пані Солоха• 01 мая 2025

Босоніжки 40-41р на дитячу вузьку стопу без підйому дівчинці, де?

Які фірми дивитися? Не занадто дорого. Але щоб такий розмір але на вузьку стопу і сучасне. Дочці 13. Стопа 25.5.
Не рахую, а вважаю• 01 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
В мене стопа 26.5 і я ношу 40-41. У вас максимум 39.5-40, просто трапляються виробники маломірок. Не шукайте за розміром, шукайте за довжиною устілки. Виміряйте точно.
У меня стопа 26.2 ношу 41 размер. Тоже подъём очень маленький и узкая стопа.
Не рахую, а вважаю• 01 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Так в том то и дело что меряет, и все что нравится все широкое. Это ужас. Естественно она хочет чтобы ещё и нравилось... Поэтому каждое лето это квест.
Скетчерс, но они большемерят
автор пані Солоха • 01 мая 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Скетчерс, но они большемерят
они все широкие тупо все , скетчерс не подходит на узкую стопу
Пальцы на асфальте и широченные
Аноним с кешбеком• 01 мая 2025
ecco в дитячому відділі, на липучках.
мені вже 46, останні 25 років на літо взуваю екко, маю вузьку ступню без під´йому.
автор пані Солоха • 01 мая 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
ecco в дитячому відділі, на липучках.
Ессо дочці не подобається.
Аноним с кешбеком• 01 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Ессо дочці не подобається.
мені особисто кращого взуття не вдалось знайти (не труть, ноги не болять, зручно, симпатично)

хай Вам з донькою поталанить віднайти ще й трендове!
Джинци на Флісі• 01 мая 2025
Моя дочь в этом году наотрез отказалась от босоножек. Говорит не модно, и ещё в прошлом году она одна так ходила. В этом году сказала ей кроксы купить, а основное кроссовки будет носить.
Не пью, не курю• 02 мая 2025
Пума и скетчерс
автор пані Солоха • 02 мая 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Пума и скетчерс
Скетчерс не подходит на узкую стопу, они очень широкие.
Не пью, не курю• 02 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Ничего они не широкие. Моделей очень много
Липка-прилипка• 02 мая 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Краще б помовчали з такими порадами. Собі стопу скалічили і дитині скалічите. На стопу 25,5 см треба брати саме 41-й розмір. А у вітчизняних виробників 41-ий буде маленьким навіть. Тому, авторе, тепер я до вас, краще американські виробники дивіться. Мені особисто підходять конверси. Вони на вузьку ногу і різних розмірів. По босоніжках не скажу, з ними важкувато. А от текстильні кеди на літо - норм. У Конверсів беру 41-41,5 розмір.
Ви взагалі зрозуміли написане? Я написала, що на розмір не варто орієнтуватись, особливо, при замовленнях онлайн. Бо в кожного виробника розмірна сітка своя і може відрізнятись в той чи інший бік на 1 см а то й більше. Варто звертати увагу на довжину устілки. Бо той самий Скечерс часом більшомірить і 41 р - це 27.5 см по устілці. В Пуми одна модель може маломірити, інша бути повномірною. Тому варто звертати увагу не стільки на розмір, а скільки на опис моделі і відгуки. Це при онлайн замовленнях. Якщо є можливість примірки в оффлайн магазинах, то тут все простіше: що підійшло те й брати.
А от питання: чим я собі зіпсувсула ноги на вашу думку? Тим, що ношу взуття свого розміру? Ви вже дистанційно просканували мої ноги і побачили, що вони зіпсовані?
автор пані Солоха • 02 мая 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Я знаю що кажуми що в минулому році що в цьому всі моделі переміряли всі широкі
Сизоока бестія• 03 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Я хочу щоб дочка була 170. Щоб її розмір взуття якось більш пропорційно виглядав. Худюща , не висока і великий розмір. Надіюсь ще виросте трохи
Ви знаєте, зараз діти дійсно якісь ростуть, вибачте, як броллери... якщо чесно вона виросте на пару см ще, 165 буде ідеальний зріст. Але нога звісно величенька. Моя серед однолітків, як піонер вожата. Боюсь, щоб по зросту мене не перегнала