Звезда в шоке• 02 мая 2025

Как Вы относитесь к таким детям?

И надо ли что-то с этим делать?Есть только его мнение и все.Например,сегодня ситуация в магазине,охранник говорит,что нельзя заходить с велосипедом,а он идет напролом,Говорю,объясняю,что есть правила и они для всех,нет и все
-Ань-• 02 мая 2025
Бензопирен• 02 мая 2025
Ответ для-Ань-
Якби ви прочитали Конституцію України, ви б знали, що наші права можна обмежити виключно законом. Знак??? Серйозно???
Людина має право пересуватись територією України, разом зі своїми речами, в даному випадку з велосипедом.
Стороння особа (охоронець) вирішив обмежити хлопчику право на пересування, можливо фізичну силу примінив, не давав можливості обійти його тіло. От вам і агресія повнолітньої особи проти 12-річного хлопчика.
Різні дії можна здійснювати в призначених для цього місцях.))
Чу Ча• 02 мая 2025
Ответ для-Ань-
Я - людина! Дискримінація заборонена Конституцією України. Якщо магазин щось продає, то він продає всім бажаючим. Без дискримінації.
Вас не смущають товсті тітоньки в магазинах, які важать в рази більше, ніж хлопчик+велосипед. А когось не смущає хлопчик з велосипедом.
Комусь заважає пукающий мужичок серед полиць з продуктами, а комусь байдуже.
А якщо на велосипеді є кошик, чи можна розглядати його як кошик для продуктів (на нестандартних колесах)?
С транспарантами еще на выходных на улицу выходите с такими гаслами:))

Не зря вас на советчице забанили , от анонима
-Ань-• 02 мая 2025
Ответ дляЧу Ча

І що? Мене не цікавлять теми ’погадаємо на анонімах’.
Чу Ча• 02 мая 2025
Ответ для-Ань-
Не пишіть мені більше

Ви якійсь генератор випадкових слів
Бензопирен• 02 мая 2025
Ответ для-Ань-
Правила дорожнього руху регламентують тонкощі пересування на велосипеді.
-діти, які не досягнули 14 років, не можуть вільно їхати дорогою. Їм дозволено кататися лише на території скверів, дворів, спеціально відведених місць тощо.
-Ань-• 02 мая 2025
Ответ дляБензопирен
По-перше, це не закон.
По-друге, читайте уважно, які там терміни використовуються. Людина, грамадянин, чи особи, діти.
Бензопирен• 02 мая 2025
Ответ для-Ань-
По-перше, це не закон.
Правилами дорожного руху регулюється весь дорожний рух, а вот відповідальність за порушення наступает стосовно низкі законів.
Т як дитина неповнолітня відповідати за законом будуть батьки
А взагалі все вирішується в суді, де виграє самий кваліфікований юрист
-Ань-• 02 мая 2025
Ответ дляБензопирен
12 років це малолітня дитина.
З 14 років до 18 років - неповнолітня.
АсобеннАя• 02 мая 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Боится,что украдут
Так стоял бы караулил, Вы бы зашли сами.
Всё равно жизнь научит когда-нибудь, причём дубинкой по голове и по хребту (не только образно).
АсобеннАя• 03 мая 2025
Ответ для-Ань-
Достатньо дотримуватись законів. Якийсь закон забороняє людині заходити в магазин з велосипедом?
А какой закон запрещает заходить с козой или свиньёй?
Но не ходит же никто.
АсобеннАя• 03 мая 2025
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 03 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
Негативно отношусь

Детям надо ставить рамки - это и есть социализация. В социуме если будет хаос и анархия - то куда мы придем?

