Интимная• 01 мая 2025
Як можна спасти внука?
Доброї ночі
Внуку - 24 роки. незабаром - 25.
Найбільше. що я в житті бажаю - це щоб спасти його від попадання на війну.
Планували вступити до інституту, але нам юрист пояснив, що не дадуть відстрочку. так як він раніше вчився на цьому рівні освіти, хоч і ніколи не закінчував його. Тому цей варіант на превеликий жаль - не підходить.
Думаємо над тим, щоб знайти роботу щоб дали бронь. Наразі в нашому містечку всього 6 таких вакансій і не одна не підходить.
Страшно від того що його в будь який момент вже через короткий час можуть забрати на війну і великий шанс того щоб може трапитись найстрашніше.
Дуже шкода його. Ще пожити не встиг. Важко працює. Ріс без батьків, бо померли коли йому було 9 років. Ось якщо не дай Бог його не стане то рід його на ньому і зупиниться.
Я, собі вже місця не знаходжу - думаю постійно як би йому домогти.
Хочу дізнатись вашу думку, як можна ще спробувати спасти його?
Дякую! Дай вам Боже всього найпотрібнішого.
Внуку - 24 роки. незабаром - 25.
Міряно-переміряно• 01 мая 2025
Ответ дляBeile
Так а если мужчина- сопровождает инвалида для выезда за рубеж. Ему нужна тоже отсрочка?
Не просто отсрочка,а ещё разрешение тцк на выезд.
Міряно-переміряно• 01 мая 2025
Ответ дляBeile
А пограничникам вот какое дело? Их дело проверить документы, если они в порядке- пожелать счастливого пути.
Вы выезжали в реальности по инвалидности жены?
Автор, разом з внуком вчіть закони. Алгоритми дій в різних ситуаціях.
Можу порекомендувати Юрій Іванович Котов, на Ютубі канал ’Свобода в законі’.
https://www.youtube.com/@Svoboda_v_zaKone
Проти вбивць не допоможе, але в багатьох ситуаціях може врятувати людині життя саме юридична грамотність.
Під відео є ссилки на групи в Телеграм. Спілкуйтесь з однодумцями, кому що допомогло.
ХвостПистолетом• 01 мая 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Думаете если парню 25 а женщине 50, не возникнет вопросов в тех же пограничников?
І що? Прикордонники перевіряють документи!
Вони не можуть відмовити у ви´їзді на підставі припущення про фіктивний шлюб. Ну запитають, отримають відповідь.
Все!
Взагалі без різниці виникнуть в них питання чи ні. Як і у всіх інших органів.
Все!
Роза в вазі• 01 мая 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А есть процедура по выяснению и не пропуску через границу потому, что не знает когда у ее мамы день рождения? Есть штамп в паспорте, всё законно. Разве нет?
Міряно-переміряно• 01 мая 2025
Ответ дляГарнюнька
Если люди только поженились, какие дети/имущество? А фоток наделать надо, и легенду обсудить - это же азы
Да не найдут они девушку подходящего возраста, с нужной группой и основанием, была б такая в окружении и согласная- вопрос бы автор не задавала. Нет ярмарки таких невест. Это раньше можно было на брата догляд оформить и вывести, а потом на мужа. Вон девушка написала, что у нее молодая дочка с инвалидностью- а по факту инвалидность детства не переоформлена после 18. А инвалидность должна быть тяжёлой, или 1-2 группа, или 3 по онко.
Відморожена• 01 мая 2025
Ответ дляЛепешечка
Хай замінююті ті, що згодні воювати.
Особисто мені насрати на кордони та ресурси мені мої рідні живі і здорові потрібні тут і зараз. Я згодна зупиняти війну на будь яких умовах, тільки щоб мої рідні були живі. Якщо що, в моїй сім’ї два племінника на війні, обидва на нолі.
Ніжкою топнути ще треба. Щоб всі звернули увагу на те, шо вам потрібно.
Мені потрібні мої живі друзі, яких вже ніколи не обійняти. Чоловік, який четвертий рік воює.
Або хоча б, щоб підрозділи були укомплектовані.
Від вашого бажання закони не зміняться.
А від мого друзі не оживуть.
Так шо емоції тут можна відкласти.
Від вашого бажання закони не зміняться.
А від мого друзі не оживуть.
Так шо емоції тут можна відкласти.
Кумедна• 01 мая 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Как это не переоформлена после 18 ? Либо переходят на взрослую группу или снимаются . Смотря по какой назологии в детстве дают, какие переоформляются каждые 2,5 лет, некоторым детям до 18 сразу. Но никакая детская инвалидность не переходит автоматом во взрослую.
Відморожена• 01 мая 2025
Ответ дляПироженкА
Якось нік у вас в тему. Так ідіть і замініть. Чи всі мріють загинути чи ще краще, в полон потрапити?
Ну як покличуть, піду.
Поки у мене дитина неповнолітня, і чоловік воює.
Про здати дитину державі не трудіться писати.
