наКоблучках• 01 мая в 10:51

Хорошие платья на лето, не ин сайты, посоветуйте?

Смотрела на эти, но не уверена
автор наКоблучках • 01 мая в 11:56
Ответ дляБелая и пушистая
тоді дивіться Be Art, Nezabutnya. А краще поїхати самому і побачити і пощупати. розповіді, фото це не те. Я теж довго колись збиралася ,дивилася по фото,фукала. А приїхала- і це зовсім інше.І тепер я одягаюсь лиш там. я працюю в крупній компанії. Люди тут геть не бідні. І завжди отримую компліменти стосовно своїх образів. Це не Массімо,Не Зара,не Резервд, не НМ. Речі оригінальні,натуральні і красиві.
Дякую за пораду
Белая и пушистая• 01 мая в 11:59
Ответ длянаКоблучках
Я ношу такого стиля платья
я теж не ношу мішки. ношу приталені,з поясом,жіночні. але там є і купа суконь у стилі Бохо. але я люблю саме приталене,бо я маю талію.мішки це не для мене. отож я знайшла собі пару тм. До речі, Якщо любити яскраве,то ще є ТМ Лав Вивьен. Єдине,я не люблю їхніх тваринних принтів. вловила 2 сукні з абстракцією. Дуже гарні. вишукані. Не соромно нікуди одягнути. Бо їх прнти з лимонами,вишнями,жабками мені не дуже. Ці принти для них особисто малює художниця Повтору їм нема.
Корсет_на_шурупах• 01 мая в 11:59
Ответ дляБелая и пушистая
схожу сукню я купила минулого літа на Всі Свої з батисту яскраво голубе ,з поясом,дуже жіночне.
У меня тоже уже было похожее платье из «всі свої», носила года 3. Мне идет такой стиль. И тут зайшла в Zara и увидела его, померяла - крой очень удачный, структурирует фигуру, ткань натуральная.
Белая и пушистая• 01 мая в 12:00
Ответ длянаКоблучках
В моде наверное кежуал, но я люблю гламур и женственность, у всех стиль разный, чего спорить?)
на Всі Свої є все. купа жіночного. палаццо і безформенні мішки оверсайз я не ношу теж.
автор наКоблучках • 01 мая в 12:01
Такое меряла, мужу понравилось, рукав говорит обрежем)
Корсет_на_шурупах• 01 мая в 12:01
Ответ длянаКоблучках
Мне кажется без рукавов оно смотреться не будет
Белая и пушистая• 01 мая в 12:03
Ответ длянаКоблучках
воно старече.,якоїсь вчительки с села. не беріть. подивіться Би арт ,вони нашили з таким самим коміром. це тепер модно. але літні,зі штапелю. я їх бачила на цих вихідних.не поспішайте. поїдьте на всі свої 10 травня і ви точно там купите не одну сукню. якщо відкриєтесь,то кину в особисті фото своїх суконь. але ж смаки різні))
Марс атакует• 01 мая в 12:08
Ответ дляБелая и пушистая
я на роботі. поїдьте і подивіться самі. на минулих вихідних купила 2 шикарних лляних костюми.штани і жилетка,штани і рубашка. сіро-голубий і бжевий
Я смотрела. Страшные платья. Может я не там смотрела, поэтому и попросила вас показать ваши шикарные
Белая и пушистая• 01 мая в 12:09
Ответ дляМарс атакует
где смотрели?))) какой тм. там представлено более 50 ТМ. у всех страшніе? платья будут только на след.віходніх. 10-11 мая. там точно не такое убожество как на фото. и натур.ткани.
Марс атакует• 01 мая в 12:10
Ответ дляБелая и пушистая
Заглула все свои. На какой то сайт перекинуло, там листала. Я ж и попросила покажите, может не там смотрела.
Белая и пушистая• 01 мая в 12:12
Ответ дляМарс атакует
ВЫ не там смотрели) Есть магазин ВСе СВои на майдане Незалежности.. ЭТО НЕ ТО! На выставку Все свои приезжают разные ТМ ,у каждого свой сайт. Приезжают каждые 2 недели.Общего сайта НЕТ))))) То что на сайте ВСИ СВОИ - СТРАШНЕ, там буквально пару ТМ и дорогущее. там нет ни одной тм,где я беру.
Выставки тематические. перед Пасхой было все,что касается пасхи- от керамики до вкусняшек.3 этажа. Кстати такой бижутерии как там - нигде е видела. на 4 этаже этаж бижутерии. красотень)
КараПузовна• 01 мая в 12:12
Ответ длянаКоблучках
А чем именно понравилось? Ткань как у наволочки, стиль как у амишей, при этом несуразно облегает грудь и вы в нем ровная как доска, где красота?
Белая и пушистая• 01 мая в 12:18
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Мне понравились платья в этом сезоне в Zara, есть из чего выбрать. Рыжее себе возьму) Льна много в коллекции также, присмотрела себе брюки, мерила - сели хорошо
таких брюк повно на Вси свои лляних,ризних кольорів. ціни від 2 тисяч і до....
