Сердючка• 03 мая в 13:59
Хто недавно лишав дієздатності хворого родича?
Скільки це коштує,і з чого почати?
Хвора мати,діагноз шизофренія,не миється 4 роки взагалі, не виходить з квартири 7 років.
Сама себе обслужити не може
Мадам Тю-лю-лю• 03 мая в 14:01
Ви хочете мати право примусового лікування?
Ну починайте з позову, пройдете призначену смекспертизу.
Сердючка
• 03 мая в 14:13
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так, хочу щоб могли хоч трохи підлікувати.
Як вона її пройде,якщо не виходить нікуди?в лікарню їхати не хоче.районний психіатр нічим допомогти не може.
Я не знаю з ким можна проконсультуватись?
Мадам Тю-лю-лю• 03 мая в 14:15
Ответ дляСердючка
От це питання. :( співчуваю вам.
Сусановна• 03 мая в 14:44
Знайдіть юриста, який цим займається. Він вже допоможе куди ходити і що робити
Домашня Зюзя• 03 мая в 17:14
Психіатр повинен знати процедуру. Я коли ходила до психіатра з деменцією папиною, то там казали, що є така процедура, але це через комісії і суд
Аристократка-тунеядка• 03 мая в 19:17
Ответ дляСердючка
У нас добровільна госпіталізація🙄
Сердючка
• 04 мая в 20:31
Ответ дляДомашня Зюзя
Психіатр хоче бачити хвору,а це не реально щоб вона прийшла до лікаря
Додому психіатр не хоче йти
Домашня Зюзя• 04 мая в 23:35
Ответ дляСердючка
Додому психіатр не хоче йти
Шукайте іншого психіатра, який прийде додому. Мені в самому психіатрічному відділенні запропонували, що ось заочно чи по відео ми діагноз не ставимо, але ось лікар, домовляйтеся, щоб він прийшов додому, звичайно не безкоштовно, замовляйте йому таксі