Щепотка_совести• 08 ноября в 22:41

Какими Led лампами или фанариками освещаете дома,когда нет электричества?

Всем привет. Посоветуйте ,пожалуйста, лампы или светильники,или фонари, которыми пользуетесь,которые можно или от павера заряжать или зарядить когда есть электричество. Какими вы довольны?
Спасибо.
Смайликівна• 08 ноября в 22:44
В автоварах чоловік всім купив на голову, ходимо як шахтьори
ГонУрова дівка• 08 ноября в 22:45
У мене ліхтарики ikea fryele і гірлянди на батарейках, на кухні ikea rolfstorp.
Прикуси Язика• 08 ноября в 22:48
Світодіодні стрічки, це найкраще з усього, є багато чого, але вони просто знахідка.
Директриссимо• 08 ноября в 22:50
https://a.aliexpress.com/_EvagIzw
Вот такие у меня уже пару лет. Лучше включать в павер, тогда они светят ярче и дольше. Без павера их хватает на час- два. Заряжаются быстро.
автор Щепотка_совести • 08 ноября в 22:52
Ответ дляПрикуси Язика
Вони від павера працюють?
1Lesya• 08 ноября в 22:53
Я купила всяких ламп. Є з АТБ, світить не супер яскраво, але тримає до 3-4 годин. Є лампи з Алі, з датчиком руху, їх порозкладала, розвішала в коридорі, тамбурі. Є як лампа але з петелькою, такі в туалеті, ванній, велика так у кухні.
У дитини якась з Епіцентру, настільна. Ось вона сама яскрава і саме довше тримає.
автор Щепотка_совести • 08 ноября в 22:53
Ответ дляГонУрова дівка
В мене поганий досвід з ikea rolfstorp... Купляла і не працюють обидві...
Аноним ФЕЯ• 08 ноября в 22:53
Ответ дляСмайликівна
А у меня муж забрал(попросил,чтоб на работу ему выслала).Удобная штука и руки свободны
автор Щепотка_совести • 08 ноября в 22:54
Ответ дляДиректриссимо
https://a.aliexpress.com/_EvagIzw
Дякую
Хтомолодець? Я!• 08 ноября в 22:55
По периметру висить нитка - гірлянда на акумуляторах до павера. Є квадвратний фонарь з чотирма режимами, лампочки на акумуляторах вкручені в люстри, фонарики налобні
Чумачечая Весна• 08 ноября в 22:57
Ці найкращі. Довго тримають, світять яскраво, як справжня лампа, на гачку підвішуються
автор Щепотка_совести • 08 ноября в 23:00
Ответ дляЧумачечая Весна
Дякую! Ці що з Тему? Чи з Шафи?
Чумачечая Весна• 08 ноября в 23:00
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую! Ці що з Тему? Чи з Шафи?
Це ті самі. Я замовляла на Алі за 80 грн. В інтернеті трохи дорожче, але чекати не треба
Директриссимо• 08 ноября в 23:03
Ответ дляЩепотка_совести
Вони від павера працюють?
Если есть юсб, то да. Ищите такие, что с юсб, на али должны быть.
Секретница• 08 ноября в 23:04
Лампы аккумуляторные, есть свет - они работают и накапливают энергию, нет света - они светят до 3-4 часов
Розбещена цяточка• 08 ноября в 23:04
Ответ дляПрикуси Язика
А як ними користуватися? Як заряджати?
Директриссимо• 08 ноября в 23:08
Ответ дляРозбещена цяточка
А як ними користуватися? Як заряджати?
Их не заряжают. Их включают в павербанк. Они ярко светят, и немного потребляют.
Розбещена цяточка• 08 ноября в 23:12
Слава Богу, є Аврора - всі мої акумуляторні лампочки в люстрах - звідти. На кілька годин вистачає. Окрім них, є ще кемпінгові ліхтарі з тієї ж Аврори - ставлю на стіл, і можна спокійно повечеряти, навіть шкарпетки в´яжу з цим ліхтарем. Взагалі завжди тримали вдома ліхтарики, за радянських часів - на батарейках та з акумулятором, зараз - акумуляторні, які від юсб заряджаються: приватний сектор, то постійно увечері потрібні бувають...
ГонУрова дівка• 08 ноября в 23:13
Ответ дляЩепотка_совести
Мої працюють. В аврорі, доречі, є аналог недорогий
Хачапууури• 08 ноября в 23:37
Ответ дляЧумачечая Весна
Подтверждаю! Я на Алике набрала по 70 грн всем родственникам. У меня во всех комнатах такие висят.
Прикуси Язика• 08 ноября в 23:41
Ответ дляРозбещена цяточка
А як ними користуватися? Як заряджати?
Вони працюють від павера і жеруть ого дуууже довго. Павер на 20000 буде працювати місяці 2 на пятиметрову стрічку
Неначасі• 09 ноября в 13:39
Ответ дляПрикуси Язика
Підкажіть вони у вас в павербанк завжди увімкнені чи як? Дивлюсь на них , но не розумію