Невгамовна шахиня• 01 мая 2025
Как думаете сколько лет этой кошечке?
Невгамовна шахиня
• 01 мая 2025
Ответ дляКумася
Важко сказати ) На свою іноді дивлюся - вік не видає ))
Еге ж)
Ms. Скромность• 01 мая 2025
Гадаю, приблизно стільки, скільки нашому пенсіонеру)))
Хоча зморщок в них немає, але..зовнішній вигляд хутра стає не такий доглянутий, трохи патлатий)
У нашого, коли був молоденький, шубка була рівненька-рівненька, волосинка до волосинки. А зараз, особливо як поспить, наче кубло. 17,5 років.
Леди_на_драндулете• 01 мая 2025
Ответ дляMs. Скромность
Статный красивый кот) Черты красивые)
Невгамовна шахиня
• 01 мая 2025
Ответ дляMs. Скромность
Ви не повірите, моїй 8 років.
Ms. Скромность• 01 мая 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Статный красивый кот) Черты красивые)
Дякую)
Гарний, під американського регдолла))) В молодості був ще гарніший) моя єдина, безумовна любов
Ms. Скромность• 01 мая 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ви не повірите, моїй 8 років.
Чому не повірю? Повірю))) Це же раз доводить те, що коти не виглядають на свій вік))) Будемо рахувати просто, що міцно заспалася)
Невгамовна шахиня
• 01 мая 2025
Ответ дляMs. Скромность
Можливо)
Дадосвидания• 01 мая 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
По кошачьим годам
старенька вже.... я свою так називала в останні роки лагідно. В липні буде 2 роки, як її нема(((( 16,7р. мала((( це вона на фото кошенят від чужої кішки ’няньчить’
Дадосвидания• 01 мая 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ви не повірите, моїй 8 років.
ого.... шось рано вона під пенсіонерку косить
Ms. Скромность• 01 мая 2025
Ответ дляДадосвидания
Ось, бачите, у вашої шубка зовсім не схожа на пенсіонерську!!
Треба зробити висновок що по котах не видно віку
Дадосвидания• 01 мая 2025
Ответ дляMs. Скромность
так різні породи котів мають різну структуру хутра. Моя взагалі дворова, безпородна. Та й фото просто вдало вийшло, насправді воно не таке вже й гарне. Причому, буквально в останні 2-3 роки перед її смертю воно якось поблякло, перестало блищати... навіть не знаю, як правильно описати... Ну явно було видно, що кішка вже старенька. От тільки жвавість не втратила до кінця, мисливець ще той була. І гроза сусідських собак, особливо коли малі кошенята на подвір’ї були
Невгамовна шахиня
• 01 мая 2025
Ответ дляДадосвидания
Це вона власноруч усіх цих мишей загасила?
Дадосвидания• 01 мая 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
ага)))) за ніч, там ще пару штук на виході на терасу ззаду будинку))) Коти землерийок не їдять, просто полюють на них))
Ms. Скромность• 01 мая 2025
Ответ дляДадосвидания
Нічого собі, мишоловка!!!! Оце кицюня!!! Респект. Просто неймовірно. Я у захваті від вашої киці!!
Хочу сказати що на активність вік особливо не впливає. Нашому 17,5, він барський кімнатний котень, все по тепленьких ліжечках шариться. Але, в проміжках між снами- таке робить, бігає, грається, ховається, коли настрій є. Навіть оточуючі і не дають йому стільки років за поведінкою
Теща дочки• 01 мая 2025
Моей кошечке 21 год
Вот по ней уже очень видно годы, еще год назад возила ее к ветернару и врачи сказали, что выглядит на 10 лет моложе, не смотря на катаракту и то, что нет зубов
Но за год у нее сбилась так шерсть, что это были не просто клубочки, а взялось комом, вроде кто-то клеем ее залил.
Пришлось бедолашну побрить где образовались эти колтуны.
Зрелище не очень, но мы не можем без нее, это наша любовь, наша семья
Язвочка• 01 мая 2025
Моя такая же только черная, ей 8 лет кошачий возраст, а человеческий 50–53 года.
Дадосвидания• 01 мая 2025
Ответ дляMs. Скромность
То Ви ще не бачили, як вона верхи на сусідській вівчарці навколо хати круги намотувала, коли та забрела до нас на подвір’я, а в іншої кішки малі кошенята були
от все виглядаю подібну, скільки вже оголошень переглядаю... нема((( це нам, вірніш, моєму сину сусід подарував, у котрого ми молоко постійно купляли.