Самоучка• 02 мая 2025
В Сильпо опять акция 1+1 на оливки и оливковое масло
Реклама выскочила, может кому то нужно
Українська зірочка• 02 мая 2025
Ответ дляЖенщинас
А яка з тих олій дійсно хороша ? Я вже розчарувалася знайти щось гідне (не фальсифікат!) у магазинах.
Минерва очень хорошая, но ещё для меня самая лучшая вот эта:
Мамаша в бигудях• 02 мая 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
О да, подтверждаю
Тоже его брала - понравилось
Жинси на дитину• 02 мая 2025
Ответ дляЖенщинас
жодної, подивилась асортимент, все фальсифікат, жодної справжньої оливкової олії(
Мамаша в бигудях• 02 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
А як ви визначаєте що це фальсифікат?
Жинси на дитину• 02 мая 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
А як ви визначаєте що це фальсифікат?
читаю етикетки) і добре знаю ціни на справжню олію.
Живу в Італії і деякий час працювала з експортом оливкової олії. Більшість з тих марок які себе позицінують як італійські в Україні такими не є, все підробка, єдина італійська це Berrio але те що продається в Україні не італійське масло а тунізійське наприклад дуже низької якості і то часто навіть мішають не з оливковою олією низької якості а іншими оліями. Щодо цін, ціна зараз дуже сильно виросла на оливкову олію у виробника, для оптових покупців мінімальна ціна закупки якісної олії холодного віджиму від 8 євро/літр. З урахуванням логістики, мит, доходу постачальника і магазину ціна за літр в магазині не може бути нижчою за 15 євро. От і рахуйте. Хто буде враховуючи реальну ціну товару дарувати ще одну бутилку дорогого товару?
Мамаша в бигудях• 02 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
І що ви на етикетках читаєте?
Жинси на дитину• 02 мая 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
І що ви на етикетках читаєте?
склад, адресу
Жинси на дитину• 02 мая 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
І що там написано ?
дивне питання, ви читати не вмієте?
Мамаша в бигудях• 02 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
дивне питання, ви читати не вмієте?
Так що ви там бачите щоб стверджувати що то фальсифікат?
У вас повідомлення - куча слів без жодних аргументів.
Зайдіть у сільпо - затребуйте всі необхідні документи на олію - і тоді буде докази що фальсифікат. А так - просто генератор слів. «Диванна експертка» олійна
Жинси на дитину• 02 мая 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
та вже ж більший експерт ніж ви))) у вас проблеми не тільки з вмінням читати але й з розумінням прочитаного швидше за все. що ж буває... не всім бути розумними...
до речі насмішили щодо сертифікатів, ще років 25 тому працювала в Києві в одній компанії, яка імпортувала в Україну продукти харчування, то чудово пам´ятаю, які нам ’справжні сертифікати’ видавало керівництво, якої якості був товар і його оригінальність теж пам´ятаю))
Мамаша в бигудях• 02 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Пустослов вы - от а до я
Ни одного доказательства не привела - а все «я» да «я». Может маме вашей и пойдут такие словечки а нормальные люди все от фактов отталкиваются которые легко проверить на расстоянии вытянутой руки
Хорошо что вы не в сша - а то вас за ваш длинный язык можно было и под суд отдать чтоб клевету не распространял направо и налево
Жги еще - советчица все стерпит
Жинси на дитину• 03 мая 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Пустослов вы - от а до я
Жги еще - советчица все стерпит
Я ж кажу, ви читати не вмієте - більшість з цих «італійських» оливкових олій, які продаються в Україні - фальсифікат! Етикетки вміти читати треба а не пиздіти на форумах! Ті олії або не виробляються в Італії, або там немає ні граму італійської оливкової олії ( насправді дешева тунізійська олія з домішками інших олій)
А ви купуйте гімно й радійте, що вам по ціні одніє пляшки дали дві пляшки гімна, хто ж проти, якщо вам так подобається, жеріть, тільки потім не жалійтесь, що італійська олія погана!
Мамаша в бигудях• 03 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Для одаренной типа вас : что вы там на этикетках вычитали? Вы так и не прояснили
Ни одного доказательства не привела зато с пеной у рта попку свою рвешь знатно. Что-что, а это у тебя получается лучше всего .
Несу добро людям• 03 мая 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Просто она из Италии очень переживает, что мы тут в украинском Сильпо не сможем купить настоящее итальянское оливковое масло по акции 1+1