче, щоб потім в дворі хвастатися, то так, не має сенсу
Ви про кого?
сладкий_ноябрь• 01 мая в 01:55
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Хорошо
НЕщоденні.
Де? Зборів нема. Чату нема.
НЕщоденні.
Де? Зборів нема. Чату нема.
Заходите в садочок, кличете вихователя, розмовляєте.
Але вам такий варіант не підходить :) занадто складно.
Простіше біситися.
Але може вони з вами раз порозмовляли і тепер ховаються?
Тому що ви мега «приємна» особа
Простіше біситися.
Тому що ви мега «приємна» особа
сладкий_ноябрь• 01 мая в 01:55
Ответ дляМама Никитки-2
І навчають теж.
Мама Никитки-2• 01 мая в 01:57
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Тьоть. У Вас діток немає?
Отакі приблизно розмови.
Я можу поділитись з вами своїм досвідом. Після садочку ми з дитиною гуляли десь час, далі йшли додому і я годувала нормально дитину.
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 01:58
Ответ дляМама Никитки-2
Вихователь не одна а з нянею. Як це відокремим малюків? В садочку ще й групи збірні? Я б на вашому місці вже позавчора шукала б інший садочок.
Ну як як. Сказали зо до, два віки. Але займаються окремо (типу грають, гуляють, сплять, - всі разом; фізра-співи - разом; англ, мистецтво - окремо); і сказали що ще доберуть 1-2 дитини - і малюків в одну групу всіх переведуть
Мені сподобалося що буде в групі 6-7 діток; сон в укритті; їжа - хороша; своя територія; влітку басейн великий роблять на територііі.
А вийшло що і англ разом, і взагалі ніяку окрему групу не роблять.
Але казали весною зроблять. То може ще дочекаюся.
Влітку не водитиму. На осінь можна перейти в той державний, що черга там має дійти вже
Мама Никитки-2• 01 мая в 02:01
Ответ дляПоЗиТиВнАя
6-7 діток в групі не рентабельно. Ніхто в збиток собі працювати не буде. Якщо існує можливість перевести дитину, то почекайте той місяць.
Железобетон• 01 мая в 02:06
Автор, считаю ваши претензии вполне справедливыми. Вы платите такую же сумму, как и родители старших детей, но их дети занимаются, а ваш ребенок просто валяет дурака. Ничего не мешает им делить их на две группы, тем более детей не очень много и два воспитателя, и проводить занятия по возрасту.
И язык не отвалится у нее сказать вам пару слов, когда забираете ребенка. Мой ходил в государственный и помню, как родители спрашивали: ел? Спал? Хорошо вел себя?
Это дело пару секунд
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 02:07
Ответ дляМама Никитки-2
Нічо не зрозуміло. Як це сніданок в 9, а наступний прийом їжі після сна?
Охохо
Я забраю дитину о 13 годині (бо мала, бо не пропонують на повний день, бо типу адаптація чи що там у них, і, власне , договір у мене з 8 до 13.
Я приходжу в 12:30 (наблюдаю картину маслом як дитина сидить сама з собою, одна - дітей спать в укриття ложать в цей час вже.а вихователька миє поли); і щодня я задаю питання одне-єдине (бо вже зрозуміла що поли помить важливіше ій) - поїла чи ні. Якщо добре поїла, ложу спать вдомам ну і якщо схоче, дам їй щось смачненьке; Якщо поковиряла, я іі сажаю і годую нормальною їжею.
А ви мені каже - так дайте «смачненьке» , раді бога, через годину погодуєте нормально. Але не вийде так, бо у неї денний сон🤷♀️і якщо я не дам обід, і при цьому вона не пообідала у садку, - то це буде як раз в 9 і в 17🤷♀️
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 02:08
Ответ дляМама Никитки-2
Нерентабельно. Але видно так мало бажаючих, і батьки малюків всі питали про «окремість», то от зробили таку замануху . Ну або дійсно зроблять скоро
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 02:10
Ответ дляЖелезобетон
Это дело пару секунд
Ви повністю озвучили мої міркування
Але більшість пишуть «ви хочете щоб вашу бубочку навчили англ?!; «ви шо, одна зі своєю дитиною, чого вони мають звітувати, у них купв дітей»
Такі дивні тьотки.. наче не мами а мачухи якісь
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 02:14
Ответ дляМама Никитки-2
Ну от дитина побачила мене. Побігла.
Вихователька ж розуміє що я прийшла (і що я як папуга щодня запитаю про обід). Ну вийди ти до мене.
Ні. Миє собі.
Я позавчора нічо і не питала. І без всяких до побачення і дякую розвернулася і пішла. Задрали. Такі всі зайняти, обістратися. Ну да, підлрга сама себе ж не помиє. А те що ти вихователь в першу чергу, а не прибиральниця, то це таке, фігня.
