ПадаюВреверансах• 21 апреля в 13:54

У вас тоже ступор що носить як потепліло різко?

І таке щороку.
Я не розумію що я носила в цей час чи при такій погоді того року.
Здається в мене ніц немає. Не розумію, що мені треба докупить.
А потім воно само собою якось по трохи знаходиться, щось купується.
Але в перші дні стан паніки.
Byretta• 21 апреля в 13:55
У мене ступор,що я ні в що не влізаю
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 апреля в 13:55
как легко вас ввести в панику. нужно какие-то витамины пить)
marata• 21 апреля в 13:55
Ні, нема ступора. Кайфую від погоди)
Тетя Фрося• 21 апреля в 13:55
У меня есть одежда на все сезоны. Ступора не возникает
ksyuha831• 21 апреля в 13:56
Все ок, ношу весняні речі з минулого року, виявилося, що в мене їх купа.
МашМааш• 21 апреля в 13:56
В этом году как то плавно прошло: прсто сняла верхний слой - куртку, осталась в брюках, футболках, рубашках

Но я и не люблю кучу одежды переходной, то, что ношу, ношу все время обычно
Veronika_100k• 21 апреля в 13:56
Да, каждый год такое, когда именно футболку пора надевать😂
К.а.л.и.н.а• 21 апреля в 13:56
У мене паніка від того що на речах повилазили якісь застарілі плями. Ніби лежали чисті джинси, одягаю, виходжу на вулицю, а там плями. А так паніки нема, бо я пам´ятаю в чому була минулого літа, в чому буду цього, і наступного. Джинси-футболка ))
Афри• 21 апреля в 13:57
Нет, никогда. Всегда знаю что носить когда тепло.
Соседка Маши• 21 апреля в 13:57
Да,у меня есть затруднения, что надеть, уже как летом, а летние вещи еще не доставала.
вре_Динка• 21 апреля в 13:57
Рубашка льняная и штаны днем - идеально, только мнутся
Соседка Маши• 21 апреля в 13:58
Ответ длявре_Динка
Я завтра так пойду!
anuta 27• 21 апреля в 13:58
Нет такого , просто достаю летний гардероб и начинаю кайфовать люблю летние платья , юбки
ПекельнаКрасуня• 21 апреля в 13:59
у меня ступор так как в офисе холодно а на улице жарко. и хз как ото наряжаться
margaritavoronina1• 21 апреля в 13:59
В мене те ж саме, не знаю чи ще куртку одягати, чи вже футболку. Сьогодні вже шльопки дістала))
вре_Динка• 21 апреля в 13:59
Ответ дляСоседка Маши
Я завтра так пойду!
Я выехала машину помыть в шортах и кроп-топе, но нужно заехать в одно место, потому купила брюки и рубашку и сразу надела- хорошо, не жарко и не холодно. Из минусов мнется сильно)
Marmu• 21 апреля в 13:59
Ответ дляByretta
У мене ступор,що я ні в що не влізаю
я останні роки купую на резинці широкі. так що +- 5 см не мають значення
Соседка Маши• 21 апреля в 14:00
Ответ длявре_Динка
А где купили ? Я бы брюки себе еще докупила ?
Alex_Kri• 21 апреля в 14:00
в конце недели похолодает
Марина-58d4• 21 апреля в 14:02
Для мене немає нічого складного - джинси, кросівки, футболка та легка куртка, бо вранці прохолодно
вре_Динка• 21 апреля в 14:03
Ответ дляСоседка Маши
В каком то нонейм магазине на васильковской
Стрекоза любви• 21 апреля в 14:03
Ні, в мене є комбінації готові - тепла куртка - стьобана куртка - плащ- джинсова куртка-сорочка - футболка
дякую аж підскакую• 21 апреля в 14:04
Нет, у меня нет ступора из-за такой мелочи)
Yana_pl• 21 апреля в 14:04
Я це все пройшла давно, коли одяг продавали в сезон, інета не було. Тому зараз можу купувати на літо, весну зімою і будь коли. Завжди є , що одягти по погоді. Навпаки буває куплю і чекаю, коли потеплішає, щоб одягти обновку.
parele• 21 апреля в 14:05
Ні, немає такого. Сьогодні дістала весняно-літній одяг, наче є, що вдягати, ще трохи нового придбала.
Ангел сошедший с небес• 21 апреля в 14:05
Ответ дляVeronika_100k
У мене два рази на рік)
Екатерина1801• 21 апреля в 14:07
Паніка і ступор від погоди? Потрібно лікуватись вам, скоріше за все...
Plushaa• 21 апреля в 14:10
Ну, паника - это громко сказано, но что забываю что у меня есть и что я носила - да. Недавно нашла шорты, за которыми охотилась в прошлом году, и не купила, потому что я не смогла вспомнить с чем я собиралась их носить, и вообще ноги голые так стремно выглядят🤪 Первый раз страшно решиться пойти раздетым
Olga_72• 21 апреля в 14:13
Режим капусточки, багатошаровості. А потім роздягаємся за погодою. Головне взуття підібрати якісне, щоб не холодно і не парило.
Апрельская капля• 21 апреля в 14:16
Это всегда так, сложно перестроиться, через пару дней все наладится.