Айболитная• 02 мая в 18:14
Щит Батьківщини Мати
Підкажіть, чи хтось був на екскурсіїї, і підіймався у щит на оглядовий майданчик? Він зараз працює, чи тільки підніжжя? Якщо були, чи сподобалось?
Два-три тижні і фсьо• 02 мая в 18:31
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
ХуАнита• 02 мая в 18:34
Два-три тижні і фсьо• 02 мая в 18:40
Ответ дляbegovelik
Говорят, что сам щит закрывает все самое интересное
Нічого він не закриває,якщо ви підіймаєтесь на щит..Закриває,якщо ви піднімаєтесь лише до оглядового майданчика,який за щитом.Там дійсно ви майже не бачите Лівого берега.Від оглядового майданчика треба піднятись по драбині на верх щита,і відкривається огляд на всі 360°
Скріни з відео на щиті.
Оскорбляю всячески• 02 мая в 18:41
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
Два-три тижні і фсьо• 02 мая в 18:44
Автор,зараз працює лише на замовлення.У всякому разі так було в жовтні минулого року.
Тарабарщина• 02 мая в 18:44
Ответ дляОскорбляю всячески
Удалено администрацией...
Це я про то, про шо тема. В вас дислексія?
Оскорбляю всячески• 02 мая в 18:45
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
ХуАнита• 02 мая в 18:47
Була в 2023, мені сподобалось, але врахуйте, що останню частину шляху треба лізти по драбині, і це трохи стрьомно
ФруктЕщеТот• 02 мая в 18:51
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Скріни з відео на щиті.
боже, який жах, вы ж не через той люк лізли?!
Рожки-да-ножки• 02 мая в 18:52
Ответ дляХуАнита
Високо дертися по драбині? Ми в минулому році на ратушу у Львові піднімалися, так є ледь долізла др верху
Айболитная
• 02 мая в 18:53
Ответ дляХуАнита
Дуже Вам дякую! Дуже гарні фото. А як домовлялись, по телефону чи на місці?
ХуАнита• 02 мая в 18:54
Ответ дляРожки-да-ножки
Не страшно було?
Там захист від суіцидників, щоб зняти так - потрібно руку з телефоном навпроти в невеликого отвіра тримати)
Але я вже писала вище, що мені страшно було туди потрапити - частина шляху - лізти по драбині.
В рот не ложи• 02 мая в 18:54
Ответ дляХуАнита
ну драбина ж в середині?
Айболитная
• 02 мая в 18:54
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Дякую! А чи знаєте як можна замовити? По телефону, чи тільки на місці?
Помидорина• 02 мая в 18:54
Наш знакомый по работе туда забирался, говорит в ветренную погоду мотыляет там влево-вправо на +-10 м в стороны.
ХуАнита• 02 мая в 18:55
Ответ дляВ рот не ложи
ну драбина ж в середині?
Звичайно, але високо, тобто впасти з неї - це не в межах одного поверху якщо що.
Два-три тижні і фсьо• 02 мая в 18:55
Ответ дляФруктЕщеТот
Через люк.Чому жах?Тебе прив´язують,як будівельників на висоті.
Два-три тижні і фсьо• 02 мая в 18:57
Ответ дляАйболитная
Нам організація замовляла.Точніше профком від підприємства таке подарував бажаючим.
ХуАнита• 02 мая в 19:00
Ответ дляАйболитная
На місці сказали, що вся черга розписана, але почекали і знайшовся проміжок часу.
От та драбина
ХуАнита• 02 мая в 19:02
Ответ дляПомидорина
В ветренную не принимают.
ХуАнита• 02 мая в 19:02
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Нас не прив´язували
Тарабарщина• 02 мая в 19:07
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Удалено администрацией...
Два-три тижні і фсьо• 02 мая в 19:11
Ответ дляТарабарщина
Удалено администрацией...
Тарабарщина• 02 мая в 19:12
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Удалено администрацией...
Тоді вже час замислюватися над кармою 🤣
Два-три тижні і фсьо• 02 мая в 19:12
Ответ дляТарабарщина
Тоді вже час замислюватися над кармою 🤣
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 02 мая в 19:13
Ответ дляПомидорина
Вы себе представляете, чтобы такая конструкция колебалась на ± 10 м? Десять метров?