Метелики на душі• 03 мая в 18:03
Порадьте який Кіндер сюрприз купити
Доброго вечора.
Дочці 5 років. Вчора побачила у дівчинки на майданчику і попросила, що теж хоче.
Сьогодні бабуся до нас їхала і дитина у неї попросила купити Кіндер.
Бабуся приїхала зі словами: їх там стільки видів і я розгубилася і не змогла вибрати. Вот гроші, самі купіть.
Дівчата, порадьте будь ласка, які купуєте Ви.
Буду вдячна за фото, так як бабуся сказала, що є і великі і маленькі, і в пластику, і в фользі.
Заздалегідь щиро дякую за допомогу.
Метелики на душі
• 03 мая в 18:04
Ответ дляШкварочка
Я так розумію дитині ніколи не купували Кіндер?
Ніколи. Вона не просила, ми ц не купували.
Шкварочка• 03 мая в 18:05
Ответ дляМетелики на душі
Тоді вона любому буде рада
Метелики на душі
• 03 мая в 18:06
Ответ дляНаучительница
Тот, что ребенок захочет
Хочеться, щоб і всередині був нормальний сюрприз. Так як дитина а в очікуванні сюрприза.
Тому і створила тему, щоб для дитини не було розчарування.
Метелики на душі
• 03 мая в 18:08
Ответ дляШкварочка
Тоді вона любому буде рада
Но якщо є вибір, значить є кращі, є гірші. хотілося би купити хороший кіндер
Научительница• 03 мая в 18:08
Ответ дляМетелики на душі
Там же не всегда хорошие игрушки попадаются. Выбирайте по картинкам, из какой серии ребенок хочет игрушку. Мои часто Гарри поттера покупают. Предпочитают киндер джой.
Метелики на душі
• 03 мая в 18:09
Ответ дляНаучительница
Дуже дякую за пояснення!
Шкварочка• 03 мая в 18:09
Ответ дляМетелики на душі
Ну то купіть 2 різних, щоб не розчарувалась. Ви так говорите наче вони по ціні квартири
Метелики на душі
• 03 мая в 18:15
Ответ дляfreedom_2015
ось такі в цій серії
О, дійсно класні звірята!
Дуже Вам дякую!
Слоник-тоник• 03 мая в 18:18
Ответ дляМетелики на душі
Кіндер Джой беріть. Там зараз серія динозавриків прикольна
Уходя дверю не хлопать• 03 мая в 18:22
Ответ дляСлоник-тоник
Марио тоже хорошая.