Морская свинка• Изменено 01 мая в 21:44

Муки вибору. Потрібна ваша порада

1. Компанії 1,5 року, але в ній працює понад 300 чоловік, з/п офіційна вся + мед.страхування. Але є додаткова функція з якою раніше не працювала. Я з керівником у відділі. З/ п на 6000 грн більша. Працювати тільки в офісі.
2. Компанія велика, давно на ринку, років 25 точно. Декілька юридичних підприємство для ведення, з/п вся офіційна, є страхування. Все те, що я знаю і з чим раніше працювала + можливість частково дистанційно працювати. Приємний колектив. З/п така з якої я зараз ухожу.

Мені важко вибрати, але за мене цього ніхто не зробить. Просто прошу поради.

Я ВПО, живу на орендованій квартирі + власники підняли вартість.
Результат:
вже голосів: 53
32 (60.38%) 1
21 (39.62%) 2
автор Морская свинка • 01 мая в 22:04
Ответ дляМішечок щастя
Якщо частково достанційка, то можливість економити на проїзді.
Крім того, якщо в першому місці праці потрібно ще по суботах виходити , то це не вигідно взагалі і не варто тих 6 тис
На проїзді в день 12,50 економити, і це не весь тиждень дистанційка, а 1 день в тиждень.
Не кожні суботи, а може бути 1 раз в декілька місяців.
В кого тако було• 01 мая в 22:04
Ответ дляМорская свинка
В обох компаніях біла з/п, різниця тільки в сумі
це зрозуміло
маю на увазі, що часто молоді компанії економлять на офіційному оформленні... ці грають по правилах від початку, на мій погляд це + свідчить про те, щ налаштовані на довгу гру
автор Морская свинка • 01 мая в 22:07
Ответ дляЯ не тону
В контракте прописана 6-дневная рабочая неделя?
Немає такого як контракт.
Це трудовий договір. Прописано 5денний робочій тиждень
Я не тону• 01 мая в 22:09
Ответ дляМорская свинка
Немає такого як контракт.
Ок, договор. Зачем тогда выходить на работу в субботу?
автор Морская свинка • 01 мая в 22:10
Ответ дляЯ не тону
Можуть бути термінові задачі, які потрібно виконати.
Я не можу розголошувати що саме.
автор Морская свинка • 01 мая в 22:11
Ответ дляВ кого тако було
це зрозуміло
Я зараз працюю в компанії, на ринку більше 20 років, у нас мінімалка та конверт. Тому молоді чи старі не показник зовсім.
автор Морская свинка • 01 мая в 22:12
Ответ длядякую аж підскакую
Если для вас важен фин фактор (не устраивает зп не предыдущем месте), то второй вариант лучше не рассматривать

