ИзЮмрудная• 02 мая 2025

Хто розлучився і пошкодував?

Напишіть чому шкодуєте і як далі живете?
Чому питаю...Зазвичай всі радісно розповідають про щасливе життя після розлучення і полегшення. Але чи так це ? Чи не хочуть всі признаваться і трохи прикрашають реальність?
Петриківна• 02 мая 2025
Отчего некоторым лукавить, если ушли от мудака, который, например, изменял/руку поднимал/жлобом был/тиранил и унижал? )
СкокоМнеДадите• 02 мая 2025
Я. Шкодувала, шо не всі гроші по хаті знайшла і взяла. Але не довго, бо чоловік мені потім довго ще їх висилав ))
КараПузовна• 02 мая 2025
Жалеют если есть созависимость, низкая самооценка, тревожность. Тогда надо прорабатывать этот момент.
долой_лама• 02 мая 2025
Розлучаються ж, не зза примхи. У кожного недоліки. В парі залишаться ті, які можуть прийняти недоліки один одного. То, як шкодувати, наприклад, за зрадника, чи хто руку підіймає, чи ,хто сів на шию. І тп. Я, з тих, хто вдало вийшла 2 раз заміж. Але, була готова, якщо б, не зустріла майбутнього чоловіка, жити сама з дитиною, якось звикла.
ПлюшкамиБалуюсь• 02 мая 2025
Та ну нафіг про те шкодувати. І при тому, що чоловік у мене був непоганий, за шкалою більшості жінок, то взагалі золотий. Але задовбалася. Зараз навіть і не уявляю, які плюшки можуть мене знову затягнути у шлюб.
Галя із Дарниці• 02 мая 2025
Уже ж была ваша тема. Опять?
Все і одразу• 02 мая 2025
Ниразу не пожалела. В разводе 6 лет. Первый год была ломка, потому что была привычка за 8 лет брака. Понятное дело.
Есть ребенок.
Через год ломка прошла, начала жить своей жизнью, много работала, ездила в путешествия, общалась с друзьями. В общем жила обычной жизнью, которой жила до брака. Потом встретила второго мужа, который оказался полной противоположностью первого. Все хорошо.
Автор, главное не бояться. Если вместе тяжело, то терпеть не стоит, лучше вряд-ли станет. Если зашла речь о разводе.
Бибер-анонимер• 02 мая 2025
перші пів року було тяжко, іноді шкодувала.але потім зрозуміла, що це було саме вірне рішення у житті..вже 20 років пройшло, думку не змінила
Все і одразу• 02 мая 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Тоже вариант. Когда привыкаешь жить своей жизнью, то второй раз замуж не хочется. У тебя свой график, свой ритм жизни итд.
Не зацілована• 02 мая 2025
Жалела только, что терпела мудилу
Надо было сразу валить при первых колоколах, а я все надеялась на что-то
Швендяю містами• 02 мая 2025
Жодного разу не пошкодувала,як вище пишуть що чоловік і ніби не поганий,заробляв,гроші додому приносив,але при тому постійні переписки з іншими жінками,потім дізналася,що не тільки переписки,до того приєдналися азартні ігри,я пробувала зберегти шлюб як могла,психологи ,лікування,нічого не допомагало,після ще одної зради я просто зібрала його речі,і нарешті вдома стало спокійно
Все і одразу• 02 мая 2025
Ответ дляНе зацілована
Жалела только, что терпела мудилу
100 процентов. Со временем только жалеешь что не ушла сразу. А там каких-то пару лет терпела, надеясь что он все поймет и изменится. Нифига не изменится, только хуже будет. И зря потерянное время.
Контрольница• 02 мая 2025
А есть такие, что разошлись из-за любовника. А с любовником, в итоге, не сложилось?
Попельшка• 02 мая 2025
Все жалеют, что не сделали этого раньше
автор ИзЮмрудная • 02 мая 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Уже ж была ваша тема. Опять?
Нє, не моя
Малинка• 02 мая 2025
Я еще не развеялась, но уже жалею, что два идиоты были, а ведь все могло сложиться. О разводе жалеть не буду, просто иначе никак.
Тишком_нишком• 02 мая 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
О и я так. Так предал. Сейчас сама и думаю нахрен кто сдался. Мне и самой как бы неплохо
БершкомангоЗар• 03 мая 2025
Муж уличил в измене, развелись, прошло уже несколько лет, очень сожалею о содеянном, до сих пор еще себя не простила.
Lacrimo• 03 мая 2025
Шкодують тільки у випадку якщо по дурості, імпульсивно. А коли там усе зруйновано - можна жаліти про минуле, чому так трапилось і де були зроблені помилки. Людина аналізує з часом свої дії і виносить собі вирок. Але в більшості випадків жінка в шлюбі терпить роками, там все так вигорає, що вона з такого шлюбу вискакує як з пекла і розправляє крила. Ще зустрічаю, коли розлучаються з люблячими, багатими чоловіками по причині ’у нього на мене нема часу’. З часом розуміють, що досягти того рівня життя, який був з ним, або ту безпеку уже ні з ким не може. А від зрадників , непрацюючих, наркоманів, алкашів, егоїстів, абюзерів і агресивних тікають куда бачуть і шкодують , що так багато згаяли часу раніше.
Луноликая Вика• 03 мая 2025
Ну дивіться. Я розлучилась, інфціатором був колишній бо закохався в іншу.
Чи плакала я? Так. Чи готова була я простити все? Так.
Але через півроку пройшло. Причому пройшло після першого афігітєльного сексу з новим мужчиною. Я не знаю як це передати, але мені повернули мене. Мене за роки шлюбу засмикали, знецінили, понизили мою самооцінку. Я за рік після розлучення змінила роботу і збільшила зп вдвічі, бо я перестала розпорошуватися ще на допомогу комусь і витрачала час на свій розвиток.Навіть не зважаючи на те, що я так і не знайшла кохання , я щаслива. Я роблю те, що хочу я і що подобається мені, потім вже моїй дитині. Я не чую яка я крива, коса, худа, товста. Я відпочиваю там, де я хочу і їжджу куди я хочу. Моє серце не хвилюється чому мені не відповідають на дзвінок чи смс. Я так само як і раніше всі проблеми вирішую сама, але при цьому не вислуховую дічь від сусіда по моїй квартирі. Я готую коли хочу і що хочу. Нікому не купую труси і носки і не вислуховую шо носки рвані.Бувають такі чоловіки які як геморой, які ніяк життя не роблять краще чи комфортніше.
НашлаПерепискуМужа• 03 мая 2025
Так разводятся потому что плохо вместе. Конечно после развода лучше. При этом не обязательно, что кто-то плохой, бывает люди просто не сошлись. А если еще кто-то с придурью или оба, так тем более порознь лучше. Если кто по глупости развелся, например ушла с расчетом, что он вернет, а он на развод подал, те может и жалеют.
Карусель-весель• 03 мая 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Почему изменили?
БершкомангоЗар• 03 мая 2025
Ответ дляКарусель-весель
Почему изменили?
Хотелось чего то новенького, страсти, адреналина