побольшомусекретику• 21 апреля в 09:55
Дитина з РДУГ
Дівчата,у доньки 6,5 років психіатр діагностував РДУГ ,помірного ступеня.Назначив лікування атомоксетином ,Омега ,нейропсихолог.
І в мене якийсь страх ,що почавши давати ліки я ніби остаточно признаю той факт що вона інша .
Знаю,що страх цей ірраціональний.Знаю що не даючи ліки і нічого не роблячи зроблю їй гірше .Я
Підтримайте ,будь ласка,Хороші сторії як живуть зараз дорослі з лікованим(корегованим) РДУГ також будуть доречними.
Видящие_помогите• 21 апреля в 09:56
Всі захворювання треба лікувати.На ремісію не можна розраховувати не лікувавши.
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля в 09:56
у меня сдвг,
у мое матери судя по всему тоже.
вы в курсе что передовые психиатры (финляндия норвегия) считают сдвг одним из варинатов нормы?
и категорически против любой фармы для таких детей.
у мое матери судя по всему тоже.
Оновлена версія• 21 апреля в 09:58
Можно подумать если в ы не признаете это то она вылечится. Вы реально странная.
Горня капучіно• 21 апреля в 10:00
Мы в Германии, но лечимся у украинского врача. Здесь по протоколу максимально стараются корректировать без медикаментов. Например ерготерапией.
Когда были в Украине, посетили психиатра, она сказала что садить ребёнка на медикаменты это очень крайний случай.
Как- то так, стараемся верить.
побольшомусекретику
• 21 апреля в 10:00
Ответ дляОновлена версія
Я це розумію.Мені просто психологічно складно
Пожарник• 21 апреля в 10:00
Синові допомогли мозжечкова стимуляція (це такі вправи), режим дня, спорт і обмеження гаджетів.
Без ліків.
побольшомусекретику
• 21 апреля в 10:01
Ответ дляПожарник
Без ліків.
Стимуляція це в нейропсихолога?
Записались на прийом в четвер,діагноз встановили на тому тижні
побольшомусекретику
• 21 апреля в 10:02
Ответ дляГорня капучіно
Как- то так, стараемся верить.
Мені психіатр сказав що краще ліки почати до школи ,поки менше проблем з концентрацією. Постійно на контролі бути .
Спорт є,захоплення також.Режим намагаємось вибудувати
Горня капучіно• 21 апреля в 10:04
Ответ дляпобольшомусекретику
Наверно надо верить врачу. Хотя, если сомневаетесь узнайте второе мнение.
Большой секретик• 21 апреля в 10:05
Ответ дляпобольшомусекретику
Как именно сдвг вашему ребенку мешает жить?
Чавонадо• 21 апреля в 10:06
Ответ дляОновлена версія
А ви в курсі що таке РДУГ?
Большой секретик• 21 апреля в 10:06
Ответ дляГорня капучіно
Как- то так, стараемся верить.
Моему ребенку окр практически без препаратов в ремиссию вывели. А тут при сдвг хотят на препараты посадить...
ХтоЯкщоНеЯ• 21 апреля в 10:07
У мого психолога РДУГ. Їй 45 років. Кваліфікований спеціаліст, працює з людьми, з важкими діагнозами. Хоча в самої РДУГ та РАС, але вона прийняла це, лікується та іншим допомагає. Я вже більше року з нею в терапії - дуже задоволена!
Колись люди з цим жили і списували на характер, а зараз є можливість лікувати та коригувати.
Большой секретик• 21 апреля в 10:10
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Правильно. Когда-то люди с этим спокойно жили, а теперь над ними проводят медицинские эксперименты...
ХтоЯкщоНеЯ• 21 апреля в 10:11
Ответ дляБольшой секретик
ну не зовсім спокійно жили, тоді ’лікували’ ременем
Большой секретик• 21 апреля в 10:12
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
И что?
Я например интроверт.
Давайте и меня на препараты пожизненно посадим?
Я например интроверт.
Кавунка• 21 апреля в 10:12
Я доросла з діагностованим РДУГ у дорослому віці. Якби раніше знала про це меніб жилося набагато краще. Бо не лізла б туди працювати де мені не комфортно. І було б менше комплексів, бо з дитинства відчувала себе білою вороною. А так факт що ти інша і не повинна бути як всі, спрощує життя.
Горня капучіно• 21 апреля в 10:12
Ответ дляБольшой секретик
Поделитесь как
Чавонадо• 21 апреля в 10:13
Ответ дляпобольшомусекретику
Вже років двадцять ліплять цей ’діагноз’ кожному другому активному маля.
І майже всіх країнах медикаменти виписують тільки в тяжких випадках.
Обходяться дієтою, режимом дня, вітамінами, мінералами, амінокислотами.
Раджу вам проконсультуватися у іншого спеціаліста.
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля в 10:13
Ответ дляпобольшомусекретику
спокойно, вам нужно сообщество таких же мамашек, которые уже давно в теме. вы не одна в мире стаким.
я например на бебиблоге сижу, в спец соолществе.
нас очнеь очень много. у всех моих детей тоже есть сдвг. да, у всех троих я это вижу сама. у всхе конечно в разной степени.у амльичков оно почему точ часто бывает и сильнее.
Кста, вы видите мои буквы? это тоже сдвг, одно полушарие обгоняет другое, поэтому одна рука обгоняет другую. тем не мнее, я с красным дипломом окончила муз школу по классу ф-но, с красным дипломом швейно училище.
Потом - сложный технич вуз, бюджет.
Два ин яза за спиной имею, один сейчас в прогрессе.
Автор, я чего это все вам описываю: нет ничего страшного в сдвг. даже плюс есть - ГИПЕРФОКУС.
сейчас оглушите ребенка , потом не вернете.
Потом - сложный технич вуз, бюджет.
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля в 10:13
Ответ дляПожарник
Без ліків.
гаджеты да, разгоняют это дело.
Кавунка• 21 апреля в 10:13
Ответ дляБольшой секретик
Ми не жили спокійно. Ми жили в постійному стресі, не розуміючи що з нами не так.
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля в 10:13
Ответ дляБольшой секретик
та я тоже шокирована
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля в 10:14
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
тоже правда
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля в 10:14
Ответ дляБольшой секретик
И что?
Я например интроверт.
э-э, и до вас доберутся. когда то голубых лечили. знаете такое?
ХтоЯкщоНеЯ• 21 апреля в 10:15
Ответ дляБольшой секретик
И что?
Я например интроверт.
Інтроверт і РДУГ це зовсім різне. Інтроверт - тип темпераменту, а РДУГ - нейропсихіатричний стан. Наприклад. Інтроверт хоче тиші, спокою і сідає в куточок свої думок, а РДУГ - хоче тиші і спокою, але не може цього дати собі, бо мозок працює інакше - труднощі з концентрацією та увагою.
Тану на сонці• 21 апреля в 10:15
Ответ дляПожарник
Без ліків.
Это биофедбек?
Большой секретик• 21 апреля в 10:16
Ответ дляГорня капучіно
Поделитесь как
1. Убрали триггер- сменили школу
2. Сократили экранное время
3. Купили животное, которое он очень хотел
4. Принимали гамалате в6. Хотя хваленый психиатр хотел посадить на золофт
2. Сократили экранное время