Посудомойка• 01 мая в 17:18
Це може бути рак?
У батька(55+) виявили утворення на печінці, 6 см в діаметрі.
Крім болів у правому підреберʼї(через що і звернулись до лікаря) більше жодних симптомів. Ні пожовтіння шкіри, ні втрати ваги, ні нудоти - нічого абсолютно.
Жодних факторів ризику: алкоголь не вживає, гепатитів, зайвої ваги немає, нема діабету, не зловживає ліками.
Всі інші органи в нормі.
Я вже весь інтернет перечитала, і не розумію що це таке і звідки взялося.
Розкажіть, може в когось була схожа ситуація? Або в родичів-знайомих?
Зрозуміло, що будемо обстежуватися, і лікуватися, але хотілося б дізнатися досвід інших.
Всі інші органи в нормі.
Мядуза аля моргонер• 01 мая в 17:19
Авторе, це може бути все, що завгодно, навіть банальний жировик. Нема чого гадати, треба терміново робити всі обстеження і біопсію обов’язково. Здоров’я Вашому татові
Черный Ловелас• 01 мая в 17:20
Лежал год назад в больнице , в соседней комнате лежал мужик киста в печени. Может быть это оно.
Посудомойка
• 01 мая в 17:21
Ответ дляSo_so
Посмотрите как врач на узи описывает это образование, там +- можно понять
неоднорідне анехогенне утворення з бугристим контуром розміром 600 мм на 580 мм
Мой завтрак• 01 мая в 17:24
Ответ дляПосудомойка
Які далі обстеження рекомендують?
Уси Пуси• 01 мая в 17:25
Ответ дляПосудомойка
Це може бути кіста. Не панікуйте. Проконсультуйтесь з лікарем, зробіть КТ/МРТ.
Сито для думок• 01 мая в 17:25
Зробіть КТ з контрастом та ІФА (звісно, після консультації з лікарем)
Знаю випадок коли кіста 3*2 при видаленні виявилась ехінококом
Посудомойка
• 01 мая в 17:25
Ответ дляLana_pr
Бувають кісти на печінці. Але може бути що завгодно. Робіть кт. Очп і огк ну і можливо ще щось, лікаря питайте. Хай все буде добре 🙏
Записані вже, на наступному тижні везу. Але ж до того часу можна трохи з глузду зʼїхати.
Бо все дуже неоднозначно.
З одного боку утворення велике, все ж таки, таке описують вже як 3 стадію, а з іншого - ні факторів ризику, ні симптомів.
Я нічого не розумію.
Бо все дуже неоднозначно.
Я нічого не розумію.
Ответ дляПосудомойка
Бо все дуже неоднозначно.
Я нічого не розумію.
Бо все дуже неоднозначно.
Я нічого не розумію.
Головне щоб це був не метастаз.((
Ответ дляПосудомойка
Бо все дуже неоднозначно.
Я нічого не розумію.
Бо все дуже неоднозначно.
Я нічого не розумію.
Але все ж раніше часу не переживайте.
Посудомойка
• 01 мая в 17:26
Ответ дляМой завтрак
Які далі обстеження рекомендують?
Поки кт з контрастом, далі по результатах.
В будь якому випадку це операція, треба видаляти щоб це не було
Посудомойка
• 01 мая в 17:27
Ответ дляLana_pr
Головне щоб це був не метастаз.((
Інші органи в нормі.
УЗД зробили усієї черевної порожнини.
Мой завтрак• 01 мая в 17:28
Ответ дляПосудомойка
Для початку треба таки кт з контрастом.
А далі вже по ситуації вирішуватиме лікар
Нехай буде все добре
Ответ дляПосудомойка
Інші органи в нормі.
УЗД зробили усієї черевної порожнини.
Узд дуже часто є не показовим в таких випадках. Найкраще кт показує. На жаль зустрічалась і з онко і різними паталогіями.
Хай це буде звичайна якась кіста. Щиро від всього серця бажаю. Головне не затягуйте. Добре що їдете на доп обстеження 🙌
Посудомойка
• 01 мая в 17:33
Ответ дляLana_pr
І ще, якщо лікар все таки направив на кт. То робіть не тільки органів черевної порожними, а й зразу огк, тому що якщо не дай Боже якась пухлина, потім повторно відправлять ще раз. А кт з контрастом ще то випробовування.
Так, нам так в написали огк очп, робимо все.
Шумелка Мышь• 01 мая в 17:36
І в мене і в доньки є гемангіоми в печінці. Мою знайшли 25 років тому, політ нормальний.
Мишка-шалунишка• 01 мая в 17:38
Ответ дляМядуза аля моргонер
Жировиков в печени не бывает
Благоуханочка• 01 мая в 17:39
Ответ дляУси Пуси
Хіба в кісти буває бугристий контур?
Мишка-шалунишка• 01 мая в 17:41
Ответ дляШумелка Мышь
У них совсем другое описание по узи
Мати тріля• 01 мая в 17:42
Ответ дляПосудомойка
Бо все дуже неоднозначно.
Я нічого не розумію.
Бо все дуже неоднозначно.
Я нічого не розумію.
в печінці нема нервових закінчень. Вона зазвичай не болить, тому і проблему виявляють запізно.
Посудомойка
• 01 мая в 17:44
Ответ дляМати тріля
Я знаю. Заболів жовчний, тому що поряд утворення і воно почало витісняти жовчний з його законного місця.
Я так думаю, що з цим пощастило, інакше могло б бути пізно, п так як яскравих симптомів немає, то сподіваюсь що це рання стадія, щоб це не було.