А какая сфера деятельности у вас?
Дайте згадаю• 01 мая в 22:14
Ответ дляОцененная
Я останній раз в офіс заходила рік тому. Тож для мене це був би вагомий критерії, що сидиш як привʼязаний. Але все одно великі компанії більш надійні. І у великій компанії можна потім перейти на керівні посади ( в нас з вулиці не беруть, наприклад. А це і зріст зарплати і інші можливості
Ну таке , велика не значить краще. Відома фірма з виробництва соусів гола за, ніяких премій, раз в рік підвищення на 5%. Шукали головного бухгалтера, то вибрали який погодився на меншу за і менше амбіцій щоб просидів у них років 10 хоча б
Пацан к успеху шел• 01 мая в 22:14
Нові навички це завжди корисно. Вік компанії ні про що не каже. З рівною ймовірністю ’навернутись’ може і та і та.
Работать надо• 01 мая в 22:14
Ответ дляМорская свинка
А яка різниця? 6000 є 6000 вони зайвими ніколи не бувають. Тим паче якби мені пропонували 70000 то питання і не підіймалося, то напевно мова не про таку суму.
Мова про 30000
Тоді звісно 1 варіант
автор Морская свинка • 01 мая в 22:18
Ответ дляПацан к успеху шел
Так, але думаю у другої більше шансів виплисти. Бо це великий холдинг, зазвичай жирова прослойка у них потовщє
дякую аж підскакую• 01 мая в 22:26
Ответ дляМорская свинка
Думаю про карʼєрний зріст мова не йде.
Функціонал трохи розширений, не суттєво, але можуть викликати у суботу на роботу бо треба терміново щось зробити.
А оплачивается? Вы это оговаривали?
Пацан к успеху шел• 01 мая в 22:36
Ответ дляМорская свинка
Погугліть по ним інфу - борги, суди, конфлікти з податковою, хто власники. По меншому підприємству все це теж важливо.
автор Морская свинка • 01 мая в 22:38
Ответ длядякую аж підскакую
А оплачивается? Вы это оговаривали?
Ні, це не оплачується. Цей нюанс проговорювався на співбесіді. З/п по напрямку вища за ринкову.
автор Морская свинка • 01 мая в 22:38
Ответ дляПацан к успеху шел
Не все ідеально. Я зараз працюю в такому трешу, що мама дарагая
А я нівроку• 01 мая в 23:05
Ответ дляМорская свинка
Однаково.
1. Офіс ближче до промзони, але з транспортом немає проблем, мені зручно.
2. Офіс в центрі міста.
Тоді я точно за 2 варіант
автор Морская свинка • 01 мая в 23:17
Ответ дляА я нівроку
Тоді я точно за 2 варіант
Чого?
автор Морская свинка • 01 мая в 23:19
Ответ дляОцененная
ЗКФ закривається. Вони і так ледь дихали, а ось обʼявили про банкрутство.
ЗКФ - Запорізька кондитерська фабрика.
Гуру троллинга• 01 мая в 23:24
Ответ дляМішечок щастя
и на одежде. Почему-то многие этот фактор не учитывают. Меньше ходишь в офис - меньше нужно одежды новой.
А я нівроку• 01 мая в 23:25
Ответ дляМорская свинка
Чого?
Бо для мене центр краще промзони. + можливість дистанційки. + велика компанія...
Гуру троллинга• 01 мая в 23:26
Ответ дляМорская свинка
Я не можу розголошувати що саме.
Если с самого начала говорят о субботах, то скорее всего у них это постоянная история. Но при ваших вводных я бы выбрала больше денег.
Гуру троллинга• 01 мая в 23:29
Автор, кроме денег, какая из работ продвинет вас в вашей сфере больше?
emerald_88• 02 мая в 06:25
Я за колектив хороший.
Вдвох з керівником може бути так, що згодом почнете дратувати один одного або не зійдетесь характерами. В колективі і веселіше, і не так набридають один одному.
автор Морская свинка • 02 мая в 06:39
Ответ дляГуру троллинга
Ніяка. Все те ж саме що і зараз
Тільки в трудовій буде одна іменита компанія (менший оклад) інша ноунейм на ринку (більший оклад)
автор Морская свинка • 02 мая в 06:41
Ответ дляemerald_88
Я за колектив хороший.
Може бути так. Але я колись працювала вдвох з керівником, було дуже комфортно. Це залежить від самих людей ще.
Я розумію, що будь у мене інші умови, обрала б другу компанію 100%
В кого тако було• 02 мая в 09:16
Ответ дляМорская свинка
я працювала у великому холдінгу, який схлопнувся в один день, тому що власник вирішив, що цей бізнес йому більше не потрібен
щоправда, звільняли чемно, виплачували вихідний бонус, але сам факт
автор Морская свинка • 02 мая в 13:07
Ответ дляВ кого тако було
Я зараз працюю у «великому» Холдингу. Де мутка на мутці щодо бронювання, з/п в конверті. На сайтах по відгукам там несеться стільки всього, що перевіряючі органи можуть озолотитися.
автор Морская свинка • 02 мая в 13:07
Ответ дляГуру троллинга
Можливо і на постійній основі. Але + 6000 грн карман не тиснуть.
автор Морская свинка • 02 мая в 13:09
Ответ дляА я нівроку
Я завжди працювала в офісі, в одній компанії було тільки дозволено дистанційно, але мені складно, краще офіс.
Велика компанія не показник. Я зараз працюю в великому Холдингу, з/п в конверті, постійні мутки з бронюванням (я від цього дуже втомилася).
Гуру троллинга• 02 мая в 22:27
Ответ дляМорская свинка
тогда выбор очевиден - больше денег)