ПоЗиТиВнАя• 01 мая в 00:36
Англійська для маленьких. В садку. Це (те що в фото) - нормально?
Подивіться на формат завдання. Це - одне з. Була така сама роздруківка з кольорами, з одягом, з «verbs”. Моїй дитині 2 з половиною роки. Наступна тема що - паст пьорфект може? Чи пессів войс?!
Допоможіть мені зрозуміти - я заганяюся, і хай що хочуть, те й роблять на тій англ.мові чи йти і виясняти, чого формат занняття саме такий (а не як для дітей). Я наприклад коли донькою кольори вчила, я зрозуміла, що їй в принципі це доступно, вона запам‘ятала, вона ходить досі і показує мені де який колір і називає його. Але я брала фігурки всіх кольорів і називала колір; потім іграшки додала і ін. предмети - вивчили грін - я їй показувала крокодила, зелений трикутник, фікус, огірок - і називала колір грін. А Не бумажка з буквами!!! Мені не подобається. І сама тема - моя дитина в принципі поняття «день тижня» не знає. Не знає і укр.назви днів. Звідки така тема взялалася? В садках є щось типу навч.програми як в школі, яка застосовується відповідно до віку? Дякую
ИзЮмрудная• 01 мая в 00:38
Та не учат они прям так, это же распечатка готовая из инета или приложения к учебнику
Так уж дизайнеры и авторы нарисовали/написали
Глубоко фиолетово детям в группе что им там вещают в их 2,5 года, покалякали на бумажке и всё
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 00:38
Ответ дляSo_so
Вы всё на том же этапе?
Будь ласка - про навч. програму і запропоновану дітям тему. Зараз ніч, немає часу на балаган. Думаю як поговорити та на якому рівні.
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 00:40
Ответ дляИзЮмрудная
Ну я ж пишу - вивчення в принципі доступне. Я від фонаря повчила посиділа з дитиною, вона зрозуміла. Чому треба садік-ліцей було писать, а по факту дурника валять (і калякать).
Додаю напруги• 01 мая в 00:40
Ответ дляПоЗиТиВнАя
На самом высоком, конечно! В Миносвіти пишите!
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А смысл разговора? Сборная группа разновозрастных детей, родителям заявлен ’английский’, адаптировать под Вашего ребенка программу они не будут, порисовала карандашами и это был её английский.
А вообще вся суть Вашей темы в ’балагане’, мне это как раз интересно.
Пластилин_Колец• 01 мая в 00:41
Включайте дитині мультики тільки англійською і вона буде знати мову. Мій в 2.5 вже знав кольори, алфавіт і рахував до 10, тварин теж англійською.
Птица Говоруша• 01 мая в 00:41
Мне не нравится. Что это за ромашка? Дни недели должны быть показаны, как в дневнике и точка!
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 00:41
Ответ дляДодаю напруги
Я питаю серйозно. Що за іронія?
Оце так цабе• 01 мая в 00:41
графиняВишенка• 01 мая в 00:42
Ответ дляПоЗиТиВнАя
І чому monday - red. Що це за діч така😳яка логіка?
А что не так? Они просят раскрасить листья цветка в цвет дня недели. Понедельник надо закрасить желтым. Что не так? Какая тут должна быть логика?
Птица Говоруша• 01 мая в 00:43
Ответ дляграфиняВишенка
Дети, как бы, не читают в 2,5 года.
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 00:43
Ответ дляSo_so
Вірно! Але!!! Чому саме під великих дітей всі мають підлаштуватися? Ок. Вік різний, нема питань! В пн - вчили б елементарщину для малюків - з цяцьками і огірками з фікусами умовно , у вівторок - хоч дея тижня, хоч пори року. Чому все для дошкільнят?
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 00:44
Ответ дляПтица Говоруша
А мені не подобається що субота - червоний. Про що це має дітям казати..
графиняВишенка• 01 мая в 00:45
Ответ дляПтица Говоруша
Дети, как бы, не читают в 2,5 года.
Так родитель озвучивает же, ребенку не нужно читать с листка,
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 00:45
Ответ дляОце так цабе
Я уже думаю, что за новый язык анолийский такой))
Картинка ваша напомнила)
Опечатка - ніколи не чули? Чи я може диктант річний пишу тут?
Лорка-хлорка• 01 мая в 00:46
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви серйозно? То може старшим ще й підгузка по понеділкам вдягати? В навчанні потрібно тягнутись до вищих, а не деградувати.
Смешнюча• 01 мая в 00:46
Все Ви правильно пишете, це діч і аби було. Я працюю в англомовній країні із 3 річками і то, не всі імена батьків знають, не те, що дні тижня
графиняВишенка• 01 мая в 00:47
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Суббота ж фиолетовая
Капитошечка• 01 мая в 00:48
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я питаю серйозно. Що за іронія?
Нарешті ви проявили свій справжній рівень
Птица Говоруша• 01 мая в 00:48
Ответ дляграфиняВишенка
Какой родитель? Это в садике.
А как ребенок поймет какой лепесток к кому дню относится? Это тоже озвучивают?
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 00:49
Ответ дляграфиняВишенка
Да того що це брєд. От і все, власне. Розфарбувати можна в кольори - веселку; можна овочі - коли вчать кольори. Але особисто моя дитина згідно іі віку - ще не вміє читати не те що словами, а навіть по складах. Їй би підійшла вправа рівня: де помідор? Ось. Який він - він червоний. Червоний - ред. Розмалюйте червоним.
А розмалюйте понеділок червоним - Це брєд того що це просто брєдовий брєд.
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Группа ориентирована на возраст детей, которых больше.
В разных частных садиках свой подход. У меня вот еду, которую дети не ели, пакуют и отдают родителям. Сегодня это многих шокировало))
Ищите то, что лучше для Вашего ребенка, не можете найти - не скандальте, результата не будет.
Птица Говоруша• 01 мая в 00:49
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Про то, что составителю сего нужно к врачу)
Мама Никитки-2• 01 мая в 00:50
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я б вам налила в цю групу самій записатись.
А то буде стидно перед власною дворічною англомовною дитиною
ПС субота фіолетова, неділя - червона 😂
ИзЮмрудная• 01 мая в 00:51
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Про то что у них душная мамочка привела ребенка
Надеюсь дочь ваша пошла в отца
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Да сделала эту распечатку из интернета какая-то девочка-аматор, которая там за минималку изображает носителя языка, да и всё.
А у Вас прямо такой анализ, как, почему.
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая в 00:52
Ответ дляграфиняВишенка
От хай вони такі «лістікі» розробляють (або беруть десь) , які підходять маленьким дітям, хіба ні? А вони іі садять перед заголовком «дейз оф зе вік» - раз; і кажуть розфарбувати monday червоним - два, а хто такий цей мондей - моя дитина знає взагалі? Ні. Вона і «понеділок» не знає, і «день тижня» вона теж не знає. Вони стдить там і тупить.