Болтушка Му• 03 мая в 11:07
Техніка для приготування здорової їжі - яка?
Що це? Гриль? Аерогриль? Щось інше?
Треба таке шоб швидко запікати або смажити без обсмаження, ну або з мінімальною обсмажкою без жира.
В який бік дивитися порадите?
Жертва интернета• 03 мая в 11:10
духовка, приготовление мяса или рыбы в рукаве в собственном соку
маска Ілона• 03 мая в 11:10
у вас принципова помилка - здорова їжа не може бути без жиру. Жир потрібен організму, жир захищає продукти від перетворення на канцерогени при термічній обробці. Єдине, що це не про будь-який жир буде коректно
маска Ілона• 03 мая в 11:11
Ответ дляЖертва интернета
пластик при високих температурах не має нічого спільного зі здоровим харчуванням.
Да, я блондинка!• 03 мая в 11:11
Посуда в которой можно жарить без масла, варить без воды. Только там схема приготовления блюд, отличается от того к чему привыкли, придётся переучиваться. Да и не всем по-карману правильная посуда(
Жертва интернета• 03 мая в 11:12
Ответ длямаска Ілона
о господи, рукав это не пластик, успокойтесь
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 мая в 11:22
Колись давно слухала японського лікаря, то він взагалі говорив, що їжа приготована в електроприборах не корисна.
Але це вже таке, в сучасній реальності неможливе