Ні. Миє собі.
Міні-бікіні• 01 мая в 02:28
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви що, з першого разу не почули, чи що?! Сказали: у малюків окрема програма (програма взагалі. Не лише по мові!). Дурницю. Читайте нормально чи що.
Ви дуже-дуже-дуже агресивна і зла.
З вас злість та ненависть до всіх (вихователів, порадниць) так і ллється.
Як вам живеться з такою ненавистю до оточуючих.
А точніше, як іншим поряд з вами живеться.
Міні-бікіні• 01 мая в 02:30
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Тому що садочок поки цей є. А кушать теж хочеться, я про роботу. З осені буде державний. Але мені подобається цей по двом причинам - спання в укритті, саленька кількість дітей. А не 30, як там. Туд два вих, там буде один на 30 дітей
І головне - мені сказали навесні наберемо ще діток, і відокремимо малюків.
Все обіцянки-плани. Так і час іде. Дитині там подобається. В сльозах не заьирала, подружилася ітд. Но ставлення - не подрбається мені: ні до батьків, ні до дітей.
Хоча інша тьотя оно пише, що вони і не повинні мені розказати бодай про яи поїла чи ні, типу забирай мовчки бубочку і не зайобуй🤷♀️я ж не знаю як має бути. У мене перший садок. Питала у своєї мами - каже що коли я маленька в садок ходила, то вихователь дитину виведе, привітається, скаже яка Сашуня молодець, або яка врєдіна побила хлопчика; їсть гарно/ їсть геть погано.
Якось так.я б теж так хотіла. Звідки я маю мати якусь довіру..я їм дитину привела, і не безплатно. А два три слова сказать - зайняті. Це нормалтно хіба? Їх двоє на 14 дітей. А в державному як одненька вихователь тоді встигає?
Ви завжди з матами спілкуєтесь?
Капризуля• 01 мая в 03:23
Ответ дляКапитошечка
Нарешті ви проявили свій справжній рівень
Зате субота в неї Sunday
Намазюкана нішою• 01 мая в 05:05
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А мені не подобається що субота - червоний. Про що це має дітям казати..
Ни про что - там другая логика построения занятий.
Показушница• 01 мая в 05:32
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну я ж пишу - вивчення в принципі доступне. Я від фонаря повчила посиділа з дитиною, вона зрозуміла. Чому треба садік-ліцей було писать, а по факту дурника валять (і калякать).
Вот из-за таких мамаш как вы, у насимногие со школы уволилась.
БоВжеВільна• 01 мая в 05:51
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вірно! Але!!! Чому саме під великих дітей всі мають підлаштуватися? Ок. Вік різний, нема питань! В пн - вчили б елементарщину для малюків - з цяцьками і огірками з фікусами умовно , у вівторок - хоч дея тижня, хоч пори року. Чому все для дошкільнят?
Віддайте свою будинку в приватний садок. Бідні вихователі бо мають терпіти таких неадекватних батьків...
ФсеСама• 01 мая в 06:02
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Все правильно! Я віддала. НО! Мені сказали: такі-то речі (уроки, діяльність та чи інша) малюки - окремо, великі - окоемо.
Отже я роблю який виснрвок на момент вчддавання дитини? Правильно: що коли треба на англ вчити граматику - малюки сідають окремо і вчать тваринок по «карточкам» умовно. Або йдуть у актовий зал і у них там діско.
Або якщо великі розблять на «малюванні» аплікаціі з ножицями - то малі сідають окремо і малюють каляку маляку!!
Зрозуміли?!
А вони прийняли малюків і просто вони роблять все те саме, що і дошкільнята. Тобто малюками, коротше кажучи, не з а й м а ю т ь с я
Зрозуміли?!
Ви праві. Скажіть що англійська вашій дитині не потрібна і ви не будете платити. Так можна?
ФсеСама• 01 мая в 06:07
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Колись привела дитину прям о 8 ранку. То вихрвателька клацала мобілку, поки я не могла піти з групи (бо дитина за мною йшла, мамуся ідем гратися, мамуся дай мені мікі мауса ітд)
А завуч сказала - о 8 ще ніхто не приводить, краще приходьте на 8:30-9, буде багато діток.
Тобто на час пізніше приведи, на час раніше забери (бо забираю на пів-год раніше - вона вже підлогу миє, а дитина сама по собі сама в групі бовтається, одна).
Приводьте на 8 і вимагайте щоб вихователь її забрала гратися. По типу пані Наталя, я на роботу, Марічка з вами...Не розумію, чого ви ведетесь.
Пс я привожу дитину на 7 і вона спокійно грається, дітей звичайно менше.
І якщо ви відвели в приватний садок, ви що очікуєте що там буде щось екстра класу?))