Мания-Величия• 02 мая 2025

Дожились, приплыли. Уже дефицит ювелиров на предприятиях.

В итоге кадрового голода ассортимент ювелирных изделий не возобновляется.Хотела кое-что купить,а уже нет и неизвестно когда будет.Нужно брать,что есть.
Ранковий базар• 02 мая 2025
Ответ дляМания-Величия
Женщина,я не о всех мужиках пишу,я пишу о ювелирах.
Золотой век на западную переехал почти со всеми ювелирами, смотайтесь
Тракторні війська• 02 мая 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Тільки вранці пробки, то все леді? І в пивних повно чоловіків.
Ні не всі там леді, є і інваліди, багатодітні, недоторкані ні разу і ніколи.
Море Щастя• 02 мая 2025
Ответ дляМания-Величия
Під замовлення нема,ніде,по Україні.
Знайома ювеліршп з Одеси виїхала ще в 22 році. Тепер працює в Берліні
автор Мания-Величия • 02 мая 2025
Ответ дляМоре Щастя
Ну вот,правда жизни.
Ангел-предохранитель• 02 мая 2025
Ответ дляРанковий базар
Вона не хоче, а хоче з заводу одиничний виріб, який не зроблять за так
Ангел-предохранитель• 02 мая 2025
Ответ дляТракторні війська
Розкажіть. Особливо в МСЕК лікарям які всі хворі
автор Мания-Величия • 02 мая 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Может уже хватит комментировать,что я хочу?
Тракторні війська• 02 мая 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Знаю і лікарів, і медсестер, які не хворі, а мають інвалідність. Вони ще своїм внукам роблять інвалідність з дитинства. Ходять уже тужать що онучок пішов у школу, а здоров´я уже у нього немає.
Пишу_граммотно!• 02 мая 2025
Ответ дляМания-Величия
Нічого, зараз новеньких ювелірів з ПТУ випустять, і буде вам щастя)
Пишу_граммотно!• 02 мая 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Що, вже в темах, не придумують....Сірники, сіль, гречка, не актуальні
А стогін про яйця пам´ятаєте? А я й сьогодні 2 десятка купила у сільпо по 1 грн, щодня маркетологи вигадують якісь нові кумедні акації та знижки, полиці товаром завалені, а виявляється дефіцит у ювелірці))
автор Мания-Величия • 02 мая 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Бред сивой кобылы.