ПироженкА• 01 мая 2025
Ответ дляВідморожена
Ну як покличуть, піду.
Та не було такої думки. Про міняти і демобілізацію скромно нагадаю, що ніхто цього робити не буде до закінчення війни
Відморожена• 01 мая 2025
Ответ дляКвітка папороті
Може ви своїми синами ,а потім і внуками замінити?
Чи чоловіком?
А коли вони приїдуть додому,тут питання в чому і як,то може тоді заспокоїтися?
А ні,ще є добровільна мобілізація жінок,ваша ’зірка’ на передовій знадобиться.
Чи чоловіком?
Ви не кипятіться)
Чоловік воює з першого дня.
Ви маєте всі шанси сховати ваших. Тут в темі багато дієвих ідей.
Чоловік воює з першого дня.
ПироженкА• 01 мая 2025
Ответ дляВідморожена
Ви не кипятіться)
Чоловік воює з першого дня.
Якщо автору хоч одна допоможе, то ок
Відморожена• 01 мая 2025
Ответ дляПироженкА
)))
Дякую за нагадування.
ПироженкА• 01 мая 2025
Ответ дляВідморожена
)))
Дякую за нагадування.
Добре, що у вас хороший настрій
Відморожена• 01 мая 2025
Ответ дляПироженкА
Добре, що у вас хороший настрій
Якщо не сміятися над всім тим, що пишуть тут, а сприймати всерйоз, то можна збожеволіти від цих зіткненнь різних реальностей.
Латвийские_Номера• 01 мая 2025
Ответ дляПироженкА
А треба пояснювати? Це зараз біль і головне питання багатьох жінок і матерів. Ви теж не корзиночка, можете і в окоп піти
А давайте я создам тему ’ памагити, придумайте , как меня от окопа спрятать’ Вот вы все охренеете , почему меня, если вы все в том же положении.
ПироженкА• 01 мая 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Так створюйте, хто вам заважає? Кожен думає сам за себе, конкретно автор за свою рідну людину і страх, що щось станеться, вона залишиться зовсім сама
Не виправдовуюсь• 01 мая 2025
Ответ дляПеченюшка
У вас епіцентрів не має? Знаю раніше вони надавали бронь і в нас деякі люди з компанії туди перейшли
Погана порада.В мене подруга в епіцентрі ,забрали в 22-23 р багато хлопців ,повістку давали на роботі ,є хто вже не повернеться.Київ.
Не виправдовуюсь• 01 мая 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Ау, пройшло не 3 неділі, не рік, вже 4й рік йде війни а. І на хвилиночку, музику 25 років! а йому бабця хвоста заносить
А його не стане ,хто бабцю догляне ?
ProstoKoschka• 01 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Він не отримав вищу освіту. Згідно з законом право на відстрочку в нього є.
Там має значення послідовність оствіти. Він її не порушив, так як двічі не закінчив навчання?
Ласковая_львица• 01 мая 2025
Ну так хоч би освіта була, хоч 3 курси.
Хоч інфіз.
Може би, взяли б фізруком в школу.
А так за 3 з гаком роки проклацано всі можливості. Тепер лише дружина з інвалідністю швидко. І то, врахувати, що 3я майже не канає.
Хоч інфіз.
Може би, взяли б фізруком в школу.
Ласковая_львица• 01 мая 2025
Ответ дляBeile
От про шо і йшлося в темі про інваліда зі штрафом… Люди досі в анабіозі.
Ласковая_львица• 01 мая 2025
Ответ дляBeile
То ви ніфіга не знаєте про виїзди)))
Прикордонник може відмовити будь-кому на свій розсуд, навіть з ідеальними документами. І успішно це роблять.
Та прокидайтеся вже, йо.
Хочу в БАНю• 01 мая 2025
Ответ дляwoman Warrior
На минуточку, если люди это люди, а не генератор злобы, они понимают, что родной -он аодной в любом возрасте, что в 8, что в 25.И переживают не меньше
І вирішують питання дорослого чоловіка? Ви серйозно?
Хочу в БАНю• 01 мая 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Куча мужиков сидит дома под юбками у жен четвертый год и ничего
Ви їх вважаєте мужиками?
Хочу в БАНю• 01 мая 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
А його не стане ,хто бабцю догляне ?
А хто сказав що він в принципі їх буде доглядати?
Триндю-бриндю• 01 мая 2025
вам внук сам себе испоганил жизнь. куда вы смотрели когда он высшее образование бросил?а сейчас ищите выход? выход это работа он лайн и сидеть дома пока война не закончится. но так как он работает на стройке потому что профукал свою жизнь но вам прийдется на пенсию его содержать. нет никаких варианов.
Почемучка• 01 мая 2025
Автор, а разве нельзя на контракт восстановится в универ, где выгнали?
На тот же курс где учился?
Очень вас понимаю, зятю только две недели исполнилось 25 его с машины вытащили лицом в асфальт и сразу в учебку .
До войны белый билет, сейчас с его диагнозом ограниченно пригодный, документы есть
На тот же курс где учился?