Метровий сантиметр• 02 мая 2025
Педагогическая запущенность или СДВГ?
Девочки, в продолжение темы про СДВГ. Мне ещё кажется, что я её "закохала", муж говорит, что я всё за неё делаю. Не хочет одеваться - одеваю, не хочет зубы чистить - я ей помогаю, не хочет есть - я её кормлю. Говорит, твоя любовь берегов не видит и это твоя вседозволенность.
Теперь буду с ней строже. Если не вразумит, то снова пойдём к психиатру и неврологу
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3711963
Это моя предыдущая тема
Метровий сантиметр
• 02 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Продолжать в том же духе, лет с 13 будете по углам прятаться и выть
Алина, каюсь(
Метровий сантиметр
• 02 мая 2025
Ответ дляЧарочка діда
До чого тут побутова безпорадність до рдуг?
Мне кажется, что она так себя ведёт потому что не знает слова нет
Додекаэдр• 02 мая 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ну,5 років,як можна було не привчити дитину? Не хоче одягатися якщо кудись йти-кажете,значить я сама піду гуляти і пити каву з макаруном,а ти лишайся вдома. Ти ж голенька не підеш по вулиці. І виходите з дому. Будьте готові дотримуватися свого слова. Зуби треба,щоб мама чистила,в цьому проблеми не бачу,зараз в дітей зуби ужас,треба щоб батьки контролювали чистку. А не хоче їсти-не годуйте,поставте на стіл смачні страви і запрошуйте.
У Вас особисто педагогічна імпотенція ´,вибачте,якщо в дитини нема діагнозів. Ви не привчили дитину по певного порядку,слова ні. Дітям потрібні правила,їм без цього тяжко жити.
Метровий сантиметр
• 02 мая 2025
Ответ дляMarmu
Автор, мені психіатр у 42 р поставив РДУГ. Я з дитинства трохи дивна, незібрана, неорганізована. Але все прекрасно робила, часом, правда, лінувалася їсти собі погріти, то отримувала пілюль від батьків. Наполягайте, стежте і заставляйте.
Так, я теж думаю, що треба строго. Чіткі завдання. Не зробить, не йде гуляти. А як ви вчилися в школі? Вчителі часто нарікали на вашу поведінку? Яку професію ви собі обрали?
Пишу вірші, дорого• 02 мая 2025
В садочку має бути психолог, попросіть щоб вона поспостерігала за дитиною та дала своє заключення. Щоб це був не 10хвтлинний прийом, а поспостерігала протягом години, пари годин
Метровий сантиметр
• 02 мая 2025
Ответ дляДодекаэдр
Оце ж мені і чоловік так каже. Ти її сама зробила побутовим інвалідом. Далі буде ще гірше, бо вона не бачить і тобі авторитету.
Метровий сантиметр
• 02 мая 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я хочу записати її до нейропсихолога на заняття. Бо на консультації ми були то нічого поганого вона не побачила.
Ответ дляМетровий сантиметр
нормально, закінчила з 2 читвірками, вчилася в університеті Шевченка на філології. Зараз працюю у міжнародні компанії. Насправді, мені це все не подобається, але я живу сама, тому не маю вибору. В хаті часто бардак і на роботі часто відкладаю( розумію тільки страшний дедлайн, тоді максимально мобілізуся і все роблю). Такі люди люблять все нове, у мене постійно нове хоббі - танці, плавання, спортзал. У вашої дитини є натхнення до чогось?
Метровий сантиметр
• 02 мая 2025
Ответ дляMarmu
Багато зараз знає слів з англійської, любить ліпити з пластиліну. Але, так щоб якесь конкретне захоплення, то такого немає
Метровий сантиметр
• 02 мая 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
СДВГ это не плохое поведение.
Мне воспитатели сказали, что плохое поведение это может быть одним из проявлений
Инстагра_мерша• 02 мая 2025
Ответ дляMarmu
Це В Україні Вам РДУГ поствили?