Обязательно надо говорить детям о правилах и необходимости их соблюдать
По правилам повинні бути спеціальні місця для велосипедів, які будуть охоронятися камерами. А не позбавляти людину вибору.
Якщо їх не має, то вимагати чогось від велосипедистів теж не мають права.
сладкий_ноябрь• 03 мая 2025
Ответ дляБензопирен
Там где нет паркоместа туда ходят без велосипеда или выбирают магазин с паркоместом
Ні, якщо забороняють вхід з велосипедом, то повинні забезпечити безпечне місце для нього.
сладкий_ноябрь• 03 мая 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Да розкажіть мені. Замок блокує колесо, зняти его неможливо без болгарки
Крадія, який би тащив велик на спині ще не бачила ( принаймі вдень)
У нашої сімʼї у всіх велики і замки
Ні разу не крали
Колесо?
За колесо по техніці безпеки взагалі не пристібають, тому що колесо зняти з велосипеду на ексцентриках, то 1 секунда.
Щоб зняти з замка потрібно 10 секунд.
Подивіться ролики в інтернеті, як професійно крадуть велосипеди.
сладкий_ноябрь• 03 мая 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Я чудово знаю, коли загубила ключ, чоловік знімав замок болгаркою, хвилин 15 і то дуже шумно
Не хвилюйтеся, професійні крадії роблять це за 10 секунд, без болгарки
ЖивунаБагамах• 03 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Колесо?
Щоб зняти з замка потрібно 10 секунд.
Вы вообще далека от замков и даже не понимаете о чем речь и что такое блокировка. Каких 10 секунд? Вы не снимете колесо, так как земок на раме 😂
Техника безопасности, как раз соблюдена, хорошие и дорогие велосипеды продают с такими замками уже родными

Извините, прежде чем вести разговор, почитайте про велосипедные замки и их виды ..и не будете так позориться хоть .
ЖивунаБагамах• 03 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Нет. Не откроют. Нужен либо аналогичный ключ ( слепок ) или резать блокировку
сладкий_ноябрь• 03 мая 2025
Ответ дляЖивунаБагамах

Яким чином замок блокує колесо, якщо він на рамі? Для початку визначіться якою частиною велосипед пристебнутий, а потім входьте в дискусії, а то іноді людина так сильно хоче поумнічать, що їй відбирає мозок.
Велосипед це частина мого життя, тому можете не розпинатися.
про те, як крадуть велосипеди і скільки їм потрібно для цього часу, теж почитайте. І абсолютно не важливо яка частина пристібнута. Це не впливає ні на що.
ЖивунаБагамах• 03 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Слушайте, но это не смешно
Я понимаю, что может не хватать информации в голове, но при наличии сейчас других источников не знать элементарного, как хотя бы любителю
Мой велосипед сейчас стоит в цену неплохой машины, о чудо, не смогли своровать. И это не позволяет мне тащить его в магазины, салоны, клинику или другие подобные места
Так, вам для общего развития, виды замков, которые защищают от кражи и блокируют задние колёса
O-lockзамок крепится к перемычке задних перьев рамы и блокирует заднее колесо. Он изготовлен из закаленной стали и управляется через Bluetooth 5.0, обеспечивая надежную защиту от кражи.
LINKA -Умный замок, который крепится к раме и блокирует заднее колесо. Он может автоматически запираться при удалении владельца и разблокироваться при его приближении, используя Bluetooth-соединение.
Можно просто дешевый AXA Defender
И Даже его пилить очень долго ( проверено)
Он как наручник. А вы дальше не пишите мне бред, про как же ,он блокирует колеса 😂. Лучше вообще ничего не пишите
Пусть родители купят замок. Это их ответственность
сладкий_ноябрь• 03 мая 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Перекусують ножицями і знімають.
Загугліть. Найпопулярніші це тросові і ланцюгові, якщо звернете увагу, то вони скрізь, саме їх знімають дуже швидко. U- подібні складніше, але вони взагалі не зручні і ними не користуються, бо вони короткі і дуже важко знайти місце, щоб ними пристібнутись.
ЖивунаБагамах• 03 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Перекусують ножицями і знімають.
У нас давно замки frame lock у всей семьи. Какими ножницами ?
😆не нужно пристегивать ни к чему
Он закрывает сам велосипед
( блокирует езду )
Все ваши описанные -это прошлый век
сладкий_ноябрь• 03 мая 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Слушайте, но это не смешно
Можно просто дешевый AXA Defender
Ви взагалі в собі?
Якщо ми беремо пересічну українську родину, Дитина буде їздити на звичайному бюджетному велосипеді. Їй ніхто не буде купувати замок, який коштує дорожче велосипеда. Тому можете приховати ваш випєндрьож для сусідок.
Паратруперсупер• 03 мая 2025
Ответ дляДрібка щастя
У меня Дева похожая)) скорее это новый, временный знак зодиака: Подросток))
И у меня Дева )
Упрямый такой, как стена )