здравствуйте! столкнулась с серьезными проблемами с кишечником и с сиборейным дерматитом, больше половины волос выпало, очень срочно ищу толкового гастроэнтеролога и дерматолога (дерматолога - трихолога?) в городе Каменское/Днепр
была бы очень признательна за рекомендации
Добрий день! Були в Гарвіс у Распоповоі Ірини Іванівни, дитячий і дорослий гастроентеролог, допомогла знайти причину і значно полегшити життя доньки-підлітка, хоча в Харкові з 2019 року у гастроентерологічному відділенні були під постійним контролем і ніяких змін. Там же в Гарвіс проходили й УЗД, дорого, але задоволені , бо помогли
Зверталися ще в Здорове покоління, не сподобалось
Ответ дляGalaProh
дякую!)