Кусюче сонечко• 01 мая в 12:19
Ответ длянаКоблучках
Какое оно странное
ДелайКак_Я• 01 мая в 12:42
Ответ дляБоневтікла
Почему в Европе такого нет?
ну в европе все женщины добропорядочные, новерное поэтому...
ДелайКак_Я• 01 мая в 12:44
Ответ длянаКоблучках
не очень вкус у вашего мужа....
Белая и пушистая• 01 мая в 12:59
Це одна з тм, лав вивьен. Італійський полірований котон і батист. Батист це тонесенька бавовна.на спеку це люкс. Я люблю яскраві принти. Однотонного мало. Але там є яке хочеш. Кожен шукає що йому пасує. На кожне з цих суконь я отримую купу компліментів просто на вулиці. Аід чоловіків. У 2023 р. Один чоловік зранку сказав- яка шикарна жінка. Хотів познайомитись.але я заміжня) на виставці є і коротке. І довге. І під пояс.і бохо.і однотонне.і яскраве.тканини-льон.батист.бавовна. полвестера не бастла взагалі
Белая и пушистая• 01 мая в 13:03
Маю такий голубий батистовий комбінезон. ))
Жена аллигатора• 01 мая в 14:15
Ответ дляБелая и пушистая
а де саме на Андріївському?
Белая и пушистая• 01 мая в 14:17
Ответ дляЖена аллигатора
а де саме на Андріївському?
Десятинна 12.Там величезними буквами буде вивіска ВСІ СВОЇ,
Липка-прилипка• 01 мая в 14:34
Ответ дляБелая и пушистая
Частина - то пародія на COS за останні 3-4 сезони, тільки більше барвистих тканин.
Чарівне зіллячко• 01 мая в 14:41
Gepur, tally weighl
Белая и пушистая• 01 мая в 14:44
Ответ дляЛипка-прилипка
ну,в тц такого нема. в Лав вивьен 4-5 фасонів,від приталеного до бохо.принти можна вибрати- тварини,фрукти,ягоди, квітки,абстракція. всі тканини шикарні- натуральні,не линяють,прані-перепрані,аби щось полиняло чи сіло.. принти малює для них художниця.і вони викупають цю тканину і принти. на виставці повно однотонного в інших тм. як не крути,але зара і резерв то убожество. ця тм вже більше 10 років)))наскільки я знаю. і такі принти були завжди. ще в 2017 році ВСІ СВОЇ були не на Андр.узвозі,а на КОНтр.площі,де колесо. Там на вулиці постійно була ця ярмарка. і ці одесити теж там були
Чарівне зіллячко• 01 мая в 14:47
Ответ дляБоневтікла
Почему в Европе такого нет?
Не понимаю ассоциации с ш, в этом магазине почти все платья достаточно закрытые и выбор большой. На ваших скринах только одно можно было бы назвать неприличным
Белая и пушистая• 01 мая в 14:55
Ответ дляЛипка-прилипка
подивилась ваш COS.нічого спільного. А такий сарафан як на 1 фото є скрізь. і Би арт теж. жовті,малинові.....такий фасон є скрізь,бо він зручний і має вигляд. лиш у цьому розі зробили без нижньої оборки,просто з розпіркою боковою. Cos до Вивьен як до неба рачки. до речі,почитайте відгуки- вони відправляють свої сукні по всьому світі.- Італія,іспанія, США. Бо ідеально пошито і мають натур.тканину. там виворіть ідеальний.
Липка-прилипка• 01 мая в 15:18
Ответ дляБелая и пушистая
Ну звичайно, бо на фаших фото застарілі моделі, які були в колекціях COS раніше, я ж писала про це. Більш-менш нова модель ось, порівняйте, тільки в даному випадку в сукні COS просто невагомі бавовна + льон. Порівняно з вашим блакитним навіть наочно видно різницю. До речі, ця сукня COS навіть після носіння та прання виглядяє люкс в порівнянні з вашими. Тож не треба тут про ʼяк до небаʼ.
Белая и пушистая• 01 мая в 15:21
Ответ дляЛипка-прилипка
цей бузковий сарафан куплений в 2022 р в квітні. 2 фото трикотаж 2023 р,3 фото льон. тому він пом*ятий,я якраз вийшла з авто. для льону це норм. крім того, 2 і 3 фото це 2 різні ТМ. Вивьен і би арт)))))
Липка-прилипка• 01 мая в 15:22
Ответ дляБелая и пушистая
А якщо вже мова про якість, то лляні сукні та костюми з льону та бавовни часто купую у кравчині-австрійки, от там і справжньому люксу, а не масс-маркету типа COS, як до неба. Знаю добре, як мають виглядати гарні якісні сукні, чого не скажеш про ваші.
Белая и пушистая• 01 мая в 15:23
Ответ дляЛипка-прилипка
1 фото воно реально страшне. чорний сарафан.це ж літо! на спеку. що треба мати в голові,аби придумати чорний сарафан?
Липка-прилипка• 01 мая в 15:24
Ответ дляБелая и пушистая
Чудово у спеку, він легший за повітря, а не мішок з цупкого льону, і колір особливо ролі не грає навіть. Кращий за оті ваші такого ж фасону.